Premiera Lost Highway

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

gnjovi pisze:a ja zamówiłem w amazonie w stanach.to nic ze poczekam około 3 tygodni na przesyłkę ale nie dość ze będe miał amerykańskie wydanie z mercurynashville to wyniesie mnie to dokładnie 49.09
A są jakies bonusy w tym wydaniu??

Co do opłat typu cło i vat. Ja kupowałam z japoni i nic nie musiałam dopłacac. Nie płaci sie cła bo to sa grosze. Na paczce było tylko napisane, ze do uzytku prywatnego (czy cos w tym guscie). Płaciłam 59dolców za LH i HAND obie limited i z przesyłka.
Awatar użytkownika
Marta
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 11 marca 2007, o 18:26
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: Marta »

Tatiana pisze:W Merlinie niestety czas realizacji zamowienia wynosi 40 dni (wersja drozsza). Trzeba bedzie zaopatrzec sie gdzie indziej.
Teraz płytka jest sciagana na zamówienie co oznacza ze cieszy sie dużą popularnością bo chyba cały dostępny nakład który mieli został wyprzedany. Kiedy ja zamawiałam, była dostepna w ciągu 24 godzin i dostałam ją po 3 dniach (zanzaczam ze chodzi o wersje droższą) :))
Wpatruję się w okno, to taka długa droga w dół.
Chciałbym wyskoczyć,ale boję się uderzyć o ziemię...
Criss
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2007, o 12:33
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Criss »

cena jest zawsze niższa niż w Polsce.tak samo było z Boxsetem 2 lata temu.wtedy po przeliczeniu wyszło mi za boxset około 160zł a w Polsce cena była na tamta chwilę 200-240zł.a zaLost Highway tak jak mówie 49zł.
Skoro cena jest niższa niż w Polsce i zapłaciłeś za to 49 zeta to dlaczego ja Lost Highway dostałem za 33 zeta...? ;)
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Właśnie na tvnie widziałam reklame LH!!!!!!!!!!!! i w tle teledysk do MAM :brawo: :brawo: :brawo:
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Criss pisze:Cytat:
cena jest zawsze niższa niż w Polsce.tak samo było z Boxsetem 2 lata temu.wtedy po przeliczeniu wyszło mi za boxset około 160zł a w Polsce cena była na tamta chwilę 200-240zł.a zaLost Highway tak jak mówie 49zł.


Skoro cena jest niższa niż w Polsce i zapłaciłeś za to 49 zeta to dlaczego ja Lost Highway dostałem za 33 zeta...?
Ponieważ, Ty kupiłeś pewnie wersje polską - tańszą, a On pewnie wersje droższą ;) która kosztuje 60 zł, chyba że w ogóle kupił jakąś jeszcze lepszą wersje :whoeva:
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Ciekawostka - pewien sklep internetowy sprzedaje Lost Highway jako płytę Jona Bon Jovi'ego :P
http://www.traffic-club.pl/sklep/muzyka ... 15440.html
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

W pewnym sensie to prawda :)
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Poniekąd w sumie tak :) Sam Jon to prawie jak BON JOVI ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A ja się MUSZę pochwalić, że wygrałam w konkursie Radia ZET :) Ale dalej trudno mi w to uwierzyć - uwierzę, jak będę mieć LH w rękach :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Premiera Lost Highway

Post autor: EVENo »

Kątem oka dojrzałem w sekcji "Co słychać na fejsie", że dziś rocznica wydania albumu Lost Highway. Postanowiłem więc odświeżyć ten dwunastoletni wątek ;)

No właśnie, dwanaście lat. Tak jak z większością rzeczy mam tak, że wydają mi się bliższe, tak na pierwszy rzut oka mógłbym powiedzieć: wydawało mi się, że minęło więcej czasu :P To chyba jednak iluzja, bo po prostu moja wciąż młoda osoba nie za bardzo wie, jaki to szmat czasu.

Pod jednym względem płyta Lost Highway pozostanie dla mnie bardzo ważna. Te dwanaście lat temu przypadał mój szczyt fascynacji zespołem i był to pierwszy album, którego oczekiwałem śledząc newsy na bieżąco. Nie byłem jednak zbytnio podjarany - kiedy dowiedziałem się, że ma to być płyta country, nie oczekiwałem niczego dobrego. Od początku nastawiałem się na to, że będzie to płyta do zapomnienia.

Pewnego dnia na antenie Vh1, ni stąd, ni zowąd, puścili teledysk do (You Want To) Make A Memory. Zabawne, że choć starałem się być na bieżąco z wiadomościami o Bon Jovi, dowiedziałem się o tym singlu z telewizji, a nie z portalu :P I prawdę mówiąc - dobrze się stało, bo gdyby nie to, nie miałbym tutaj o czym pisać. Był to chyba pierwszy i ostatni raz, kiedy mogłem zaznać old-schoolowego szoku, kiedy piosenka, na którą tyle czekałem (choć nawet o tym nie widziałem) niespodziewanie zostaje zagrana gdzieś w mediach. Smaczku dodaje fakt, że Make A Memory wcale nie jest country i głównie dlatego byłem wniebowzięty, gdy to usłyszałem.

Ten moment był dla mnie BARDZO WAŻNY. Wiem to, bo pamiętam go doskonale. Pamiętam teledysk, pamiętam telewizor na którym go oglądałem, pamiętam słońce, które odbijało się od kineskopu, a co za tym idzie - pamiętam nawet pogodę za oknem :D Niepowtarzalne doświadczenie.

Oczywiście płyta zawiodła od pierwszego odsłuchu. Jedynym pozytywnym akcentem było "We Got It Going On", który wydawał mi się wtedy brzmieć jak żywcem wyrwany z sesji do Sliperca. Wspomnienie o samym Make A Memory jest dziś silniejsze, niż wspomnienie o reszcie albumu. Mimo to, dobrze to dziś wspominam, bo choć samego Lost Highway prawie w ogóle dziś nie słucham, to jego premiera niesie całkiem przyjemne wspomnienia. Wspomnienia, w których wybaczałem Bon Jovi więcej, niż teraz i kiedy nawet kiepska płyta nie sprawiała poczucia zażenowania i wstydu, że się tego w ogóle słucha. Tak, biję do WAN :P Lost Highway po prostu nie jest w moim guście, ale nie jest żenujący ;)

To zaskakujące ile dobrego mam do powiedzenia na temat albumu, z którego nie pamiętam prawie nic ;]
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”