Polskie strony o Bon Jovi

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Postprzez Agata BJ » 4 stycznia 2015, o 01:07

prezes1 napisał(a):Oczywiście masz prawo do swojej subiektywnej oceny i wspomnień. TAK BYŁO dla Ciebie i wielu innych osób. A dla innych tak nie było. Tak już ten świat złożony jest... :)

Dokładnie tak ;) Ani razu temu nie przeczyłam.

prezes1 napisał(a):I mam też swoje wspomnienia odnośnie tego forum ale przemilczę... ;)

A szkoda :) Nigdzie nie jest idealnie, nasze forum miało baaaaaaardzo słabe momenty, również jeśli chodzi o zachowanie ludzi. Nikt temu również nie przeczy :D Uważam, że warto wspominać. Czy to lepsze czy gorsze czasy - nie ma znaczenia.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez Adrian » 4 stycznia 2015, o 08:06

prezes1 napisał(a):Nie wiem czy sens jest teraz demonizować i robić z ludzi fofire 'potworów'...Natomiast było tak jak pisze Dand, jak ktoś był przygotowany do dyskusji dyskutował. Musicie pamiętać że wtedy ludzi wiedzących cokolwiek o zespole była garstka. I ciekawie było obserwować nastolatków którzy słuchali zespołu od paru miesięcy a mądrzyli się jak starzy znawcy...To że Crash jest w wieku większości z Was to fakt. I w sumie mogłoby to się odnosić także do niego ale się nie odnosi bo on miał starszego brata który go katował BJ od początku podstawówki. Stąd jego przewaga bo na starcie wiedział o zespole wszystko... :)
I był moment że wokół siebie miał najlepszych ludzi(w tym M.Datę).
Dlatego ten temat jest OK do wspominania a nie do demonizowania. Taka moja prośba...
Jeśli chodzi o różne fofire - był taki czas że mogło być 2 lub nawet 3 adresy ale to była wciąż jedna i ta sama strona. Po prostu jak się trafiła lepsza domena i serwer to chłopaki zmieniali(topnet też była nasza).
Podział jovitalk/backstage - tak, można tak powiedzieć. Ale ten bezkrytycyzm chyba pozostał niektórym do dziś, prawda? ;)
To były piękne czasy bo tworzyło się coś z niczego. Od zera, od podstaw. I tego tym pierwszym twórcom nikt nie zabierze. A wszystko ma swój koniec i wątpię aby ktoś żałował że fofire już nie istnieje. Życie ucieka a tyle rzeczy do zrobienia... :)

Ok. Ja również nie chciałem demonizować FOF, bo właśnie tam poznałem Rickiego, Sdms, Collen, Rebel, Days, Lordiego, cRasHa, Rokitke, Kidda, czy CR@SHA.
Fakt dyskusje zmuszały mnie do wyciągania gazet, książek i udowadniania racji poprzez przytaczanie cytatów.
Aczkolwiek było również dużo dyskusji po prostu bez uwzględnienia merytorycznego. Ja pamiętam jak zostałem pojechany bo uznałem Bounce za lepsze od All You Can't LB U2 ;) Argumenty nie pomogły.

No ale tak jak mówisz prezes wiedza i merytoryka była więc pewnie dlatego tam siedziałem bo były również mocno ciekawe dyskusje i różne punkty widzenia.

Czyli było jednak 1 FOF. Dobrze sobie to poukładać ;)
Oj myślę, że ten bezkrytycyzm mocno uleciał. Kiedyś tutaj było przesłodzone wszystko (na początku), a teraz potrafi się oberwać każdemu - Jonowi za wokal a Richiemu za zachowanie w szczególności.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Adrian
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez Martaa » 4 stycznia 2015, o 21:06

Niestety, nie mogę wypowiedzieć się na temat żadnej z wyżej wymienionych stron, ponieważ w czasach ich istnienia dopiero uczyłam się alfabetu :P. Czy ktoś z Was mógłby napisać co nieco o Starych Wyjadaczach, m. in. dobrze znanej tutaj Joviznie lub Tatarze, Rattie'm, Twisted Sister (nie wiem, kto z fanów jest najdłużej postującym, wymieniam niektórych użytkowników, których pamiętam). Taka moja prośba, skoro przyszedł czas na wspominki ;).
Martaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Postprzez Agata BJ » 4 stycznia 2015, o 23:56

Martaa napisał(a):Czy ktoś z Was mógłby napisać co nieco o Starych Wyjadaczach, m. in. dobrze znanej tutaj Joviznie lub Tatarze, Rattie'm, Twisted Sister (nie wiem, kto z fanów jest najdłużej postującym, wymieniam niektórych użytkowników, których pamiętam). Taka moja prośba, skoro przyszedł czas na wspominki ;).

Osoby, które wymieniłaś to te, które bardzo dużo udzielały się tu od momentu powstania Always przez kilka następnych lat :) Wszystkie były bardzo aktywne, niektóre wciąż do nas zaglądają, ale już nie piszą tyle, co kiedyś. Jovizna i Twisted wciąż nas czytają (pozdrawiam Was, dziewczyny! ;) ), nie wiem jak Rattie i Tatar (może ktoś inny ma z nimi jeszcze jakiś kontakt). W tamtych czasach był też z nami jovi, CRUSHynka, LoRdi, Cr@sH, Kasiunia czy AgaBonJovi. Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w życiu forum :) To były bardzo miłe czasy, lubię je wspominać, forum tętniło mocno życiem (co nie znaczy, że teraz jest gorzej - proszę tego tak nie rozumieć!).
Z tej starszej ekipy jest z nami wciąż Adrian, sobol, Ricky, ROCKSTAR, Rokitka, ja.. no i pewnie jeszcze kilka innych osób, które z góry przepraszam za pominięcie :D

Należy jednak pamiętać, że to dzięki osobom, które dołączyły do nas bliżej lat 2010-2012 wciąż jesteśmy bardzo prężnie działającym i licznym fanklubem :) Większość starszych fanów zwyczajnie już do nas nie zagląda.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez Martaa » 5 stycznia 2015, o 16:01

Dziękuję bardzo za odpowiedź :D. Nie wiedziałam, że Twisted Sister i Jovizna ciągle tu zaglądają, to bardzo fajnie, że fani Bon Jovi z długim stażem nadal interesują się zespołem.
Czas chyba skończyć ten offtop, przepraszam :x .
Martaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Re: Polskie strony o Bon Jovi

Postprzez FraterMajor » 20 lipca 2019, o 13:29

Słuchajcie, a czy jest jeszcze gdzieś dostępne forum z czasów Fields of Fire albo ktoś zrobił dumpa bazy? Toż to byłaby niesamowita sprawa :) jakiś webarchive może to wciąż trzyma?
2019-07-12 - Warszawa, Polska
FraterMajor
I Believe
I Believe

Ulubiona płyta: Bootlegi pro

Postprzez Adrian » 20 lipca 2019, o 14:06

FraterMajor napisał(a):Słuchajcie, a czy jest jeszcze gdzieś dostępne forum z czasów Fields of Fire albo ktoś zrobił dumpa bazy? Toż to byłaby niesamowita sprawa :) jakiś webarchive może to wciąż trzyma?

Wayback machine ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Adrian
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez FraterMajor » 20 lipca 2019, o 14:18

Adrian, ale tam nie ma forum. A mnie właśnie forum interesuje :)
2019-07-12 - Warszawa, Polska
FraterMajor
I Believe
I Believe

Ulubiona płyta: Bootlegi pro

Poprzednia strona

Powrót do Always - Bon Jovi Portal