Bon Jovi wśród ikon popkultury...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

A no wlasnie... co zrobić kiedy to mod jest taki kłótliwy???
Zawsze można nie komentować takich postów. Z tego co zauważyłam, niektórzy generalnie tylko się czepiają... :(
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ok, a więc coby nie było nieporozumień. Skomentowałem post Adanuty, stawiającej BJ 'wyżej' (wiem, że to róznie odbierane więc - BJ może i dobrą kapelą jest, ale stawianie jej obok tak zasłużonych dla muzyki Rolling Stones czy Sinatry jest po prostu nie na miejscu). Jovizna się przyczepiła pisząc posta, który nie miał ?ADNEGO związzku z moim postem więc jeśli mogę Was prosić - ZEJD?CIE ze mnie. Pojawiły sie posty, że kogoś obrażam itp. - proszę o przykłady. Nie robię z siebie pokrzywdzonego, ale sami widzicie - napisze posta, zero reakcji, pojawi się Jovizna i zaraz zadyma - cos tutaj nie gra, JA się czepiam? JA obrażam? Zanim napiszecie jakieś bzdury radzę się zastanowić.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Uważam, że ta lista jest dość subiektywna niestety. Dziwi mnie np miejsce Toma Cruise'a, który jest przedstawiony przed The Beatles :shock: Jennifer Lopez, Britney Spears czy Bill Clinton przed The Rolling Stones, Puff Diddy czy Eminem przed Elizabeth Taylor, Macaulay Culkin przed Axlem Rose... Axl zapisał się w historii muzyki, a Macaujay poza rolą w serii "Kevin sam w..." czy "Richie milioner" ma na koncie młode małżeństwo i problemy alkoholowe w bardzo wczesnym wieku i niczym więcej się nie wyróżnia... I poza tym wiele innych...

No nic, ale to jest tylko moje prywatne zdanie... nie będę sie już wypowiadać o Bon Jovi, którzy też powinni 'wyprzedzić' co poniektóre 'gwiazdy'.
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Ostatnio mnie nie było i przez ten czas pojawił się temat Lost Highways... ale przez te kłótnie nawet nie zdążyłem nic powiedzieć bo temat został zawieszony. A gdy czytałem posty to ZNOWU połowę musiałem opuścić...
Ale miałem już nie mówić nie na temat.
Właściwie nie mam pojęcia w jaki sposób można powiedzieć kto ma być 132 a kto 197. No i oczywiście każdy ma swoje zdanie na temat takich list. Moje jest takie, że szkoda by mi było czasu na układanie takich list i pieniędzy na opłacenie kogoś kto ją układał.
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
ap89
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 7 października 2006, o 15:58
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: ap89 »

troche poza tematem, ale to kolejny "dziwny" ranking...
100 wokalistów wszech czasów: 31. Jon Bon Jovi. Wyżej tacy jak Steven Tyler, Freddie Mercury, Axl Rose, Mick Jagger, Kurt Cobain. Daleko Jimi Hendrix.
cały ranking:
http://muzyka.onet.pl/10174,1443729,newsy.html
19.06.2013 GDAŃSK

---
- Where does the name Jon Bon Jovi come from?
JBJ: It's of Sicilian origin. I think it means "good fisherman".
- Are you a good fisherman?
JBJ: [Pause] No. Not at all.
Awatar użytkownika
k.t
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 25 października 2005, o 17:19
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: k.t »

ap89 pisze: Daleko Jimi Hendrix.
Nie dziwie się, co z niego był za wokalista, zrozumiałbym twoje rożalenie jak by się znalazł na tym miejscu w liscie 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów :co:
k.t
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

k.t pisze:Daleko Jimi Hendrix.
Wokalistą to on raczej nie był w ogóle ;] .
Coś tam wychrypiał (jak każdy). I tak że go zaliczyli !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”