Najlepsza balladka

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Ha! Ja też uwielbiam Cold Hard Heart. Oczywiście nie najbardziej. Ale pamiętam jak kiedyś całą noc słuchałam tej tylko jednej piosenki, co miało mnie uśpić, a w efekcie przeszkodziło spać, bo cały czas się wsłuchiwałam.

Co do These Open Arms, jako że już się na ten temat wypowiadałam, to chodzi o to, że po pierwszym przesłuchaniu skojarzyła mi się z wcześniejszymi balladami Bon Jovi. Później już trochę mniej, ale still... No i cały czas mi się podoba. Po prostu myślałam już, że nie mogę liczyć na nic takiego, jako że Bon Jovi idą z prądem i nie śpiewają już jak dawniej (a szkoda, ale nie będę się już na ten temat rozwodzić, bo wyczerpany cokolwiek). Faktem jest jednak, że nie dorówna balladom z okresu przedcrashowego. I już. Oj szkoda, szkoda...
KTF in Bon Jovi!!!
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Jeszcze wracając do 'These Open Arms' - na początku też mi ta piosenka za bardzo do gustu nie przypadła, ale teraz jestem zdania, że to jedna z tych, których dobrze się słucha mając doła.
kasiatko15
I Believe
I Believe
Posty: 70
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:57
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Post autor: kasiatko15 »

A ja wole klasyki ... może komrscyjne ale to potwierdza tylko ich kunszt wykonania :] ->> ALWAYS, BED OF ROSES[/b]
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ja do swojej listy dopisuję jeszcze 'Does Anybody Really Fall In Love Anymore'. Coś przecudownego. *dreamer*
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

99-in-the-shade pisze:Ja do swojej listy dopisuję jeszcze 'Does Anybody Really Fall In Love Anymore'. Coś przecudownego. *dreamer*
Zgadzam się z 99-ta piosenka to po prostu arcydzieło. Fajny klimat ma też "Miss Fourth Of July" i ją także dopisuję do swojej listy.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Jeszcze co do 'Does Anybody...' - nie wiem, z którego albumu to demo pochodzi, ale jak oni to na Boga mogli odrzucić??!!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

99-in-the-shade pisze:Jeszcze co do 'Does Anybody...' - nie wiem, z którego albumu to demo pochodzi, ale jak oni to na Boga mogli odrzucić??!!
Wiesz, to na tej samej zasadzie jak wywalenie Unbreakable z HAND, z tym że 'Does Anybody...' jest oczywiście lepsze :] No, ja też z krzesła spadłam, jako się zorientowałam, że to jest z jakiejś studyjnej płyty odrzut *-*.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Podobno to z New Jersey.
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

A ma ktos te piosenkę w jakiejs przyzwojtej jakości.... jeśli tak to bardzo prosze... kasia_bj@op.pl :lol:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja również, jeśli można :) lewa_3@wp.pl
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Wiecie co dziewczyny.... chętnie bym Wam wysłała, bo owo cudo posiadam, w jakości nader przyzwoitej.... aczkolwiek siadła mi właśnie możliwość wysyłania załączników w mejlach! :( :( :(
Ale spox, na pewno się jakaś życzliwa dusza znajdzie ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

A ja chciałam się pochwalić, że zaczynam się przekonywać do "These Open Arms" - na przemian z "Heartbreak Station" Cinderelli tworzy świetną mieszankę na nastroje "kota od miski" :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

olcat pisze:A ja chciałam się pochwalić, że zaczynam się przekonywać do "These Open Arms" :mrgreen:
Ja również :P - nie spodziewałem się tego po sobie...

No i ostatnio wzięło mnie na I Talk To Jesus i Sad Song Night - choć to takie balladki nie są, ale kompletnie na punkcie tych numerów BJ zwariowałem :D
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Ja też poproszę jeśli można :aniol: martinique@wp.pl Niby już mam, ale może ktoś ma lepszą wersję... Pliiiiiz
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

olcat pisze:A ja chciałam się pochwalić, że zaczynam się przekonywać do "These Open Arms" - na przemian z "Heartbreak Station" Cinderelli tworzy świetną mieszankę na nastroje "kota od miski" :mrgreen:
No, ja też zaczynam się do tego przekonywać :mrgreen: . A "Heartbreak Station" uwielbiam od dawna i polecam :D :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”