Nowa płyta

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

W sumie jak te kolejne płyty mają być w stylu LH do lepiej żeby sobie darowali. Już i tak nadszarpnęli swoją reputację. Nie ma co liczyć na takie perełki jak KTF lub TD, więc może lepiej sobie odpuścić. Wiecie..."trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..."
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

moze by napisac list do nich, czego fani oczekują:PP
a jak chce nagrywac country to nich sobie nargywają ale sobie i niech sami sobie togo słuchają :cfaniak:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

HAND kompozycyjnie jest słabszy i do pięt nie dorasta KTF czy These Days jest faktem, a nie sprawą gustu.
Pod pewnymi względami jest lepszy a pod pewnymi względami gorszy więc nie przesadzajmy.
W sumie jak te kolejne płyty mają być w stylu LH do lepiej żeby sobie darowali.
A ja wczoraj słuchałem ich koncertu dla Vivy (Viva Overdrive). Akustyczny koncert z udziałem Southside Johnego i Bandiery i powiem, że mam nadzieje, że kiedyś nagrają taki typowo "Amerykański" rockowo-countrowaty album. Bez efektów itp tylko sama akustyka (gitary, harmonijka itp).
Występ bardzo dobry i chciałbym coś takiego mieć na swojej półce.
a jak chce nagrywac country to nich sobie nargywają ale sobie i niech sami sobie togo słuchają
Spokojnie. Jeśłi Ty tego nie słuchasz to nie znaczy, ze nikt z 3mln ludzi któzy zakupili legalnie ten album (i mase co nielegalnie mają kopie) tak samo jak Ty nie lubią tego albumu :) Nie jest to moje ulubione dzieło, ale bardziej je wole od np debiutanckiego Hard-rockowego dzieła. A AOD czy WLOAL to jedne z najlepszych piosenek jakie powstały (dla mnie) .
Hehe założyłem taki temat na forum chyba z 2 lata temu - i dostałem po głowie
To byłeś Ty ?? A nie Szczur ? :)
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Adrian pisze:Cytat:
W sumie jak te kolejne płyty mają być w stylu LH do lepiej żeby sobie darowali.

A ja wczoraj słuchałem ich koncertu dla Vivy (Viva Overdrive). Akustyczny koncert z udziałem Southside Johnego i Bandiery i powiem, że mam nadzieje, że kiedyś nagrają taki typowo "Amerykański" rockowo-countrowaty album. Bez efektów itp tylko sama akustyka (gitary, harmonijka itp).
Występ bardzo dobry i chciałbym coś takiego mieć na swojej półce.
Wiesz co.. Takiego albumu myślę, że wiele osób by chciało. Myślę, że sporo osób wolałoby taki album od LH. Bo to jest coś zupełnie innego niż LH,. To by było coś "prawdziwego", albo raczej bardziej surowego niż plastikowe LH... Lost Highway brzmiałby o wiele lepiej, gdyby nie nadprodukcja i ponawciskane wszędzie skrzypki... Pamiętasz to nagranie LH grane tylko na akustyku? I to na dodatek przez tego imitatora głosu Jona.. To wykonanie rzuca oryginał na kolana.. Bo jest po prostu "naturalniejsze"...
Więc typowo amerykański album owszem. Ale nie mylmy tego z LH...

I jeśli ktoś ma ochotę na takie granie, to polecam późniejsze albumy Cinderelli :jupi:
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wiesz co.. Takiego albumu myślę, że wiele osób by chciało. Myślę, że sporo osób wolałoby taki album od LH. Bo to jest coś zupełnie innego niż LH,.
Myśle, że te osoby któe LH nie lubią zdecydowanie wolałyby taki album :)
Lost Highway brzmiałby o wiele lepiej, gdyby nie nadprodukcja i ponawciskane wszędzie skrzypki...
A dla mnie ten album brzmi ciekawie właśnie z takich względów :)
Pamiętasz to nagranie LH grane tylko na akustyku? I to na dodatek przez tego imitatora głosu Jona.. To wykonanie rzuca oryginał na kolana.. Bo jest po prostu "naturalniejsze"...
Jest o wiele gorsze jak dla mnie co nie oznacza, ze jakoś bardzo lubie ta piosenke. Owszem mam fajne z nią skojarzenia, aleogólnie piosenka jakoś taka średnia (może poza dobrym tekstem).
Więc typowo amerykański album owszem. Ale nie mylmy tego z LH...
No tak, ale takie Amerykańskie granie często jest łączone z muzyką Country nie taką ala Country jak niektóre poiosenki na LH ale stricte Country.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Adrian pisze:
Hehe założyłem taki temat na forum chyba z 2 lata temu - i dostałem po głowie
To byłeś Ty ?? A nie Szczur ? :)
Hehe to byłem ja:). I nie żałuję, temat wywołał sporo dyskusji - a o to chodziło.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

może teraz Jon zacznie bujać się w rytmach muzyki Jazz'owej i disco .... tak powaznie to na pewno nie licze na granie przed KTF ... raczej cos w stylu HANDa, właśnie miejmy tylko nadzieje ze Rysio zacznie grać solówki takie na jakie go stac.
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

W sumie, jeśli powiedzieli, że nie mają zamaiaru grac muzyki country, to licze na prawdziwą rockową płyte :) Może być w stylu HAND'a, jednak jeśli bym im w głowie "zaśpiewał" znowu album jak LH(zmieniłam zdanie), też nie byłabym do końca zawiedziona ;] Bo na album jak KTF raczej nie ma co liczyć...
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

magda01614 pisze:Bo na album jak KTF raczej nie ma co liczyć...
Chyba już nie pociągną w tym kierunku. Chociaż to by było piękne. Taki wielki powrót :)
Teraz mam nadzieję na drugi HAND, bo album mi się bardzo podobał. Tylko żeby już nie było kolejnej piosnki o życiu w stylu IML, Everyday i HAND. :PPP
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

...
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2014, o 04:42 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

bartekbb23 pisze:muzycznie it's my life ma być, bo jest inna niz hand czy everyday, ale tekstowo to sie zgodze,.
Pod względem muzycznym może pojawić się taka perełka, ale pod względem tekstowym wolałabym już HAND.
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

dobrze, muzycznie i tekstowo
w stylu These Days :D <marzenie>
ewentualnie niech idą w kierunku
postrocka jakiegoś :P albo bluesa :P
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Tak. Blues rock mógłby być ;) i Richie mógłby jakiś popisowy numer strzelić :], ale coś czuję, że na taką płyte to musimy czekać do solowej RS'a...
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Adrian pisze:Cytat:
HAND kompozycyjnie jest słabszy i do pięt nie dorasta KTF czy These Days jest faktem, a nie sprawą gustu.

Pod pewnymi względami jest lepszy a pod pewnymi względami gorszy więc nie przesadzajmy.
No, nie! A pod jakimi względami KTF jest slabszy od Hand? Nie przesadzajmy ;)
Adrian pisze:A ja wczoraj słuchałem ich koncertu dla Vivy (Viva Overdrive). Akustyczny koncert z udziałem Southside Johnego i Bandiery i powiem, że mam nadzieje, że kiedyś nagrają taki typowo "Amerykański" rockowo-countrowaty album. Bez efektów itp tylko sama akustyka (gitary, harmonijka itp).
Występ bardzo dobry i chciałbym coś takiego mieć na swojej półce.
A ja muszę przyznac, że również posiadam w swoich zbiorach ten koncert i dośc często go słucham, bo po 1.- BJ zawsze wypadali genialnie akustycznie (a takie połączenie gitar i harmonijki uwielbiam), a po drugie wystarczy posłuchac z tego koncertu chociażby Trapped Again, żeby miec pojęcie jak świetnie takie klimaty mogłyby brzmiec wykonaniu Jona i spółki. Jak dla mnie mogliby pójśc w tym kierunku.
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

M.Ssed pisze:Tak. Blues rock mógłby być ;) i Richie mógłby jakiś popisowy numer strzelić :], ale coś czuję, że na taką płyte to musimy czekać do solowej RS'a...
gdyby Jon nagra? solową też bym się nie pogniewa?a :P

[ Dodano: 2008-03-23, 09:58 ]
Anka29 pisze:
Adrian pisze:Cytat:
HAND kompozycyjnie jest słabszy i do pięt nie dorasta KTF czy These Days jest faktem, a nie sprawą gustu.

Pod pewnymi względami jest lepszy a pod pewnymi względami gorszy więc nie przesadzajmy.
No, nie! A pod jakimi względami KTF jest slabszy od Hand? Nie przesadzajmy ;)
no w?aśnie, nie przesadzajmy
tak się sk?ada, że HAND s?ucha?am swego
czasu dość często. napewno jest lepszy
niż taki Crush, ale do KTF czy TD d?uga droga :P
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”