Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

hm80ep
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 30 czerwca 2013, o 07:54
Lokalizacja: Chodzież

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: hm80ep »

joannanm pisze:Cześć, jakiś czas temu kupiłam w internecie bilety na viagogo (wiem, ogromny błąd, to był mój pierwszy raz) i dziś je dostałam na maila. Są imienne na kogoś. Co w takiej sytuacji? Zgłupiałam, bo kupując je żadnych danych nie trzeba było wpisywać. Czy to znaczy że ktoś sprzedał mi swoje i są nieważne? :(
Ja na Twoim miejscu za bardzo bym nie panikował (nie kupowałbym też biletów przez viagogo, ale to rada na przyszłość). Bilety na koncert Bon Jovi w Polsce nie są personalizowane, czyli nie ma tam nazwiska osoby, która wchodzi z biletem na koncert. Na moim bilecie w ogóle nie ma żadnego nazwiska. Jedyne miejsce z nazwiskiem, to blankiet 'this is not a ticket', który pełni funkcję adresu dla poczty. A nawet jeśli masz na bilecie jakieś nazwisko, to nikt przed wpuszczeniem Ciebie na stadion nie będzie go porównywał z Twoim dowodem, bo w przypadku tego koncertu nie ma takiego wymogu. Myślę, że możesz spać spokojnie. :))
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

hm80ep pisze: Bilety na koncert Bon Jovi w Polsce nie są personalizowane, czyli nie ma tam nazwiska osoby, która wchodzi z biletem na koncert. Na moim bilecie w ogóle nie ma żadnego nazwiska.
hm80ep pisze: A nawet jeśli masz na bilecie jakieś nazwisko, to nikt przed wpuszczeniem Ciebie na stadion nie będzie go porównywał z Twoim dowodem, bo w przypadku tego koncertu nie ma takiego wymogu. Myślę, że możesz spać spokojnie. :))
To skoro bilety nie są personalizowane, to tym bardziej powinna zapalić się czerwona lampka, gdy otrzymuje się bilet z nazwiskiem.
It's my life!
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: JonetteBJ »

madm pisze:
hm80ep pisze: Bilety na koncert Bon Jovi w Polsce nie są personalizowane, czyli nie ma tam nazwiska osoby, która wchodzi z biletem na koncert. Na moim bilecie w ogóle nie ma żadnego nazwiska.
hm80ep pisze: A nawet jeśli masz na bilecie jakieś nazwisko, to nikt przed wpuszczeniem Ciebie na stadion nie będzie go porównywał z Twoim dowodem, bo w przypadku tego koncertu nie ma takiego wymogu. Myślę, że możesz spać spokojnie. :))
To skoro bilety nie są personalizowane, to tym bardziej powinna zapalić się czerwona lampka, gdy otrzymuje się bilet z nazwiskiem.
Niekoniecznie, bo zamawiając 3 bilety do wydruku przez LiveNation (Ticketmaster) dostałam bilety z nazwiskiem osoby, na którą jest konto Ticketmaster. Na każdym bilecie to samo nazwisko.
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Agata BJ »

joannanm pisze:Cześć, jakiś czas temu kupiłam w internecie bilety na viagogo (wiem, ogromny błąd, to był mój pierwszy raz) i dziś je dostałam na maila. Są imienne na kogoś. Co w takiej sytuacji? Zgłupiałam, bo kupując je żadnych danych nie trzeba było wpisywać. Czy to znaczy że ktoś sprzedał mi swoje i są nieważne? :(
Bilety na ten koncert nie są personalizowane, jednak dochodziły mnie słuchy, że u niektórych jednak nazwisko się pojawiło. Jak by nie było - koniecznie skontaktuj się z Live Nation, opisz im dokładnie sprawę. Dowiedz się czy nazwisko na bilecie stanowi problem, zapytaj jak możesz sprawdzić czy bilet jest oryginałem a nie podróbką. Jeśli się okaże, że nazwisko nie ma znaczenia, a Twój bilet nie jest żadnym przekrętem to wtedy masz pewność, że spokojnie dostaniesz się na koncert za jego okazaniem ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: prezes1 »

Ja mam pytanko: czy ktoś kupował bilet w sklepie? Stacjonarnie?
Bo znajomy się pytał a nie wiem co poza empikiem mu polecić. Media Markt ma bilety na BJ?
W każdym razie on planuje pójść nawet last minute i kupić w sklepie bo jest 'anty-technologiczny' i 'anty-internetowy'... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Maksymilian
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2019, o 07:39
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Maksymilian »

Wtam, poszukuję dwóch biletów na płytę. Jeśli ktoś posiada i chciałby odsprzedać bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Adrian »

Maksymilian pisze:Wtam, poszukuję dwóch biletów na płytę. Jeśli ktoś posiada i chciałby odsprzedać bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki
https://www.ticketmaster.pl/event/bon-j ... livenation

Tutaj można kupić :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Evija
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 17 czerwca 2019, o 10:31
Ulubiona płyta: One wild night
Lokalizacja: Riga, Latvia

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Evija »

Hello! Greetings from Latvia! :)

I already tried to find some extra information, tried to translate a lot of, but still have some misunderstandings.
Hope that somebody can help me :)

For standing tickets there are GA and GA Early Entry tickets, but no Golden Circle tickets. Are GAEE similar to Golden Circle tickets?
And what time does GA gates open and what time GAEE opens?

Looking forward for your help! ;)
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: djpj1 »

In Warsaw there are no Golden Circle tickets, Opening gates from 16.30.
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: madm »

Hello!

Unfortunately, there is no Golden Circle area. You can only enter the stadium around half an hour earlier with GA EE ticket.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2019, o 11:58 przez madm, łącznie zmieniany 1 raz.
It's my life!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Agata BJ »

Evija pisze:Hello! Greetings from Latvia! :)

I already tried to find some extra information, tried to translate a lot of, but still have some misunderstandings.
Hope that somebody can help me :)

For standing tickets there are GA and GA Early Entry tickets, but no Golden Circle tickets. Are GAEE similar to Golden Circle tickets?
Hey Evija! Yes, there is no specific Golden Circle area. Early Entry tickets will go in earlier than GA (not sure when the gates will open exactly, Live Nation hasn't provided that information yet) but there are no barriers between those sections so there's a big chance they will mix up in the process ;) If you have more questions do not hesitate to contact us via Facabook: https://www.facebook.com/bonjovipl :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: EVENo »

No widzicie, akurat na Łotwie nie byłoby dziwne, gdyby Jon dwa razy z rzędu dostał bobsleja w prezencie :P

Evija - It's great to see that you come to Poland for concert. Will you go alone or you have some bigger group of Latvian fans coming with you? :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Evija
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 17 czerwca 2019, o 10:31
Ulubiona płyta: One wild night
Lokalizacja: Riga, Latvia

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: Evija »

Thank you all for answers. It`s nice that you are so responsive to other country fans :))
It`s very sad to hear that there will be no Golden Circle, because the difference between GA and GAEE ticket prices is very big.
As I have seen, on all other concerts zones are separated.
EVENo pisze:No widzicie, akurat na Łotwie nie byłoby dziwne, gdyby Jon dwa razy z rzędu dostał bobsleja w prezencie :P

Evija - It's great to see that you come to Poland for concert. Will you go alone or you have some bigger group of Latvian fans coming with you? :)
I better not react to first sentence, because I'm not sure google translated it correctly :D

I am coming with my friend :) We already attended concert in Tallinn, Estonia, but it wasn't enough for me - so already after a week I was buying tickets, booking hotel and planning trip to Warsaw :))
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: wranglerek »

Evija pisze:Thank you all for answers. It`s nice that you are so responsive to other country fans :))
It`s very sad to hear that there will be no Golden Circle, because the difference between GA and GAEE ticket prices is very big.
So take a look for the Ultimate VIP Experience or Diamond Barricade VIP prices and this difference will be very small right away ;)
See you at the concert.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Post autor: djpj1 »

Czy ktoś posiada informację czy bilet na koncert BJ upoważnia do bezpłatnych przejazdów w dniu koncertu środkami komunikacji miejskiej w Warszawie? Kilka lat temu w innej stolicy europejskiej tak było ,a teraz nie mogę znaleźć takiego info czy i u nas coś takiego...
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”