The Circle Tour - Opinie, video itp

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

The Circle Tour - Opinie, video itp

Post autor: Adrian »

Pierwszy koncert z Circle Tour za nami. Z tego co mamy to można zaważyć:
- Zaskakujący opener - Blood on blood?? Ciekaw jestem czy podobna wersja do tej z MSG. Nie przepadam za tą piosenka, mam na nią ochote w konkretnych dniach, ale na MSG dali czadu
- Roulette - myślałem, że złagodzą brzmienie, a tu naprawdę mocno!!
- Shot Through The Heart - bez ściemy. Najlepsze wykonanie live jakie słyszałem. Trochę w innym stylu niż w pierwszych trasach, ale dla mnie REWELACJA. Echo + refren śpiewany ciekawie.
- Obie stare kompozycje brzmią świeżo i mocno i zapowiadają to dobre rockowe koncerty. Richie dla mnie brzmi fantastycznie.
- Wokal Jona pierwsza klasa. Jak za swoich najlepszych lat Co prawda słyszałem tylko 3 piosenki, ale Jon brzmi w nich kapitalnie. Zero zmęczenia a jest sporo ciekawych wstawek

Jak będą jakieś inne piosenki (LTORule, TRoad, Blood, WWWB) na ytubie itp to wstawiajcie ;D

Teraz mnie ciekawi czy dzisiejsza setlista będzie się ZNACZNIE różniła. Jeśli tak to musze sie poważnie zastanowić nad jakimś koncertem w tym roku.

Piszcie swoje odczucia.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Jak dla mnie, po tych filmikach z newsa to MASAKRA... w pozytywnym znaczeniu oczywiście, pomijając już fajną set listę (która co prawda mogłaby być jeszcze lepsza, ale jest to dobry znak :D) brzmienie Richiego jak za najlepszych lat, w końcu wrócił mu ten zagubiony power - solówki do born i roses - miodzio... jeżeli będzie szło tak dalej, to faktycznie może to być najlepsza trasa w historii BJ. Zakładając, że stanie się cud i wpadną do nas w 2011 to i tak myślę, że warto w tym roku skoczyć gdzieś za granicę i zaliczyć co najmniej 2 koncerty z The Circle Tour ;) - jeden w tym roku + ewentualna wisienka na torcie w 2011 xD
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Świetnie wygląda ta setlista. Nie obyło się bez paru niepotrzebnych piosenek, ale jest naprawdę dobrze. Ciekawi mnie ile trwał koncert, bo setlista wydaję mi się odrobinę krótka. Po filmikach jestem pełen dobrych przeczuć. To będzie dobra trasa.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

I niech ktoś powie, że Bon Jovi nie dotrzymują obietnic ;) Jak dla mnie mogli jeszcze bardziej zamieszać w steliście, ale może to taka rozgrzewka przed Seattle. Choć niektórych piosenek pewnie i tak nie wyrzucą… Fajnie, że Roulette i Shot były jedna za drugą- od razu zrobił się taki fantastyczny klimat. Trochę tylko słaba reakcja publiczności po Roulette, ale wierzę, że byli w szoku. Richie w tym kawałeczku Bad name- wow! Jeszcze tylko gdyby Jon dał radę śpiewać i jednocześnie biegać po scenie to byłaby już pełnia szczęścia :))
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ależ powiało rockową mocą przy Roulette ! Miazga ! Tu widać magię tego zespołu a nie jakieś sranie przy LH.
Shot też cudownie, klimatycznie , nie można nawet powiedzieć ,że kiedyś było grane lepiej.
Wokal spoko daje rade, Richie wymiata i dopiero w takich rockowych kompozycjach możemy widzieć jego kunszt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Wrzucajcie proszę filmiki jakie znajdziecie na yt. Narazie chyba nie ma tego za dużo.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Wszystko zapowiada się naprawdę świetnie.
W Bed Of Roses Jon oszukiwał z początku ale za ostatnim razem wykonał wszystkie dźwięki jak trzeba niczego nie upraszczając, żeby nie było że nie daje rady:)
ania32
I Believe
I Believe
Posty: 74
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 18:39
Lokalizacja: woj. opolskie

Post autor: ania32 »

No rzeczywiście wszysko zapowiada się bardzo obiecująco. Widać, że zespół jest w dobrej formie i oby tak dalej :ok: . To prawda, że wrócił im power. Jak dla mnie brzmią świetnie i setlista była nienajgorsza no i cieszy mnie, że wracają do piosenek z ich pierwszych płyt. Naprawdę bardzo fajnie. No i może się okazać, że to będzie najlepsza trasa BJ. Tak trzymać! :spoko:
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Jak miło się czyta takie komentarze ;)

--
:brawo:
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
EVENo

Post autor: EVENo »

Zaczyna się wyśmienicie i oby tak do końca. Aż mi się beczeć chce, mając na myśli fakt, że na żadnym z tych koncertów nie będę...
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Początek trasy bardzo obiecujący! Mam tylko nadzieję, że publiczność odpowiednio zareagowała na piosenki z s/t, a nie potraktowała tego jako przerywnik na masowe wyjście do wc, bo Jon szybko się zniechęci i będziemy mieli powrót do standardowych setlist z poprzednich tras :)

Na bj.com jest podobno video z soundchecku Only Lonely, ale niestety nie mogę znaleźć. Może komuś z Was się uda.

Love's The Only Rule:

http://www.youtube.com/watch?v=dgA0NMUslx0

Polecam również przejrzeć pozostałe filmiki tego użytkownika, bo chyba ciągle dodaje nowe.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Miałem wstawiać. LTOR rewelacja. Będzie kiler kończący koncert!!
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

wreszcie porządne brzmienie gitary, choć jakość dzwięku beznadziejna. Mam małe zastrzeżenia co do solówek-widać że Richie już zapomniał jak się je gra. Ale to pierwsze wykonanie tych 2 piosenek od '85 więc się nie dziwię, z czasem na pewno sie rozkręci :PPPP Oby więcej tych "zapomnianych" songów :D
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Lol ale Jon z tym hallelujah,hallelujah przegiął :rotfl2:
Obrazek
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Pierwszy koncert z Circle Tour bardzo udany, dali czadu. Oby tylko ta skłonność do dawania czadu utrzymała się przez całą trasę no i oby mieli okazje dać czadu w Polsce :D
Głos Jona wydaje się być w bardzo dobrej formie i to samo można powiedzieć o Rysiu.

PS.Nowe jest rozwiązanie w ustawieniu muzyków na scenie - Hugh stoi za Samborą a Bandiera po lewej Jona mniej więcej w miejscu gdzie do tej pory stał Hugh. Ciekawe czy tak będzie przez całą trasę czy może tylko ten koncert został tak rozwiązany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”