Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Edyta »

KM wiadomo wszystkie relacje wzruszają, ale ta od Agaty jakoś tak szczególnie chwyciła mnie za serce. Może dlatego, że jak ją czytałam to tak jakbym widziała siebie na koncercie. Mam prawie identyczne odczucia :)
I masz rację, tylko inny fan zrozumie, że koszulka może wzruszyć. Znaczenie napisu, te nasze zdjęcia....echhh :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Zagadajcie do FraterMajora z prośbą o wykorzystanie jego posta z czwartej strony tego wątku ;) Świetna relacja :)
Nie musiałam, sam się zgłosił ;)
Edyta pisze:Agata wzruszyła mnie twoja relacja, jakoś tak najbardziej ze wszystkich :))
Edyta pisze:KM wiadomo wszystkie relacje wzruszają, ale ta od Agaty jakoś tak szczególnie chwyciła mnie za serce. Może dlatego, że jak ją czytałam to tak jakbym widziała siebie na koncercie. Mam prawie identyczne odczucia :)
KM pisze:A ja tu czytam kolejne posty i się rozklejam z każdym kolejnym - aż dzieci pytają czemu płaczę - i jak to im wyjaśnić? Jak pisała Agata - Wy rozumiecie :-).
Ojej, dzięki ;) Pisane bardzo pod wpływem emocji i ogromnego zmęczenia po podróży w środku nocy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: M.J. »

Agata BJ pisze:nie muszę tu nikomu tego tłumaczyć. Wy to wszyscy czujecie, jesteście w tym ze mną. I to jest kolejna rzecz, którą uświadomił mi ten koncert – że mamy tu swój świat i żadna osoba z zewnątrz nie jest w stanie go do końca zrozumieć. Jakże ważne jest mieć fanów – osoby, którym można powiedzieć, że ryczało się z powodu koszulki...bo tylko one zrozumieją dlaczego i nie stukną się w czoło.. :)
Ech, to uczucie, kiedy ktoś spoza forum pyta Cię jak było na koncercie, a jedyne co możesz powiedzieć to "no, spoko", chociaż aż się w Tobie gotuje, bo najchętniej gadałabyś o tym 24/7 przez najbliższy miesiąc... Jak to było w internetach? "znam to z eutanazji". :D

kikusia28 pisze:Cały czas zastanawiam się czy zmieniać ten mój nick... bo kikutek69 brzmi so sweet :D
Jak dla mnie Kikutek brzmi nawet zadziorniej, więc mówię ZMIENIAJ!
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: 99-in-the-shade »

alniac pisze:
99-in-the-shade pisze:Proszę, powiedzcie, że ktoś, kto stał bliżej środka sceny niż my machnął tego zdjęcie (w sensie, takie obejmujące i telebim i postacie) i jest chętny je udostępnić :D
Ależ proszę Cię bardzo, D. :D

Obrazek

Obrazek
Aaaaaaa <3 Bożesztymój, zakiełkowała we mnie wizja fototapety z tym drugim zdjęciem jako główną składową <3
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: alniac »

99-in-the-shade pisze:Aaaaaaa <3 Bożesztymój, zakiełkowała we mnie wizja fototapety z tym drugim zdjęciem jako główną składową <3
On w ogóle na tym zdjęciu przypomina mi Jona z lat 90. Taka młodzieńcza nuta się w nim odezwała :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Edyta »

alniac pisze: On w ogóle na tym zdjęciu przypomina mi Jona z lat 90. Taka młodzieńcza nuta się w nim odezwała :D
On podczas całego koncertu przypominał Jona z lat 90 :D
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Adrian pisze: Wisienką na torcie były osobiste gratulacje od legendarnych redaktoròw i forumowiczòw, a także fanòw nie uczestniczących w życiu forum i zupełnie mi obcych. Dostać szczere podziękowania od Damneda, Prezesa, Tomkera
Swoje wrazenia nt. koncertu już opowiedzialem, moze pozniej jeszcze coś dodam, ale póki co koniecznie muszę napisać choć parę słów o Forumowiczach, ktorych dane bylo mi znowu (lub po raz pierwszy) spotkać na/po koncercie Bogów z BJ ;)
Tak Adrian, potwierdzam szczere gratulacje, byłeś dobrym liderem naszych akcji, wiele osób zapracowało na powodzenie naszych pomysłów, ale dla mnie Ty jesteś twarzą tego sukcesu! :) Udało się, brawo!
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mystery pisze: No i przepraszam, że we wcześniejszym poście pominęłam inne osoby, które spotkałam na zlocie, teraz mi się przypomniało :p (...) Tomker(...) Pozdrawiam wszystkich :D
dzięki za pamięć Mystery! Bardzo miło było sie spotkać! Ja ze swej strony powiem - nawiązując do naszej krótkiej rozmowy - ze "nie kojarzyłem" Twojego awatara tylko dlatego, że w wersji na smartfona awatary mi się nie wyswietlają ;D Nick doskonale kojarzę, teraz też wiem jak wyglądasz, cala przyjemnosc po mojej stronie!:)
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

M.J. pisze: Rozczarował mnie trochę kolega Tomker, bo na afterze nie zadał mi standardowego pytania - "Co znaczy M.J.?" :whoeva:
:D cieszę się, że jednak udało mi się Ciebie znowu zaskoczyć Mari! ;) BTW, dżentelmeński całusek w rączkę Twą byl pierwsza klasa, co? ;) Jak nie to sorry, poprawię się za nastepne 5 lat ;) hehh, Pozdrawiam serdecznie! :)
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Smolek pisze:Jest jeszcze kilka osób, których chcę poznać, a których z różnych powodów nie udało mi się poznać, np. prezesa czy Tomkera. Dlatego zlot musi być.
Jestem jak najbardziej za! Bylismy bardzo blisko spotkania na Adamsie i teraz po BJ, do trzech razy sztuka Smolek! ;)
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2019, o 01:02 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: Po koncercie afterek i piwko z my old friend and concert pal Tom (...) Thanks Tomker and see Ya soon!
Prezes, to byla świetna sprawa spotkac się znowu razem na kapitalnym koncercie (no cóż, my nie wybieramy slabych ;) ale ten był znowu szczególny! ) z Tobą i Ewą (wielkie uklony i serdecznie pozdrowienia Pani Ewo! <3 <3 <3 ;) )
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Adrian pisze:
00:10:10 Afterparty -> Poznałem tam wielu forumowiczów których wcześniej nie dane mi było poznać m.in Tomker, Prezes...
i za to polubilem Adriana; zwraca uwagę na rzeczy, na które nikt inny nie zwraca uwagi ;D Dziesięć minut i dziesięć sekund po północy i cyk! utwierdzam się w przekonaniu, że Adrian na żywo to bardzo sympatyczna osoba! :)
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

REHABILEJKO pisze:
Szkoda tylko „afterku”, ale głos rozsądku okazał się zbawienny, ponieważ zwyczajnie nie zrobiłbym tego co musiałem zrobić i zastałaby mnie niedziela w Wa-wie ;-) Szkoda – głównie dlatego, że miałem nadzieję poznać Tomkera
Brachu, w dniu koncertu naprawdę chyba jedynym moim niedosytem było to, ze nie udalo nam się spotkać, nie mam pojęcia jak to się stalo, ale wiem, że musimy koniecznie conajmniej "przybyć piątki" przy nastepnej okazji!
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

99-in-the-shade pisze: (...) Tomker (wręcz człowiek-legenda, dla mnie chyba największa niespodzianka afterparty :D)
Mega miło było móc Cię w końcu przywitac na żywo Ninety-nine! :) I nadal nie mam pojęcia jak to się stało, że nie starczylo czasu na dłuższą rozmowę! :O
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2019, o 18:06 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
usunięty użytkownik 4858

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:
Afterparty! Niestety czas nie pozwolił mi na zabalowanie całą noc, tak jak niektórzy ;) Jednak ogromnie cieszę się, że mogłam Was zobaczyć! Niektórych po 6 letniej przerwie, innych po raz pierwszy. Alniac, Mystery, Damned, Kamila, Tomker (w końcu!)

.
no w końcu, w koncu!!! :) Świetna jesteś na żywo! ;D Chapeau bas! Wielka szkoda, że trwalo to tak krótko ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”