Wydzielone posty o Bieberze

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

KarolinaJovi pisze:Dzięki Tomker jesteś miły!A słyszał może ktoś o Nightwish bo jestem zagorzałą fanką?
:D No, co Ty, miałem nominację na hejtera :D , uff dobrzę, że Kikusia nie słyszała tej pochwały ;)

P.S. A teraz ładnie zostawmy temat dla ...biletów
Nara!

[ Dodano: 2013-03-13, 00:08 ]
PePe pisze:Niestety nie słyszałem o Nightwish ale podoba mi się ta konwersacja, wreszcie ktoś nowy z jajami na forum :D
Idę po drugi popcorn :lol:
z tym popcornem to dobry pomysł (w sensie jedzenia, nie popcornu, oczywiście :D ) ;)
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

No dobra to idę zapuścić sobie muze bibera skoro tak panu scrooge na tym zależy...Dobranoc
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

KarolinaJovi pisze:ale jaja skąd tyle agresji...nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz skoro nic o mnie nie wiesz....po prostu przeczytawszy zdania wyjęte z kontekstu przyszło mi na myśl że jest tu uskuteczniana jakaś dziecinada...tyle w tym temacie,wyluzuj się, w końcu i tak jedziemy na ten sam koncert. No nic chyba jednak te same gusta muzycznie nie jednoczą ludzi jak myślałam.

Ty, GOŚCIÓWA. Sama jesteś agresywna, wszyscy jak jeden mąż na tym forum robimy sobie z Justina Biebera jaja. To, że niektóre jego utwory brzmią jak nowa twórczość Bon Jovi, a momentami lepiej to po prostu fakt! A jak tego nie dostrzegasz to masz cholerny problem.
KarolinaJovi pisze:gościu mam cichą nadzieje że żarty sobie stroisz albo nie nie...masz 15 lat i na pewno jesteś dziewczyną o!heheheh. Oczywiście nie potępiam jego fanów ponieważ o gustach się nie dyskutuje, ale zachwyty nad justin`em biber`em na forum bon jovi - niestety to profanacja.
KarolinaJovi pisze:Witam. Jestem nowa wśród forumowiczów. Czytam wasze wpisy i rozczarowują mnie posty na temat Justina Beavera na forum legendy rocka....żal dupe ściska....w każdym razie pozdrawiam prawdziwych rokowców z krwi i kości oraz do zobaczenia w golden circle fast track.
KarolinaJovi pisze:
Jesteś na forum krótko, ale pewnie, wiesz o nas lepiej w jakim kontekście mówimy o Bieberze.

Naskakujesz biednego Scrooga, który nic nie zrobił. A lepiej uważaj, on jest zdolny do różnych rzeczy. A 10 000 jak Cię pozwie to nie masz i na koncert nie pojedziesz. Więc zważaj na słowa koleżanko lepiej.
KarolinaJovi pisze:a czy ja czepiam się ciebie? widocznie zabolało skoro się tak pieklisz i uwierz mi mam ciekawsze zajęcia niż robienie kariery na forum hahah.

Piszesz podobny post już w drugim temacie odnośnie tego, że śmiemy pisać cokolwiek poza Bon Jovi legendą rocka i metalu! I nie próbujesz zrobić kariery? Proszę Cię, ale już się nie ośmieszaj!
KarolinaJovi pisze:No dobra to idę zapuścić sobie muze bibera skoro tak panu scrooge na tym zależy...Dobranoc
No nie skomentuję, a gdzież on to napisał? Chyba jednak sprawa będzie w sądzie uważaj...
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze: :D No, co Ty, miałem nominację na hejtera :D , uff dobrzę, że Kikusia nie słyszała tej pochwały ;)
Ja wszystko widzę i słyszę , tak więc uważaj ;) teraz żałuję , że na Ciebie zagłosowałam . Biję się w pierś do tej pory :D

p.s KarolinaJovi masz piękne imię ;]
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

kikusia28 dziękuje, dobrze że jest tu trochę przyjaznych ludzi i na nich się skupmy;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

kikusia28 pisze:
Tomker pisze: :D No, co Ty, miałem nominację na hejtera :D , uff dobrzę, że Kikusia nie słyszała tej pochwały ;)
Ja wszystko widzę i słyszę , tak więc uważaj ;) teraz żałuję , że na Ciebie zagłosowałam . Biję się w pierś do tej pory :D
Tylko nie bij za mocno, szkoda by uszkodzić... ;)

Dobranoc!

P.S. Niech następny post będzie o biletach... a tą wysublimowaną :D rozmowę kontynuujmy w innym temacie, np offtop :D
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze:
Tylko nie bij za mocno, szkoda by uszkodzić... ;)

Dobranoc!

P.S. Niech następny post będzie o biletach... a tą wysublimowaną :D rozmowę kontynuujmy w innym temacie, np offtop :D
Tomker przecież ja i tak zawsze piszę nie na temat , więc wiesz ... Czy napiszę to w tym temacie czy w innym i tak będzie źle :D

Jednak wszystkie Karoliny to są porządne dziewczyny !! :lol:
KarolinaJovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2013, o 17:03
Lokalizacja: Reda

Post autor: KarolinaJovi »

Bartekbb23 - peace love and rock`n`roll heheh dobra ide bo mnie dorwą na koncercie i mi dadzą w morde;DDDDDdobranoc.... a teraz o biletach....
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

No Karolina radziłabym Ci uważać na tym koncercie, bo to może się źle skończyć ;) A nawiązując do tematu witaj na forum!!!!!
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Parę dni temu rozdano kanadyjskie nagrody muzyczne JUNO i ich zdobywcą w kategorii "najlepszy artysta" został Leonard Cohen. Potem co się stało przechodzi ludzkie pojęcie. Na Twitterze pojawiły się komentarze rozżalonych fanek Biebera, które nie wiedzą kim jest Leonard Cohen. Gdy to przeczytam, bardzo się wkurzyłem i miałem ochotę lutnąć taką gówniarę i prosto w nos. W jakim kierunki zmierza ten świat. Żeby nie znać takiego słynnego piosenkarza i poety jakim jest Cohen; to się w głowie po prostu nie mieści. Oto link: http://muzyka.interia.pl/pop/news/kim-u ... 1912285,50
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Geminiman019 pisze:Parę dni temu rozdano kanadyjskie nagrody muzyczne JUNO i ich zdobywcą w kategorii "najlepszy artysta" został Leonard Cohen. Potem co się stało przechodzi ludzkie pojęcie. Na Twitterze pojawiły się komentarze rozżalonych fanek Biebera, które nie wiedzą kim jest Leonard Cohen. Gdy to przeczytam, bardzo się wkurzyłem i miałem ochotę lutnąć taką gówniarę i prosto w nos. W jakim kierunki zmierza ten świat. Żeby nie znać takiego słynnego piosenkarza i poety jakim jest Cohen; to się w głowie po prostu nie mieści. Oto link: http://muzyka.interia.pl/pop/news/kim-u ... 1912285,50
Pohamuj agresję, szkoda monitora ;) No chyba, ze masz taką fankę w domu i zgodzi się na Twoje specyficzne podejście do traktowania kobiet...
Poza tym te fanki mogły żartować, przecież muszą mieć ogromne poczucie humoru skoro twierdzą, ze najlepszy jest Biber :D
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Spróbuję pohamować swoją złość, ale żeby nie znać kogoś takiego jak Leonard Cohen jest czymś karygodnym (zwłaszcza dla mnie Polaka). On obok Dylana znajduje się w czołówce największych bardów XX wieku i jest powszechnie szanownym artystą. Ten dzieciak Bieber nic nie znaczy przy takim gigancie, jakim jest Cohen. Płyty Leonarda bardzo dobrze się u nas sprzedają, a jego popularność w Polsce wynika głównie z tłumaczeń jego tekstów przez nieodżałowanego Macieja Zembatego. Miałem prawo okazać swoje niezadowolenie z tego powodu, gdyż dla mnie niedopuszczalne jest stwierdzenie fanek Biebiera że przegrał z "jakimś Leonardem Cohenem".
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Geminiman, nie przejmuj się tak niewiele znaczącymi opiniami ;) Gdzie miała poznać twórczość Cohena? Stwórz radio i propaguj "bardów", skoro tak Cię to ciśnie :D
Ostatnio zmieniony 5 maja 2016, o 18:11 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
destination94
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 7 stycznia 2012, o 12:22
Lokalizacja: Głogów

Post autor: destination94 »

Cóż,jaki idol,tacy fani. Obok tego artykułu na Interii jest link do tekstu,przy którym dołączony jest fragment wywiadu,w którym Bieber udowodnił,że nie ma pojęcia,czym jest Kaplica Sykstyńska (Letterman skwitował to tylko "Canadian highschool...") ,więc czego spodziewać się po jego fankach. Młode to ,niedoświadczone,trzeba im po prostu dać czas,żeby się przekonały,co to prawdziwy rock ( osobiście bardzo im tego życzę ).
"You can't win until you're not affraid to lose"
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

a tak ze względów bezpieczeństwa zapytam - jak Ci jakaś fanka powie, że bardzo lubi WAN, to co zrobisz?
To zaproponuję jej przesłuchanie piosenek z pierwszych sześciu studyjnych albumów tego zespołu (od debiutu self-titled do These Days). Czyli poznanie rzeczy zrobionych przed Crushem. Podam jej listę wszystkich teledysków Bon Jovi powstałych przed rokiem 2000 (od She Don't Know Me do Real Life), plus wersje alternatywne tychże klipów z XX wieku. Może też powiem o solowych płytach Jona, takich jak Blaze of Glory i Destination Anywhere.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”