Wzmianki o BJ

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Wzmianki o BJ

Post autor: emilka »

Czy w trakcie oglądania filmów / programów zetknęliście się kiedyś ze wzmiankami o BJ? Mnie kilka razy się udało i przyznam, że to było bardzo fajne uczucie :)

Beverly Hills 90210
Kilka lat temu (żeby nie powiedzieć kilkanaście) oglądałam odcinek, w którym główne bohaterki koczowały w hotelu na swój ukochany zespół. Wreszcie im się udało i w trakcie spotkania opowiadały, jakie to fantastyczne uczucie z nimi rozmawiać. Oni odpowiedzieli, że doskonale wiedzą, bo tak czuli się, gdy kiedyś spotkali Bon Jovi.

Był sobie chłopiec
W jednej z pierwszych scen filmu główny bohater ogląda Milionerów. Pada pytanie: kto jest autorem słów "No man is an island" i jedna z odpowiedzi to Jon Bon Jovi.

Magiel Towarzyski na TVN Style
To chyba najgłupsza wzmianka :) Para dziennikarzy komentowała zdjęcia Karola Strasburgera (znanego z Familiady ;)) z Faktu lub Superexpressu. Na zdjęciach pan Karol wygrzewał się w samych slipkach na plaży. W pewnym momencie dziennikarz wskazał palcem owłosienie na klatce i mówi: oo, nawet Jon Bon Jovi jest! ;)
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

emilka pisze:Magiel Towarzyski na TVN Style
To chyba najgłupsza wzmianka Para dziennikarzy komentowała zdjęcia Karola Strasburgera (znanego z Familiady ) z Faktu lub Superexpressu. Na zdjęciach pan Karol wygrzewał się w samych slipkach na plaży. W pewnym momencie dziennikarz wskazał palcem owłosienie na klatce i mówi: oo, nawet Jon Bon Jovi jest!
Tez to widzialam ale on powiedzial ze ma klate no Jona Bon Jovi

W Zupełnie jak miłość Ashton Kutcher spiewal I'll Be There For You i generalnie duzo gadali o BJ
http://www.youtube.com/watch?v=H0AlSn6nSK0
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

emilka pisze:Magiel Towarzyski na TVN Style
To chyba najgłupsza wzmianka :) Para dziennikarzy komentowała zdjęcia Karola Strasburgera (znanego z Familiady ;) ) z Faktu lub Superexpressu. Na zdjęciach pan Karol wygrzewał się w samych slipkach na plaży. W pewnym momencie dziennikarz wskazał palcem owłosienie na klatce i mówi: oo, nawet Jon Bon Jovi jest! ;)
Tego akirat nie widziałam ale co to oni sie czepiają przecież jakiś czas Jon nie miał owłosionej klaty(chyba że się mylę to mnie poprawicie)

Ale tak to ja się nie spotkałam z takimi wzmiankami o BJ

A tak na marginesie to kiedy był ten odcinek Magla???
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

ewaika789 pisze:A tak na marginesie to kiedy był ten odcinek Magla???
Okolo dwa tygodnie temu.
ewaika789 pisze:czas Jon nie miał owłosionej klaty(chyba że się mylę to mnie poprawicie)
Wedlug mnie mial bardzo owlosiona ale u niego to dobrze wygladalo :D
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

A takie dobre intencje miałam :(
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

I znowu odgrzewany temat :) No, ale nowi użytkownicy zapewne nie wiedzą o czym gadaliśmy więc...

Był Sobie Chłopiec - film chyba też zakończył się zdaniem o Bon Jovim bo to oczywiście poprawna odpowiedź (Santa Fe).

Jaś Fasola - Nadciąga Totalny Kataklizm - Chciano zamiast Fasoli zatrudnić JOna. Pod koniec chyba padło ze lepiej było wziąść jednak Jona.

Świat Według Kiepskich - Mariolka ma na ścianie plakat Bon Jovi.

Świat Wg Bundych - Kelly raz chciała wystąpić w teledysku BJ. Raz syn kazał Bundiemu perukę włożyć ala Bon Jovi bo szli na miasto.

Pełna Chata - Laska miała plakat Bon Jovi na ścianie (okres New Jersey). Raz ten najmłodszy koleś przyszedł w skórze a drugi się zapytał, czy zakosił Jonowi stare ubrania.

Selekcja - na końcu programu którejś z serii był wstęp z Hook Me Upl.

Bar - Gulczyński mówi, że zrobi lasce taka trasę koncertową po Wyspach Wielkanocnych jak ma Metallika czy Bon Jovi :)

Idol - wiele wzmianek.

Jaka To Melodia - było IMLife a po nim prowadzący zapytała się uczestniczki, że fajne chłopaki i czy podoba jej sie Jon. Ona na to, że woli gitarzystę.

Kabarat Chatle (czy jakoś tak) - w jednym ze skeczy jest taki dialog
- Gej - Jak mawia mój idol John
- 2 osoba - Elton John ??
- Gej - Nie, Bon Jovi

Wywiady:
- Gadowski z Iry wspominał nie raz, że BJovi go inspirowali a SWW miałą na niego duży wpływ
- Panasewicz mówił, że jego perkusista i basista chcieli dołączyć do zespołu Bon Jovi zastępując Tico i Aleca

No i było tego wiele wiele wiecej, ...
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Przepraszam za zdublowanie tematu. Nie przypominałam sobie, aby taka dyskusja już była, a jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby przeszukać forum ;) Dzięki Adrian za wpis, bo o kilku rzeczach nie słyszałam :)
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Jonoda pisze:
ewaika789 pisze:A tak na marginesie to kiedy był ten odcinek Magla???
Okolo dwa tygodnie temu.
ewaika789 pisze:czas Jon nie miał owłosionej klaty(chyba że się mylę to mnie poprawicie)
Wedlug mnie mial bardzo owlosiona ale u niego to dobrze wygladalo :D
Rany, dziewczyny, przecież to EXTRA Wyglądało!
?ysek z pokładu Idy zdecydowanie mi nie leżyt...
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ale czy ja napisałam że ta klata mi się nie podoba? :P

Z włosami czy bez i tak wygląda bardzo ładnie
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Szkoda, że pozostała część mojego wpisu lub cały post Adriana nie wzbudziły takich emocji :) Tytuł wątku jest jednak inny i proszę wypowiadać się na temat. Były już zęby, włosy i inne części ciała, więc może klata Jona też zasłużyła na osobny wątek?
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Adrian pisze:Świat Wg Bundych - Kelly raz chciała wystąpić w teledysku BJ
Kelly powiedziala, ze nie bedzie "kolejną szmatą" w teledysku Bon Jovi :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Pippo pisze:Kelly powiedziala, ze nie bedzie "kolejną szmatą" w teledysku Bon Jovi :P

oglądałem ten odcinek i z tego co mi się zdaje to powiedziała, że chce być 'kolejną szmatą' w teledysku Bon Jovi, tego fragmentu nie przetłumaczyli chyba za bardzo na polski i było tylko słychać oryginalny głos Kelly, która to mówiła, tak mi się wydaje, choć oczywiście mogę się mylić, a to pasowałoby do czasów po teledysku do Sleep When I'm Dead bo tam masa 'szmat'
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Mnie bardzo przed chwila zszokowalo jak szukalam plyt BJ na stronie internetowej empiku plyte Mandaryny. Kawalek recenzji

[...] i „You Give Love A Bad Name” z repertuaru grupy Bon Jovi. Szczególne emocje wśród fanów wzbudził zwłaszcza cover Bon Jovi. Fanów grupy zapewniamy jednak, że przerobiona i zaśpiewana przez Martę wersje dance Jon Bon Jovi akceptował osobiście.

Dalsza czesc na http://www.empik.com/mandarynkowy-sen-muzyka,251173,p
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

[...] i „You Give Love A Bad Name” z repertuaru grupy Bon Jovi. Szczególne emocje wśród fanów wzbudził zwłaszcza cover Bon Jovi. Fanów grupy zapewniamy jednak, że przerobiona i zaśpiewana przez Martę wersje dance Jon Bon Jovi akceptował osobiście.
Mandaryna potrafiła wyciagnac z tej piosenki to co najlepsze , Bon Jovi powinni sie uczyć od niej! ps. Jola Rutowicz 4ever!

Jeżeli chodzi jeszcze o wzmianki o BJ to raz przechodziłem na Al Jerozolimskich kolo kobiety ktora słuchała kawałek BJ na mp3 , sadze ze byl to Always ale nie jestem pewien .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Wszyscy lubią Jolę Rutowicz.

A ze wzmianek to już większosc z tego co pamiętam napisaliście. W Jasiu Fasoli byla zajebista. :lol:
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”