Nowa płyta

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

- Piosenki bardziej w klimacie Dirty Little Secret, Nothing, These Open Arms czy Unbrekable
O, tak. Byłoby różnorodnie; chętnie słuchałbym takiej płyty.
Tatar pisze:Nie można skrytykować TH, czy KTF. To po prostu niegodne
Domyślam się, że chodziło o TD?
teken020 pisze:hmmm... nie wiem, producentem zeby był Desmond Child, ale on sam, bez Jona i Ryska.
Czy kiedykolwiek Desmond Child był producentem płyty BJ? Wiem że gdzieś pisało Executive Producer: Desmond Child, ale nie wiem co to oznacza :razz: .
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Myślę, że każdy oczekuje płyty podobnej do swojej ulubionej, co jest akurat zrozumiałe, ale niekoniecznie możliwe...
Jeśli chodzi o mnie to marzy mi się krążek pod względem brzmienia i tekstów podobny do KTF, aczkolwiek z odrobiną takiego szalonego luzu z NJ w stylu Bad Medicine czy Lay Your Hands On Me. To co powinno wrócić do muzyki Bj to porządne, długie solówki w energicznych i dłuższych niż ostatnio piosenkach. Szczerze powiem, że mam serdecznie dość takiego smęcenia jak na LH. Dużo bardziej wolę smęcenie w stylu TD.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Grzesiek pisze:
Tatar pisze:Nie można skrytykować TH, czy KTF. To po prostu niegodne
Domyślam się, że chodziło o TD?

Wiem że gdzieś pisało Executive Producer: Desmond Child, ale nie wiem co to oznacza :razz: .
Oczywiście TD. Smędzenie (ja to nazywam inaczej, ale to raczej nie nadaje się do napisania na forum :-D ) w stylu TD jest przyjemne, chodzi mi o takie kawałki jak Lie to me, czy It's hard letting you go, jeśli coś takiego miałoby się pojawić to nie będę przeklinać smędzeń Jon'a :-) .

A Executive Producer oznacza producenta wykonawczego 8-) .
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Fajnie ze kazda z tych piosenek nie weszla do HAnda tylko robila za dodatek . A mowisz ze HAND takie super , a jednak najlepsze sa bonusy?
:) Ja nie chce istnej kopi HANDa tylko pokazałem kierunek w którą stronę zespół powinien iść. W tym aspekcie dobrze ze te piosenki są bonusami i demami . Ja chciałbym aby jeśli mają nagrać płytę to w takim stylu i tyle. A to nie ma nic do rzeczy że te piosenki są Bonusmai. HAND ma genialne piosenki na płycie (każda ma u mnie notę 10) jak i poza nią (też każdej dałbym notę 10 na 10) a że te piosenki są poza płytą to tym bardziej album może mieć takie brzmienie bo to nie będzie kopia HANDa tylko dalsze rozwinięcie.
Ja tam wole refreny podniosle jak w Bed of roses lub This aint love song , klimatyczne jak w These days lub Keep the faith ;-)
No spox. Ale mam nadzieje, że nie uważasz się z tego powodu lepszy czy osobą o lepszym guście muzycznym :) Wszystkie te wymienione piosenki uwielbiam, ale to nie one na mnie zadziałały jak te co wymieniłem wcześniej.
Jak mozna sluchac czegos 3 dni caly czas?
Zycze Ci, żeby powstał taki album który sprawi że będziesz go słuchał non stop 3 dni a potem prawie cały czas przez resztę miesiąca. SUPER sprawa i super okres w moim życiu.
Wtedy bedize album pop/rock czyli Crush nr 3 . A tego mimo wszystko nie chce.
Ja też wole jak każda płyta jest inna.
Fajnie ze te 3 piosenki to jedyne rockowe piosenki na Bounce , Wszystkich jest 12 :D .. no Hook me up jeszcze jest :D
A Distance, Love Me Back To Life ? :) Ten album dostał nagrode w kategorii najlepszy Hard-Rockowy album roku 2002 więc aż tak źle nie jest :)
czego nie nagrają będzie git, ważne żeby włożyli w to tylko serce, jak dotychczas.
W sumie też będzie dobrze :)
Litosci Adrian...
:)
Nie można skrytykować TH, czy KTF. To po prostu niegodne 8-) . Drugiej takiej płyty jak TH nie będzie, więc jak dla mnie mogą pójść torem Crush i będzie git :-) .
A ja potrafiłbym skrytykować :) Na obu pozamieniałbym trochę piosenki (zamieniłbym z demami).
Jak sam Jon mowił ze wiele piosenek odpadło nie dlatego ze były złe ale ne nie pasowały do projektu. zal
Tak. Dlatego też powstały albumy spójne z duszą a nie zbiór singli. Fakt czasami to denerwujące jak jakiś genialny utwór wypadł a Jon tłumacząc dlaczego wypadł mówi bo było "shit". Ale widocznie oni nie czuli, ze to ważne dla nich utwory i ich nie wstawiali. Prawo artysty i trzeba ich za to cenić, że wstawiają to co jest dla nich ważne.
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

A ja chce żeby BJ nas czymś zaskoczyli, tak jak było z LH :)
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

No spox. Ale mam nadzieje, że nie uważasz się z tego powodu lepszy czy osobą o lepszym guście muzycznym Wszystkie te wymienione piosenki uwielbiam, ale to nie one na mnie zadziałały jak te co wymieniłem wcześniej.
On pewnie nie i ja też z resztą. Ale jak zwrócieś uwage to jest spawa gustu. A to ze HAND kompozycyjnie jest słabszy i do pięt nie dorasta KTF czy These Days jest faktem, a nie sprawą gustu.
Jest to album rockowy, nie powiem, ale w miare go oceniając jeden z najsłabszych jakie słyszałem(tutaj zachaczam troche o sprawe gustu :P ) Co prawda lubie LAst Man Standing czy Bells Of.. ale jesli chodzi o całość, efekt po przesłuchaniu... szum w uszach i z daleka od takiej monotonii i "brzmienia" :| !! Obecie mało powstaje strikte rockowych albumów. Znamy BJ nie od dawna, nie ma co liczyć jak na kolejną POPularną pakę artystyczną w ciekawej oprawie, ktorej nie kupię oczywiście. Pujda za ciosem. Zaleta tego wszystkiego jest taka, że dostaną Grammy :D ;]
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

HAND przede wszystim był słabszy od KTF i TD, czy nawet od Crush aranżacyjnie ( kompozycyjnie zresztą tez ). Ja też bardzo lubię Last Men Standing, Complicated czy Bells of Fredom (naprawdę świetne numery), ale w porównaniu z wcześniejszymi dokonaniami BJ to wszystko niestety blednie. Ja mam nadzieję na porcję dobrego rocka jak Bounce'owe kawałki Everyday, Bounce i Hook me up, bo na kawałki w stylu Hey God, czy Damned to już przestałem liczyć jakiś czas temu (dokładniej po przesłuchaniu LH). ;)
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Piotrek pisze:Zaleta tego wszystkiego jest taka, że dostaną Grammy :D ;]
No, bo w końcu Jasiu czuje się niedoceniony :P
Magnum pisze:A ja chce żeby BJ nas czymś zaskoczyli, tak jak było z LH :)
?eby zaskoczyli nas czymś takim jak LH? Ughh, nie wyobrażam sobie tej płyty :D Chociaż wykonanie Hip-hopu przez BJ byłoby bardzo ciekawym doświadczeniem :P Joke.
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
Sharmi
I Believe
I Believe
Posty: 92
Rejestracja: 2 marca 2007, o 21:06
Lokalizacja: Kamień pomorski city

Post autor: Sharmi »

Nowa Płyta powinna zawierać kawałki takie jakie kiedyś tworzyli do 1994 roku czyli ostro rockowe i piękne ballady chwytające za serduszko :D

Mam nadzieje że znów nie nagrają płyty country a może coś im strzeli do głowy i nie nagrają płyty jeszcze z innego gatunku ;/

Płyta nowa powinna zawierać takie piosenki w stylu "Born to be my baby" czy "In these Arms" ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

wogle nie powinno być nowej płyty....bon jovi do piachu
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

bartekbb23 pisze:wogle nie powinno być nowej płyty....bon jovi do piachu
W takim razie po co marnujesz czas na tym forum?
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Magnum pisze:W takim razie po co marnujesz czas na tym forum?
bo lubie bon jovi ;p ale moze nie chcem zeby juz nagrywali dobra koniec z pierdołami na prośbę wspanialej i przecudownej wszystkowiedzacej i przewspanialej i przepieknej jovizny :D
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

O_O ok :D
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

bartekbb23 pisze:wogle nie powinno być nowej płyty....bon jovi do piachu
Hehe założyłem taki temat na forum chyba z 2 lata temu - i dostałem po głowie :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

sobol_77 pisze:Hehe założyłem taki temat na forum chyba z 2 lata temu - i dostałem po głowie :)
jak widzisz ja też :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”