Warszawa 2019 - akcja fanowska

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: Adrian »

imp pisze:ZEBRANE :brawo:

Co z punktem 3? Wyklarował się kolejny pomysł?
:)

Ja proponuje ustawić cel na 2 000 zł. Te środki co mamy starczą nam na to co chcemy, ale.. docieramy pomysł koszulki (na bazie waszych sugestii) oraz mam inne pomysły na wykorzystanie dodatkowej kwoty. Chciałbym aby była to taka nasza rezerwa która przeznaczymy na dopracowanie tych elementów co mamy lub na dodatkową rzecz jak wypadnie (a jak coś zostanie to opłacimy serwer).
Mamy:
10 000 Kartek
Koszulka dla Jona

Na co może być jeszcze potrzeba wsparcia:
Pudełko ozdobne w którym przekażemy koszulkę
Plakaty informujące o akcji "Wanted" którymi obkleimy staedion
Balony
Dodatkowe 2 ryzy czerwonych kartek (wole żeby ich było więcej niż za mało)
+Jeden element który podam w zależności od tego co zadecydujemy z koszulką
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: imp »

Z hurtowym zakupem i rozdawaniem baloników PRZED koncertem to bym uważała. Mimo jasnych wskazówek część zapewne i tak nadmucha wcześniej, zacznie rzucać i zrobi się bałagan ;/ Wiadomo jak było z bransoletkami.
Wiem, że trudno ogarnąć rozdawanie dużej ilości baloników przed bisem dlatego proponuję, żeby balony mieli tylko wtajemniczeni ;] z forum.
Może po kilka do rozdania najbliższym osobom w odpowiednim momencie - to już do ustalenia. Będzie mniej - ale w odpowiednim momencie.
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: LarysaBlanka »

imp pisze: Wiem, że trudno ogarnąć rozdawanie dużej ilości baloników(...).
A to baloniki dopiero przed bisem? ;/ A może wcześniej? :)) Bo może być już za ciemno, a poza tym może nie zostawiajmy wszystkiego na koniec? :)) Bo jak bisów nie będzie???? :boje:
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: Adrian »

LarysaBlanka pisze:
imp pisze: Wiem, że trudno ogarnąć rozdawanie dużej ilości baloników(...).
A to baloniki dopiero przed bisem? ;/ A może wcześniej? :)) Bo może być już za ciemno, a poza tym może nie zostawiajmy wszystkiego na koniec? :)) Bo jak bisów nie będzie???? :boje:
Spokojnie bisy będą :) baloniki się jeszcze ustali. Dawajcie propozycje, dyskutujcie, a wypracujemy najlepsze rozwiązanie ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: LarysaBlanka »

Adrian pisze:Spokojnie bisy będą :)
No nie wiem. Jak stadion będzie świecił pustkami, tak jak podczas moich 3 snów dotyczących koncertu :P , to boję się czy po 15 piosenkach nie zejdą ze sceny ;)
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
kaszORkart
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 19 czerwca 2019, o 18:48

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: kaszORkart »

Co za wyświechtane nudne i mielone wciąż pomysły.....

Mam lepszy. Pokażmy im, że to koncert rockowy. Proponuję by na Bad Medicine zrobić show z naszej strony. Wiadomo, że temu kawałkowi na koncertach towarzyszyły czy to Gumowe Lale jak na Wembley 95, czy na telebimach tańczące laski. Można wtedy zacząć rzucać w górę stanikami i stringami, nie koniecznie zdjętymi z siebie, aleee... nie zabraniam. Panowie pewnie byli by w szoku i to pozytywnym bo chyba takiego czegoś nie widzieli od dawna w masowym wydaniu, o ile kiedykolwiek i może mieli by ochotę na długi bis, bo coś to Bad Medicine grają przeważnie na sam koniec regularnej set listy.

To by była akcja fanowska a nie znowu jakaś tam polska z kartek.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: EVENo »

kaszORkart pisze:Co za wyświechtane nudne i mielone wciąż pomysły.....

Mam lepszy. Pokażmy im, że to koncert rockowy. Proponuję by na Bad Medicine zrobić show z naszej strony. Wiadomo, że temu kawałkowi na koncertach towarzyszyły czy to Gumowe Lale jak na Wembley 95, czy na telebimach tańczące laski. Można wtedy zacząć rzucać w górę stanikami i stringami, nie koniecznie zdjętymi z siebie, aleee... nie zabraniam. Panowie pewnie byli by w szoku i to pozytywnym bo chyba takiego czegoś nie widzieli od dawna w masowym wydaniu, o ile kiedykolwiek i może mieli by ochotę na długi bis, bo coś to Bad Medicine grają przeważnie na sam koniec regularnej set listy.

To by była akcja fanowska a nie znowu jakaś tam polska z kartek.
Wygrał xD

Pół żartem, pół serio - chętnie bym poparł taką akcję, bo biało-czerwone stringi zrobiłyby furorę jakich mało, ale... mam kilka "ale".

Pierwsze "ale" - czemu MY mamy pokazać, że to koncert rockowy? Niech oni najpierw pokażą, to pogadamy. To już od dawna nie są koncerty rockowe, tylko San Marino na Eurowizji.
Drugie "ale" - w dzisiejszych czasach, no niestety, anonimowa młoda dziewczyna pragnąca odrobiny rozrywki jest dziś postrzegana jako ździra, a cycata lala liżąca loda przed kamerą jest dziś artystką. Cała Polska zostałaby na całym świecie odebrana negatywnie (choć niesłusznie).
Trzecie "ale" - Jon popiera podejście współczesnego świata i na bis nie wyjdzie w ogóle.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kaszORkart
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 19 czerwca 2019, o 18:48

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: kaszORkart »

EVENo pisze:
kaszORkart pisze:Co za wyświechtane nudne i mielone wciąż pomysły.....

Mam lepszy. Pokażmy im, że to koncert rockowy. Proponuję by na Bad Medicine zrobić show z naszej strony. Wiadomo, że temu kawałkowi na koncertach towarzyszyły czy to Gumowe Lale jak na Wembley 95, czy na telebimach tańczące laski. Można wtedy zacząć rzucać w górę stanikami i stringami, nie koniecznie zdjętymi z siebie, aleee... nie zabraniam. Panowie pewnie byli by w szoku i to pozytywnym bo chyba takiego czegoś nie widzieli od dawna w masowym wydaniu, o ile kiedykolwiek i może mieli by ochotę na długi bis, bo coś to Bad Medicine grają przeważnie na sam koniec regularnej set listy.

To by była akcja fanowska a nie znowu jakaś tam polska z kartek.
Wygrał xD

Pół żartem, pół serio - chętnie bym poparł taką akcję, bo biało-czerwone stringi zrobiłyby furorę jakich mało, ale... mam kilka "ale".

Pierwsze "ale" - czemu MY mamy pokazać, że to koncert rockowy? Niech oni najpierw pokażą, to pogadamy. To już od dawna nie są koncerty rockowe, tylko San Marino na Eurowizji.
Drugie "ale" - w dzisiejszych czasach, no niestety, anonimowa młoda dziewczyna pragnąca odrobiny rozrywki jest dziś postrzegana jako ździra, a cycata lala liżąca loda przed kamerą jest dziś artystką. Cała Polska zostałaby na całym świecie odebrana negatywnie (choć niesłusznie).
Trzecie "ale" - Jon popiera podejście współczesnego świata i na bis nie wyjdzie w ogóle.

Nie chcesz nie rób. Ja przyjdę z 5 stanikami i rozdam chętnym wokoło albo sam rzucę w górę i może ktoś podłapie i też zacznie rzucać. Nie chodzi by im coś udowadniać, ale by zrobić szaloną zajebistą akcje.

I nie nie miałem na myśli biało czerwonych stringów, po prostu jakiekolwiek, najlepiej kolorowe jakieś, ale nie na pewno biało czerwone, bo przy tej władzy przy biało czerwonej latającej bieliźnie na koncercie to wszyscy poszlibyśmy siedzieć, a Bon Jovi dostali zakaz wstępu do PL.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: EVENo »

kaszORkart pisze: I nie nie miałem na myśli biało czerwonych stringów, po prostu jakiekolwiek, najlepiej kolorowe jakieś, ale nie na pewno biało czerwone, bo przy tej władzy przy biało czerwonej latającej bieliźnie na koncercie to wszyscy poszlibyśmy siedzieć, a Bon Jovi dostali zakaz wstępu do PL.
Ale przecież białe i czerwone stringi są najseksowniejsze, no może jeszcze czarne, ale tych nie będzie widać. Wszystkie inne to porażka. Sprzedają w ogóle stringi w innych kolorach? :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: Adrian »

kaszORkart pisze:Co za wyświechtane nudne i mielone wciąż pomysły.....

Mam lepszy. Pokażmy im, że to koncert rockowy. Proponuję by na Bad Medicine zrobić show z naszej strony. Wiadomo, że temu kawałkowi na koncertach towarzyszyły czy to Gumowe Lale jak na Wembley 95, czy na telebimach tańczące laski. Można wtedy zacząć rzucać w górę stanikami i stringami, nie koniecznie zdjętymi z siebie, aleee... nie zabraniam. Panowie pewnie byli by w szoku i to pozytywnym bo chyba takiego czegoś nie widzieli od dawna w masowym wydaniu, o ile kiedykolwiek i może mieli by ochotę na długi bis, bo coś to Bad Medicine grają przeważnie na sam koniec regularnej set listy.

To by była akcja fanowska a nie znowu jakaś tam polska z kartek.
Ja uważam, ze to świetny pomysł :) może dodać kolorytu koncertowi i pikanterii. Takie coś miało miejsce w Gdańsku. Ktoś rzucił Jonowi (o mało nie trafiając w Bobbiego) biustonosz. Jon go podniósł uśmiechnął się i odrzucił Yanniemu :)
Popieram, niech fanki wezmą ze sobą bieliznę której się potem pozbędą :)
Dla mnie pomysł 10/10
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: LarysaBlanka »

Jak tak czytam, to tu na koniec koncertu jakiś gruby striptiz się szykuje. Proponuje, żeby faceci dorzucili jeszcze swoje bokserki i slipy, a Bon Jovi wystąpili w samych gatkach :P :P :P hahaha
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: Bleeding Guitar »

A wzięliście pod uwagę że chłopaki mają już swoje lata i po prostu grają spokojniej? I że ta akcja się Im nie spodoba a nie jakieś wygłupy?.To nie jest Kiss lub inny zespół który jedzie na całego nawet u Gunsów było spokojnie...
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2019, o 06:15 przez Bleeding Guitar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: Adrian »

LarysaBlanka pisze:Jak tak czytam, to tu na koniec koncertu jakiś gruby striptiz się szykuje. Proponuje, żeby faceci dorzucili jeszcze swoje bokserki i slipy, a Bon Jovi wystąpili w samych gatkach :P :P :P hahaha
bon Jovi mają ładne fanki więc taki striptiz mógłby być przyjemnym dla oka urozmaiceniem koncertu :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: prezes1 »

Staniki pewnie nie przejdą. ;-)
Natomiast baloniki można odpalić na piosence typu Captain Crash czy Lost Highway. Ludzie by się czymś zajęli a tak to by nudno było... :))
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - akcja fanowska

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Staniki pewnie nie przejdą. ;-)
Natomiast baloniki można odpalić na piosence typu Captain Crash czy Lost Highway. Ludzie by się czymś zajęli a tak to by nudno było... :))
Mam przeczucie, że u nas ani LH ani Cpt Crusha nie będzie :P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”