Dirty Little Secret

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Dirty Little Secret

Post autor: Pippo »

Chciałbym poznac Wasze opinie na temat bonustracka z HAND :)
In my opinion this is powerfull song :]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi się bardzo podoba DLS :) Cóż więcej mogę rzec? Ma swój rockowy klimacik, a takie lubię najbardziej.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
gattino
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:33
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: gattino »

Tak, ta piosenka jest rzeczywiście dobra. Poza tym sam tekst wydaję się baaardzo ciekawy :) No i przede wszystkim jest dużo gitary (jak zresztą na całej płycie) i chwała Richiemu za to :D
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Jak dla mnie genialne, 10/10 :D Jeden z najlepszych utworów na płycie :) Chociaż szczerze mówiąc po tytule spodziewałam się mdłej balladki :P, a tu mocna gitarka, bębny (jeden z niewielu utworów, gdzie naprawdę podoba mi się Tico :P mogłabym tych bębnów w kółko słuchać) i ogólnie potężny ładunek energii. Jestem jak najbardziej na tak :D DLS spokojnie mogłoby się znaleźć na którymś ze starszych albumów, np. 'Keep The Faith' ;)
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł

Dirty Little Secret to naprawde świetna piosenka. Czuje się w niej moc. Posiada tez tekst, jakiego już dawno w utworach Bon Jovi nie słyszeliśmy (chyba od czasów Let's Make It Baby). Świetne zakończenie albumu!


Restekpa
Mateo


Ostatnio zmieniony 19 września 2005, o 20:59 przez Jeopardy, łącznie zmieniany 1 raz.
Cmok dla Ciebie i dla mnie i dla wszystkich! :cmok1: !
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Genialna piosenka. Jak zresztą większość piosenek z nowego albumu. Super teks , a spiew taki że aż serce mięknie.. Richie gra wspaniale, tak samo jak Tico. Ta piosenka i I Am są dla mnie podobne pod względem energii jaki i magi przekazywanej przez Jona
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

jeden z najlepszych kawałków na płycie, to ze jest tylko bonusem swiadczy zle o zespole i jego podejsciu do grania
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

LoRdI pisze:jeden z najlepszych kawałków na płycie, to ze jest tylko bonusem swiadczy zle o zespole i jego podejsciu do grania
A dla mnie to jest parodią, bo jak taki uznany w swiecie zespol BJ moze byc tak zalezny od producentów.
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
Lordi pisze:jeden z najlepszych kawałków na płycie, to ze jest tylko bonusem swiadczy zle o zespole i jego podejsciu do grania
Dlaczego? Jak już coś stwierdzasz to podaj jakieś argumenty, bo inaczej nie można rozpocząc dyskusji, prawda?
A dla mnie to jest parodią, bo jak taki uznany w swiecie zespol BJ moze byc tak zalezny od producentów.
:lol:
Chyba sie na pojęciach nie znamy. Producent to osoba, która usłyszwszy demo (które tworzy ktoś z członków zespołu) przedstawia swoja wizje i pokazuje drogę po której mogą pojśc chłopaki tworząc ostateczna wersje. Producent produkuje piosenke, z materiałów które dostarcza zespół. Proste i logiczne?

Zreszta to, że Unbreakable, These Open Arms, Nothing i Who Says You Can't Go Home nie znalazło sie na ostatecznej wersji płyty, było tylko i wyłącznie decyzja Jona. Wytwórnia (bo chyba o to Ci chodziło) nie ma tu nic do gadania.

Za to to właśnie wytwórnia decyduje jakie będa single...

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jak dla mnie DLS powinno być czymś więcej niż tylko bonusem, bo to naprawdę świetny kawałek. Powiem nawet, że moim zdaniem nadawałby się świetnie na singiel promujący nową płytę. Oczywiście nie narzekając na "Have a Nice Day" ;)

A ma ktoś może tekst do DLS? Bo niestety nie mogę go nigdzie znaleźć.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Zajrzyj do działu teksty w Always, ja już ściągnęłam wszystkie i DLS też :P

A co do samego kawałka: fakt, że DLS to tylko bonus, zakrawa na poważną zbrodnię. Utwór jest świetny, solo naprawdę porządne, mocne bębny.... pomyśleć, że bodajże Brytyjczycy (w każdym razie skazani na tę najbardziej okrojoną wersję fani BJ) w ogóle tegoż utworu nie mają, a Amerykanie z tego co wiem w ramach bonusów dostali mdły duecino z tą laską z Sugarland, który DLS do pięt nie dorasta..... Zgadzam się w każdym razie ze wszystkimi, którzy wcześniej pisali, że DLS to jeden z najlepszych kawałków na HANDzie..... :aniol:
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
Brytyjczycy (w każdym razie skazani na tę najbardziej okrojoną wersję fani BJ)
Wersja UK zawiera oprocz DLS także Unbreakable, więc nie narzekałbym jakbym miał tak 'okrojoną' wersje.

Kiepsko maja tylko amerykanie, bo cała reszta świata ma DLS.

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Twisted Sister pisze:Zajrzyj do działu teksty w Always, ja już ściągnęłam wszystkie i DLS też :P
Fakt! Wstyd się przyznać, ale nawet nie przyszło mi do głowy, żeby zajrzeć właśnie tam :D Dzięki wielkie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Zgadza się, Jeoprady, ale w każdym razie wiedziałam, że na którejś wersji nie ma DLS (wyszło na to, że okrojoną wersję otrzymali Amerykanie). W sumie to nieważne, jaka nacja, ważne tylko tyle, że ktoś został poszkodowany...... Temuż współczuję.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie tylko Amerykanie nie mają DLS :) Kanadyjczycy też muszą się obejść smakiem.
jeden z najlepszych kawałków na płycie, to ze jest tylko bonusem swiadczy zle o zespole i jego podejsciu do grania
Nie zgodze się. Bo BJovi jak układają trackliste maja jkaiś zamierzony cel. Chcą zrobic spójną płyte, która ma przesyłac jakieś wartości, a nie zbiór singli ... Nieraz się o tym wypowiadali.

A ze nie wychodzi zawsze to na dobre to inna sprawa. Tak było z Crush, Bounce , These Days, KTF i teraz ciągną ten system. Płyta przede wszystkim ma być spójna. Bounce jest np spójna ale za spokojna.
nie znalazło sie na ostatecznej wersji płyty, było tylko i wyłącznie decyzja Jona
Tak. Gdyby tego nie zrobił mielibyśmy album w styczniu i na albumie stare wersje piosenek (Bells Of Freedom, HAND)i nie byłoby boskiego One Last Cigarette, ciekawego Novocaine, kopiącego Story Of My Life i spokojnego Wildflower.

Dobrze czy żle ? Mysle że dobrze że tak się stało, bo tych piosenek nie usłyszelibyśmy, a tak mamy nowe i stare jako Bonusy . No i teksty są o wiele lepsze tym sposobem ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”