fryzurki Jona

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

fryzurki Jona

Post autor: Ptysia »

wiem ze temat troche bezsensu <lol> Ale przegladajac zdjecia i teledyski zwrocilam uwage na fryzurki Jon'a. Ktora byla najlepsza? Jak dla mnie chyba za czasów Destination ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi się chyba każda jego fryzurka podobała. Począwszy od rozczochranej z czasów SWW, poprzez tę z KTF, a póżniej jeszcze krótszą z Destination, aż po dzisiejszą pstrokatą i poplątaną grzywę :D
Nie...jedna mi się nie podobała. Ta z czasów box setu. Za krótko jak dla mnie :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Jesli chodzi o fryzurki Jona to mi najbardziej odpowiada fryzura ery These days.
A tak na marginesie to w najnowszym Cosmopolitanie tez jest mowa o włosach Jona
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Mój numer jeden to czasy 'Cross Road' tudzież TD, potem KTF, a na trzecim miejscu ten powalający tapirek z okresu NJ :D (nawet kiedyś chciałam sobie coś takiego strzelić... ciekawe, jak bym wyglądała :mrgreen: )

A po TD to już jak na mój gust za krótko ;P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Dla mnie też za czasów TD i Crossroad wyglądał najlepiej (tak niechlujnie, ale przez to słodko :) ), ale czasem coś mnie za serducho łapie, jak widzę tapiry z czasów SWW i New Jersey..... Ja jestem chyba jakoś zeschizowana, bo pasjami podobają mi się faceci z tapirami..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

These Days - bo po prostu wygladały naturalnie (wiem, że czasami trzeba sie napracować żeby coś wyglądało naturalnie, ale chodzi mi o efekt końcowy 8) ).

Restekpa!
Mateo
Cmok dla Ciebie i dla mnie i dla wszystkich! :cmok1: !
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Najlepszą fryzurkę miał za czasów Crossroad i These Days :D Chociaż fryzurki z KTF i NJ też były niezłe :D
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Najbardziej rozczula mnie fryzurka z These Days, z KTF też mi się ta grzywa strasznie podobała :mrgreen: O tapirze nawet nie mówię, bo w ogóle w tamtych czasach faceci wyglądali tak, że nic nie robic tylko podziwiac :mrgreen:
W sumie w każdej fryzurze Jon był znośny, z wyjątkiem tej ekstremalnie krótkiej - to był jedyny czas, co do którego mogę z czystym sumieniem powiedziec, że jak dla mnie wyglądał co najwyżej przeciętnie.
Ile to zależy od fryzury :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20 września 2005, o 19:55 przez olcat, łącznie zmieniany 1 raz.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

a ja tam najbardziej lubie Jona z fryzurka z ery Bounce...
Keep The Faith
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Jon mial fajne fryzurki za czasow Crossroad i These Days. W 2000r. tez super wygladal. Tapiry z SWW i NJ nie przypadaja mi jednak do gustu. Tak samo jest z wloskami, ktore mial w Destination - stanowczo za krotkie. :PPPP
Stonka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:20
Lokalizacja: Śnieżne Za*upie.

Post autor: Stonka »

Ja już mówiłam po wielokroć- włos długi ponad wszystko.Zwłaszcza subtelnie i nienachalnie rozczochrany *-*.
"People forget what you said,people forget what you did,but people never forget how you made them feel".- JBJ.
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Co do fryzury to zawsze bił chłopaków z zespołu na kolana. każda była ciekawa, nawet te dawne tapirki :mrgreen:
a ostatnio z tego co rzuciło mi sie w oczy ładne pasemka (sama bym takie chciała :lol: mój pech nie mam tak dobrych stylistów)
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
iza
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: iza »

Z tego, co pamiętam, był już taki temat na starym forum. Powtórze się - włosy długie, długie i jeszcze raz długie. Mój typ - tapir z czasów NJ. Slicznie było. Cud, miód i orzeszki.

A co tak już na marginesie i nie w temacie, to u obecnej młodzieży również można zauważyć tendencję do zapuszczania kłaków, tyle ża najczęsciej jednak w bardziej w stylu Borrella. Czasami dobre i to.
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

heh, na starym forum to ja podsunęłam ten temacik :P.
jak dla mnie to Jon najlepiej wygladał w erze Keep The Faith :P :brawo: , wcześniej w długich też był sexy :P , te z These Days też były znośne. moim zdaniem najgorzej wygladał w Real Life - jakby krowa jęzorem przejechała po włosach ;) :| . obecna fryzura nie jest najgorsza :-| , tylko denerwuje mnie ten tleniony kolor - dużo lepszy był ten naturalny !
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

espena pisze:najgorzej wygladał w Real Life - jakby krowa jęzorem przejechała po włosach ;)
Hej, to moje hasło! ;) :P Naprawdę, przy tym klipie stylista chyba zapomniał, za co mu płacą :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”