Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

Patrząc na to co piszecie, to spodziewałem się naprawdę tragedii. Przecież to Always wypadło całkiem ok. Jestem pewien, że wychodzilibyśmy zadowoleni a większość jak w 2013 roku miałoby szklane oczy. Po co się katować filmikami z ytuba gdzie one oddają tylko część tego jak to brzmi na żywo.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

Jak chcecie to się katujcie tymi filmikami i nakręcajcie negatywnie, ale nawet na hejterskim DCounty osoby będące na koncercie piszą:
Just got back home. Even doubted if I should go after watching some recent youtube video's.... Then...
Being 4/5th row in front of the stage the atmosphere was great and I didn't hear/ care Jon being off key or missing notes. I just watched a great rock & Roll show.. Jon was never glued to the mike stand apart maybe from Always. Where I could hardly hear his vocals because the audience was singing too loud..

Seen them on all other tours, and tonight was amazing. #3
Setlist was really good, better spot for Wanted.
I think he'd done a very good job on I'll Be There For You and for the encore... woooh ! ALWAYS ! and you know what ? It was a very good version. Jon just struggled in the last chorus after outro solo on few notes. I was blown away. And the rain started to fall just in the beginning of the song... Beautiful ! A dream come true. Hugh congrats Jon just after song. And Tico after the show. Jon left the stage with a little tear in his eyes. Beautiful.

8/10. Second best after Koln 2013, far ahead of Zeebruges 2011 and Bruxelles 2008 (even if this one had an amazing setlist, atmosphere was zero, jon in a very bad mood and autopilot rest of time).
True... forgot to say the band sounded amazing and was absolutely flawless.
If there’s one thing nobody can say about this tour is that Jon is on autopilot. He’s been working his ass off to work out the crowd.
I’ve enjoyed the show. Some songs sounded dreadful, especially Keep the Faith, Who Says and Bad Medicine. Loved I’ll Be There For You and Always. Was Jon perfect no far from it, nonetheless - looking forward to Dublin this weekend.
Ostatnią rzeczą co można powiedzieć o DCounty to, że słodzą zespołowi, a są tam ludzie wręcz bardzo krytyczni :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

W lepszej jakości Always. Jestem zaskoczony i to bardzo, bo oczekiwałem fatalnego Always, ale tutaj brzmi to naprawdę nieźle. W pewnym fragmentach jestem aż zachwycony, bo jestem zaskoczony, że tak wysoko potrafi Jon zaśpiewać i brzmi to dobrze, gdy wiemy, że męczy się przy większości piosenek.

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

Adrian pisze:Po co się katować filmikami z ytuba gdzie one oddają tylko część tego jak to brzmi na żywo.
Można powiedzieć, że spóźniony, ale w końcu jest :D

Always wyszło bardzo dobrze jak na obecne warunki. Wiecie, jestem jedną z tych osób dla których Jon brzmi fatalnie w każdej piosence, a w tej brzmiał równie źle co w tych najlepszych, czyli "bardzo dobrze". I jakoś mnie to nie dziwi, skoro się na to porwał sam od siebie to znaczy, że czuł się na siłach. Nie zdziwię się jeśli będzie chciał to wykonać w Polsce. Ten utwór kończył koncert 6 lat temu i bądź co bądź jest nazwą naszego fanclubu :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: mst »

Wyszło bardzo poprawnie, to prawda. Dlatego mocno liczę na Always (i Bed of Roses) w Warszawie. Po prostu muszą skończyć tą piosenką i tyle. Druga solówka po refrenie to zawsze była i jest miazga - ta grana przez Phila i tak rozwala system - nie tak jak Sambora w Londynie 2011 czy MSG 2008, ale to ciągle kawał potężnego brzmienia gitarowego, które wywołuje przyjemne dreszcze i ciarki na kręgosłupie.

Publika u nas też powinna być dużo lepsza, więc może trafią się jakieś klejnoty :))
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

Kolejna dawka bardzo pozytywnych opinii
I honestly got goosebumps watching this. Is it perfect? Obviously not. Does that matter? To be honest, no. That's a man trying ****ing hard. It was listenable for most of it and I enjoyed hearing it live again. I'm actually hoping I get to hear it this week when I didn't particularly want too!

Made up for Jon, to be honest.
More than with Always,I was pleasantly surprised with In theses arms,compared to the disaster it was at Stockholm,and specially with Wanted,first time since 2013 it is sung by Jon without bleeding my ears.
Like most of you, I have been watching many of the videos on YouTube over these past years and couldn’t help but feel disappointed with Jon’s performance. So, I had my doubts before going to the concert and didn’t have high expectations. But still was very excited to attend a Bon Jovi concert after eight years.

And you know what: I had a blast! The band was superb and sounded great. As others have already mentioned, Jon as a frontman was excellent. He looked great and in very good shape (he was jumping and moving up and down throughout the entire show), he was in great spirits and was interacting with the audience and the other band members all the time. Vocally, my impression is that this was one of his best most recent performances. And I would like to clarify what I mean by that.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

A mnie się dziś śnilo ze byłam na koncercie, przy samych barierkach i Jon spiewal patrząc na mnie :D :D :D
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncerNat w Polsce 2019

Post autor: madm »

Nareszcie koncert odbył się w miejscu, gdzie ludzie zasługują na coś więcej niż coś "standardowego".







Oczywiście my w Warszawie będziemy lepsi :cfaniak:
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

Do pewnego momentu pomyślałem sobie "przyzwoicie", ale to było tylko do pewnego momentu :P To trochę wyglądało jakby po pierwszym refrenie I'll Be There Dżoński poszedł upomnieć resztę zespołu, żeby w chórkach nie śpiewali tak dobrze, bo za nimi nie nadąża :P Do "Iksa" chyba nie dotarło, bo nadal uparcie śpiewał wszystkie sylaby, zamiast co drugiej :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: TheRock »

Eveno, nie jest źle! Przynajmniej w zwrotkach słyszę normalnego Jona, a nie nos, albo fałsz jak to czasem bywa. Najważniejsze jest, żeby było po nim widać, że ma wigor, bawią i emocjonują go te koncerty. Wtedy odnajduję jakby przyzwoitą jakość, jak na te czasy. Z dużą ochotą przeglądałem te fragmenty widząc Jona skaczącego i mobilizującego siebie, a nie zatroskanego stojącego i męczacego się.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Drugi koncert w Dubline w skrócie: Najdłuższy koncert do tej pory (25 piosenek i dwa bisy), zagrali zarówno Bed of Roses i I'll Be There For You, po raz pierwszy do setlisty wskoczyło (You Want to) Make a Memory, powróciło Rollercoaster.

A była jeszcze szansa na Always i Dry County, ale wybrali These Days i Saturday.

Obrazek
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Knockout wśród pozostałych wygląda troche jak Polska reprezentacja na mundialu wśród poważnych drużyn - niby jest ale sam chyba nie wie co tam robi.
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

madm pisze:Knockout wśród pozostałych wygląda troche jak Polska reprezentacja na mundialu wśród poważnych drużyn - niby jest ale sam chyba nie wie co tam robi.
Bo to jest jak wiersz rozpędzający Artura Andrusa, kiedy publiczność nie chce wyjść i wciąż domaga sie bisów, zapodajesz takiego koszmarka, że wszyscy wychodzą i w ogóle cały stadion do rozbiórki, bo nikt już na niego nie wróci :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Knockout jest takim koncertowym gniotem, że nawet Born To Follow przy nim to killer. O ile studyjnie się jeszcze jakoś broni, tak na koncertach to moim zdaniem najgorsza piosenka BJ w historii. Za każdym razem jak widzę tego potwora na set-liście dostaje drgawek na myśl o tym, że może pojawić się w Warszawie.
It's my life!
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: TheRock »

Wydaje mi się, że było bardzo dobre wykonanie These Days w drugim dniu w Dublinie. Muszę jeszcze raz wysłuchać, żeby potwierdzić, ale na pewno o niebo lepiej niż w pierwszym dniu. Chyba Jon jednak daje radę, instrumentalnie jest bardzo dobrze i show Bon Jovi się broni.

A ja właśnie wolę Knockout koncertowy grany na normalnych rzeczywistych instrumentach bez całego tego mixu.

Na I'll be there nadal ciary przechodzą

https://youtu.be/0_ldt6c1RH4
...and just only rock...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”