Powstaje nowy album Bon Jovi...

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Powstaje nowy album Bon Jovi...

Post autor: Adrian »

W wywiadzie Richiego dla E! News podana została informacja o tym, że po krótkiej przerwie Jon i Richie znowu pracują nad nowym albumem zespołu. Nie ma jeszcze konkretnych informacji, ale pojawiały się już wcześniej pogłoski jakoby Richie pracował nad piosenkami na swój solowy album jak i na album dla zespołu.
Richie stated that Bon Jovi members are taking a little break from the road and that he and Jon are working together on writing a new Bon Jovi album. No ETA on that new Bon Jovi album yet, but fans will be anxiously awaiting the new arrival.
Źródło:
http://www.examiner.com/bon-jovi-in-nat ... ure-cancer
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

to nie dobrze... nagrają 12 nowych This Is Our House
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

http://www.youtube.com/watch?v=uMM5iBJTGoE
W tym wywiadzie też jest mowa o nowych piosenkach Bon Jovi, ale również jest mowa o solowych Richiego, nie wiadomo czy najpierw wydadzą ewentualne solowe projekty czy też odpuszczą i wydadzą kolejny album BJ. Może te prace nad albumem zespołu są jakieś bardzo luźne, ot wpadnie im jakiś pomysł to notują - nie wiadomo :P
Ale niestety co do albumu BJ zgadzam się ze Scrooge'm i również uważam, że raczej nie można się spodziewać czegoś "dobrego" :( Co gorsza coraz częściej zastanawiam się czy Richie jest w stanie nagrać coś "dobrego" solo...
EVENo

Post autor: EVENo »

Niech im wszystkim się rozpadnie życie, to może będziemy mieli powtórkę z These Days. Dla kariery trzeba się poświęcić :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

W tym wywiadzie też jest mowa o nowych piosenkach Bon Jovi, ale również jest mowa o solowych Richiego, nie wiadomo czy najpierw wydadzą ewentualne solowe projekty czy też odpuszczą i wydadzą kolejny album BJ. Może te prace nad albumem zespołu są jakieś bardzo luźne, ot wpadnie im jakiś pomysł to notują - nie wiadomo :P
Ale niestety co do albumu BJ zgadzam się ze Scrooge'm i również uważam, że raczej nie można się spodziewać czegoś "dobrego" :( Co gorsza coraz częściej zastanawiam się czy Richie jest w stanie nagrać coś "dobrego" solo...
W internecie pojawia się wiele tego typu informacji. Wynika z nich, ze Jon i Richie pracują zarówno nad solowymi albumami jak i nad płyta zespołu. Dodatkowo Richie pracuje/pracował nad materiałem dla WTBeautiful. Teraz jest kolejne info o tym, że D.Child pracuje z Jonem nad nowym materiałem. Nie wiadomo czy pracują nad solowymi piosenkami czy zespołu. Do tego jest jeszcze plotka jakoby Jon nagrywał album z duetami (w ramach solowego projektu), ale nie wiadomo czy swoich piosenek, coverów czy całkiem nowy materiał.[/quote]

[ Dodano: 2011-10-06, 09:54 ]
ps.

Jeżeli majką wydać solowe albumy przed albumem zespołu to dobry znak, bo będą mieli sporo czasu na nagranie dużej ilości piosenek a potem będą mieli z czego wybierać.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Wolałbym, żeby najpierw nagrali solowe albumy. Muszą po prostu od siebie odpocząć. A potem mogą brać się za studyjny album.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Kurna, iść do domu, zaszyć się, nagrać solowe projekty i dopiero myśleć o czymkolwiek dla zespołu. Ot moje zdanie.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
specops
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 25 września 2011, o 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: specops »

alniac pisze:Kurna, iść do domu, zaszyć się, nagrać solowe projekty i dopiero myśleć o czymkolwiek dla zespołu. Ot moje zdanie.
Zgadzam się w 100%, niech pojadą potem w swoje trasy, ale jeżeli mają wchodzić do studia tylko dlatego, że producentom się opłaca, to nie ma żadnego sensu. Jeżeli wejdą do atudia i spłodzą jakiś nieudany klon "HAND" to przestanie być opłacalne i nikt im nie będzie chciał wydać kolejnej płyty
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Wolę poczekać nawet kilka lat na nową płytę (Guns n' Roses "przeczekałam", więc czemu nie BJ? :P), niż miałabym wyrzucać w błoto ciężko zarobione w tym kraju pieniądze na nieudaną pop-rockowa produkcję...
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Doprawdy przezabawne. Panowie chyba nie rozumieją, że światu ich płyty juz nie są potrzebne. Fanom też...

Zresztą wydaje mi się, że "fani" woleliby słuchać starych kawałków niż niby-nowych. W przypadku Bon Jovi nie ma znaczenia czy na płytę swoich idoli słuchacz będzie czekał rok, dwa czy pięć lat. Bon Jovi w przeciwieństwie do np. RHCP wrócą z piosenkami podporządkowanymi obecnemu (czyt. przyszłemu) słuchaczowi.

Jestem jednak ciekaw czy Jonowi uda się znowu wyciągnąć "parę groszy" z Waszych portfeli...
specops
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 25 września 2011, o 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: specops »

Panowie chyba nie rozumieją, że światu ich płyty juz nie są potrzebne. Fanom też
On to rozumieją i to zbyt dobrze, może jak wreszcie przestaną o tym myślec,żeby się światu przypodobac na siłę, a zagrają coś z serca wyjdzie naprawdę dobra płyta
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Adrian pisze:Teraz jest kolejne info o tym, że D.Child pracuje z Jonem nad nowym materiałem.
Tego faceta, powinni sie trzymac, pomimo wszystko- ZAWSZE!! Poza tym- moze 12 lat temu, taka informacja pewnie sprawilaby kolorowy zawrot glowy, a tak... Ot, pozostaje cicha, naiwna i glupia nadzieja, ze moze jakos, kiedys, znowu... Zamiast podlizywania sie mainstream'owi, Panowie powinni wrocic do korzeni ( juz nie oczekuje kawalkow w stylu "Lay Your Hands On Me", pomimo tego, iz inni jakos tych korzeni jakos sobie z tylka nie wyrywaja i calkiem dobrze im sie powodzi, muzycznie rowniez- patrz, np.----> Whitesnake, lub NAWET Def Leppard czy Motley, ze o Europe nie wspomne...). Jest kompromis, pomiedzy tym, co jest "modern", a co jest "classic" i tyle! A z taka marka, talentem i zapleczem wszystko jest mozliwe !!

Bardziej czekam na nowego Richiego, jak juz pisalem wczesniej, w innym poscie, a gdzies tam, w domysle... Nie chce sie, po raz kolejny rozczarowac... ;/
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Czekam z niecierpliwością na nową płytę BJ oraz solowe płyty Jona i Richiego. Obawiam się tylko rozczarowania a to będzie bardzo smutne. Miejmy nadzieję, że chłopaki dadzą radę i nagrają piękne płyty z rockowym pazurem tak jak za dawnych czasów. Bądźmy dobrej myśli. Ale jeżeli okaże się inaczej to i tak będę szczęśliwa :))
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Osoba Desmonda mimo wszystko troche mnie tutaj uspokaja aczkolwiek wolałbym rok 2014.
Czy tylko ja chce zeby to co slyszelismy przez ostatnie 4 lata zamknac na klucz i nigdy do tego nie wracac?
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Nie czekam na nową płytę Bon Jovi. Jeśli mam być szczery informacja o tym, że mieliby coś nowego wydać jest mi zupełnie obojętna. Wolałbym już nie usłyszeć żadnego ich nowego "dzieła". Co niektórzy, a może nawet większość obrońców TALENTU Jona i spółki, będą się czepiać, że jakieś brednie wypisuję. Bon Jovi to zespół któremu brakuje autentyczności. Celują jedynie w panujące w chwili kiedy mają wydać kolejny album. Lata 80 to klasyka. Trzeba chłopakom odpuścić - byli wielcy. Wielcy w tamtej chwili i... już to się nie powtórzy. W latach 90 wystopowali.

Z tego okresu pochodzi chyba najszczersza, aczkolwiek w żadnym wypadku nie najlepsza (subiektywnie) płytka These Days.Przesiąknięta solówkami Sambory i naprawdę dobrymi tekstami. Nawet jeśli kopa daje tylko kilka utworów z Hey God na czele ciężko jest stwierdzić, jakoby te wolniejsze czy delikatniejsze kawałki zawodziły... Brak sukcesu krążka chyba utwierdził Bon Joviego że takich płyt NIE WOLNO/NIE WARTO nagrywać. Śmiać mi się chce kiedy pomyślę, że faceci po czterdziestce (2005 rok) nagrywają takie "dzieła" jak HAND, w momencie kiedy ich rówieśnicy czy nawet młodsze zespoły grają naprawdę ciekawą muzykę dla swoich słuchaczy.

W mojej opinii BJ dobrze czują się w takim repertuarze jaki obecnie nagrywają. Na cokolwiek wartego posłuchania z ich strony NIE liczę. Czasem fajnie posłuchać starszych kawałków. Nie wiem czy pozostaję w swojej opinii osamotniony ale myślę , że panowie dla własnego dobra powinni przestać nagrywać. Żeby fani nie stracili do nich reszty szacunku. Można błądzić jak choćby Pearl Jam robił to przez wiele lat, jednak idąc przykładem muzyków z Seattle - szukać. Jon powinien wreszcie przestac udawać, że gra rocka. Zniekształca tylko świadomość swoim młodszym słuchaczom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”