BJ znowu bez Sambory...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

BJ znowu bez Sambory...

Post autor: Scrooge »

News z dzisiaj

"Richie Sambora will not be performing on this upcoming leg

Due to personal issues, Richie Sambora will not be performing on this upcoming leg. All shows will go on as scheduled."


Ciekawe co się stało... miejmy nadzieję, że nie to co ostatnio.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

WTF...? Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że personal issues to jakaś spina z Jonem... ;/
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Też od tym pomyślałem, szczególnie w kontekście prowadzonych przez Samborę równolegle z promocją WAN działań związanych z promocją własnej twórczości... Kto wie, czy Sambora nie poczuł ochoty na większą niezależność, czy też po prostu granie tego co mu sprawia przyjemność. Szefo zapewne nie lubi iść na kompromis ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Niby tak, ale z drugiej strony, dziś w nocy Jon, zaczynając koncert, miał powiedzieć:

He's not in the hospital or jail but we love him & send him all our best. I could pack up & cancel, not an option for tonight. I need you more then ever - let's go!

Kurtuazja, czy rzeczywiście to nie chodzi o kłótnię? Może też nawet niekoniecznie o alko - może coś się stało z jego matką lub córką...? ;/
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ricky Skywalker pisze:Niby tak, ale z drugiej strony, dziś w nocy Jon, zaczynając koncert, miał powiedzieć:

He's not in the hospital or jail but we love him & send him all our best. I could pack up & cancel, not an option for tonight. I need you more then ever - let's go!

Kurtuazja, czy rzeczywiście to nie chodzi o kłótnię? Może też nawet niekoniecznie o alko - może coś się stało z jego matką lub córką...? ;/
Czyli zagrali już dziś bez niego? Sorry za głupie pytanie, ale nie śledzę trasy w USA, grali z samym Bobbym? Szczęściem w nieszczęściu byłoby, gdyby chodziło naprawdę o sprawy osobiste, bo jeżeli faktycznie się pokłócili to szanse na to, że pojawi się w BJ jeszcze na tej trasie myślę, że są znikome...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Tak, zagrali już dziś bez niego. Na JT twierdzą, że gdzieś się już pojawiło info, że Phil X znów ma być zastępstwem, oby na jak najkrócej. Dziś gitarą prowadzącą był Jon ^^

A, i o Avę nie chodzi na pewno, tweetuje sobie dziewczątko właśnie... :whoeva:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

w postach na oficjalnej stronie ktoś napisał:

"Bon Jovi was without Richie Sambora during the show, with Bon Jovi announcing Sambora, “would not be performing anytime soon.”"

oby nie...

[ Dodano: 2013-04-03, 09:58 ]
a tu link do takiej samej wypowiedzi w metronews:
http://metronews.ca/news/calgary/618996 ... n-calgary/

[ Dodano: 2013-04-03, 10:00 ]
Calgary Sun Express:
"“If you haven’t heard by now . . . I got the phone call at about 3:30 this afternoon. We had two choices; pack up and go home or come up here and give you everything we got.

“Richie isn’t in jail or in the hospital or anything . . . but he won’t be playing anytime soon.”"
http://m.calgarysun.com/2013/04/03/bon- ... saddledome
3:30 to jeśli dobrze liczę około godziny przed występem...?

wg edmonton journal
"Frontman Jon Bon Jovi only found out about Sambora’s absence at 3:30 p.m. on Tuesday afternoon — hours before the band’s show in Calgary, according to fans on Twitter."
http://blogs.edmontonjournal.com/2013/0 ... all-place/
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2013, o 08:21 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Richie coś ostatnio co trase nawala, nawet na swojej ;/

Plusem jedynie jest to, że zawsze wraca z większą werwą. Do PL już powinien wrócić.
Chociaż ten Phil X dawał rade na ostatniej trasie.

Kurde on sobie jakąś nową tradycję odpoczynku na trasie wprowadza. Waidomości brzmią jednak masakrycznie dziwnie. Może tym razem to nie alkohol a coś poważniejszego?
Odwołany jest z całej Amerykańskiej części. Nie brzmi to za ciekawie.

Licze na jego powrót do Johanesburga.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Jest to bardzo niepokojące.
Podczas ostatniej trasy absencja Richiego była niejako zaplanowana ( jeżeli można tak powiedzieć), była to wspólna decyzja Richiego i Jona.
Tym razem Jon dowiaduje się o całej sytuacji na godzinę przed koncertem.
Wygląda to bardzo dziwnie, tym bardziej z tego co wiem Richie sobie w święta odpoczywał na Hawajach razem z córką.... nie wydaje mi się żeby przerwa była spodowowana nałogiem Richiego... nie pasuje mi to ...
Nie chcę dorabiać jakiejś ideologi ale podczas ostatnich czatów na youtube Richie miał podobno otwarcze mówić że na nowym albumie jest mniej gitar niż by chciał....
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Powiem tak, chociaż póki co chyba za wcześnie na jakiekolwiek gdybanie, ale... pomijając wątek koncertu w Gdańsku, na który bez Sambory nie ma sensu się wybierać, to porównując solową twórczość Richa z ostatnimi dziełami BJ... po chwili zastanowienia jestem w stanie uznać potencjalna informację o jego odejściu z BJ za bardzo pozytywną, bo chłop się tam marnuje, a ma już swoje lata... Na logikę rzecz biorąc jest obecnie chyba w najlepszym wieku dla muzyka, mega doświadczenie + wciąż dużo siły, a tym czasem z roku na rok w BJ każą mu grać coraz prostsze rzeczy. Zobaczymy co będzie dalej, ale perspektywa kolejnej płyty Sambory oraz jego solowej trasy jest mi w stanie wynagrodzić utratę koncertu BJ w Gdańsku, a nawet i samego BJ bo bez Sambory myślę, że zespół zanotuje spory ubytek fanów...

No, ale to wszystko tylko moje gdybanie, pozostaje oczekiwać na oficjalne info, może zatwittuje dzis coś na ten temat...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ciut inaczej sformułowany cytat z breakingnews.ie:

After taking to the stage late, Jon told the crowd: "I had two choices - pack up and go home or give you everything I got.

"Richie Sambora won't be performing for a while. If there's ever a night I need you, it's tonight, Calgary!"

Jon reportedly only found out about Richie's absence at 3:30pm that afternoon.
After taking to the stage late, Jon told the crowd: "I had two choices - pack up and go home or give you everything I got.
http://www.breakingnews.ie/entertainmen ... 89982.html
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2013, o 08:45 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Niezbyt miła informacja na powitanie dnia. Mam nadzieję, że to wszystko jest tylko chwilowo. No i, że nie są to żadne konflikty i kłótnie w zespole. Strasznie czekam aż wróci na trasę i nie przyjmuję innej opcji..
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Great news!
Człowiek wraca po świętach bardzo szybko do rzeczywistości...
Pewnie coś z matką się dzieje albo z byłą żoną...
Poza tym, nie wiem jak można pisać że Richie nawala ostatnio skoro jest i był w perfekcyjnej formie(zarówno na swojej jak i obecnej trasie)...Może o złośliwość chodzi?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Scrooge ty nawet z Samborą nie planujesz się wybrać na koncert z tego co pisałeś ;)
BJ bo bez Sambory myślę, że zespół zanotuje spory ubytek fanów...
Tak te 4 tysiące sprzedanego jego ostatniego albumu w USA i niewiele więcej na świecie dobitnie o tym świadczą. Do tego odwołane koncerty w USA z powodu braku zainteresowania.

Sambora może być wkurzony i dobity tak słabym odbiorem jego solowego dzieła i już przed solowym koncertem w LA na JTalku pisano o tym, że Sambora chyba znowu pije bo wstawiał tam tweety jakby pisał będąc nawalonym.

Ja mu życzę jak najlepiej i na 99% pewnie znowu odwyk. Na JT piszą, że RStone podał, że Richie jest na odwyku.

[ Dodano: 2013-04-03, 11:01 ]
prezes1 pisze: Poza tym, nie wiem jak można pisać że Richie nawala ostatnio skoro jest i był w perfekcyjnej formie(zarówno na swojej jak i obecnej trasie)...Może o złośliwość chodzi?
Jeśli to do mnie to przeczytaj jeszcze raz, bo ja pisałem o tych jego odwołanych koncertach z tej, poprzedniej i jeszcze wcześniejszej trasy.
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2013, o 09:02 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”