Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: mst »

Świetny link TheRock

Szczena opada. :o :brawo:
Jon wyżej brzmi bardzo wyraźnie i mocno. Dużo lepiej niż na poprzednich video

A tu Prayer
https://www.youtube.com/watch?v=1VjpeQZRkjo
pawel999
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 18 czerwca 2019, o 11:44

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: pawel999 »

pytanie trochę z innej beczki, jak myślicie o której trzeba być przed stadionem aby być blisko barierek na płycie ? ;-)
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: LarysaBlanka »

pawel999 pisze:pytanie trochę z innej beczki, jak myślicie o której trzeba być przed stadionem aby być blisko barierek na płycie ? ;-)
Ja zamierzam rozbić namiot dzień wcześniej :lol: hehe nie no na serio, to sprawa indywidualna ale ja zamierzam coś oprócz stadionu w tej Warszawie zobaczyć ;) ostatnio przyszłyśmy ok. 45 minut przed otwarciem bramy do naszej strefy i byłyśmy w drugim rzędzie ;] więc nie będę szaleć tym razem. Jak będę blisko tego "wybiegu", to będę szczęśliwa, a poza tym jedyną strefą oddzieloną od reszty będzie VIP. Czytałam tu na forum post w którym było napisane, że barierek pomiędzy GAEE i GA nie będzie, jedyną różnicą jest wcześniejsze wejście na stadion i to informacja od organizatora.
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

A to jak tematy organizacyjne- tylko prosze nie smiejcie sie :) ale to pierwszy moj TAKI koncert. I jak ogolnie postepujecie z piciem, jedzeniem przed koncertem. Bo stojac na plycie to juz chyba mozna zapomniec o wyjsciu do toalety??? Z kolei przy 30 stopniowym upale ciezko nie pic:)
Wiem ze moze glupie pytanie ale na prawde mnie to zastanawia
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

aneeeczka pisze:A to jak tematy organizacyjne- tylko prosze nie smiejcie sie :) ale to pierwszy moj TAKI koncert. I jak ogolnie postepujecie z piciem, jedzeniem przed koncertem. Bo stojac na plycie to juz chyba mozna zapomniec o wyjsciu do toalety??? Z kolei przy 30 stopniowym upale ciezko nie pic:)
Wiem ze moze glupie pytanie ale na prawde mnie to zastanawia
Prawdę mówiąc też mnie zastanawia jak to wygląda i jak jest zorganizowane, bo to jeden z powodów, dla których odpuszczam sobie "wielkie" koncerty. Nie wyobrażam sobie, żebym mógł tam w połowie występu udać się spod samej sceny do toalety, a następnie szybko kupić piwo, po to, aby dosłownie chwilę później znów znaleźć się pod sceną i dać wokaliście resztę swojego piwa :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

aneeeczka pisze:A to jak tematy organizacyjne- tylko prosze nie smiejcie sie :) ale to pierwszy moj TAKI koncert. I jak ogolnie postepujecie z piciem, jedzeniem przed koncertem. Bo stojac na plycie to juz chyba mozna zapomniec o wyjsciu do toalety??? Z kolei przy 30 stopniowym upale ciezko nie pic:)
Wiem ze moze glupie pytanie ale na prawde mnie to zastanawia
Na każdym koncercie kilka razy wychodzę do toalety i po napoje i zawsze udaje mi się wrócić na swoje miejsce. Ostatnio nawet ludzie z pierwszych rzędów opuszczali swoje miejsca, ale to się działo w innym kraju, a tam jak wiadomo jest większa kultura :D U nas zapewne jakiś pajac wykorzystałby taką sytuację i się wepchał. Pomyśl też o tym, aby przemycić małą buteleczkę wody czy soczek w kartoniku. Jak dobrze umieścisz i przykryjesz nie ma szans, że ktoś to zobaczy czy wyczuje. A w trakcie koncertu, czy zaraz po, ładnie się nawodnisz i zgasisz pragnienie :) Czasem możesz nawet kogoś wspomóc, gdy widzisz, że już ledwo zipie. Taką sytuację też miałam :D ale to się zdarza tylko na koncertach, na których się skacze. Na BJ jest luzik, nawet się człowiek nie spoci ;)
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

Hmmm czyli póllitrowej wody w plastikowej butelce wniesc sie nie da?
To tez nowosc dla mnie
Jak i to ze mozna wrocic na swoje miejsce :)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

aneeeczka pisze:Hmmm czyli póllitrowej wody w plastikowej butelce wniesc sie nie da?
To tez nowosc dla mnie
Jak i to ze mozna wrocic na swoje miejsce :)
Z butelkami półlitrowymi różnie bywa. Raz pozwolą, a raz nie. Nie pamiętam jak jest na Narodowym. Tylko nie może być napoczęta. Korek oczywiście zabierają więc trzeba mieć ukryty drugi ;-)
Tylko wiesz, jak wychodzisz i wracasz, musisz iść pewnym krokiem :-D jak Cię jedni nie puszczą, to wybierasz inną drogę.
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

O matko chyba notatki muszę zrobić:)

To jeszcze jedno glupie pytanie:) jak ogladam filmiki na youtube to glos spiewajacego sąsiada zaglusza to co na scenie. Domyslam sie ze to telefony tak zbierają dźwięk- tego co jest najblizej. Ale na zywo tak nie jest prawda?? Slychac to co w glosnikach?:)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

Wydaje mi się, że to nawet nie jest sąsiad, tylko nagrywający, który śpiewa prosto do mikrofonu ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Przy piosenkach typu Always, Its my life, Prayer, jeśli jesteś w dobrym towarzystwie to Jona nie usłyszysz. Jedynie Phila i Tico ;)
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

Haha tak i to jest prawda! Ostatnio miałam za sobą 3 Anglików i tak chłopaki śpiewali, że jak ktoś by mi się zaraz po koncercie zapytał, jak wyszło Always, nie wiedziałabym co powiedzieć :-D
Ale to był akurat plus, bo dość że mieli ładne głosy, to jeszcze piękny akcent, więc co Jon nie zaśpiewał to oni dośpiewali ;-)
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Musimy pod sceną zbić się w forumowy chórek i również dośpiewywać to czego Jon nie da rady :lol:
It's my life!
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

Ja do śpiewania chętna- choć nie umiem :) więc życzę Wam miejsc nie koło siebie :) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Wczoraj Bon Jovi odwiedziło Liverpool. Setlista była bez niespodzianek, do czasu drugiego bisu. Bo wtedy Jonowi włączył się tryb Beatlesów, i zaśpiewał "Birthday". Potem kolejny cover "Twist and Shout", ale z repertuaru The Top Notes. Kolejny koncert, w którym jest Jon chwalony, co jest dobrym prognostykiem przed 12.07.2019.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”