Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: kikusia28 »

Adrian pisze:...Ostatecznie Możemy wrzucić mu na scenę tak jak to wiele razy już bywało i będziemy mieli okazje zobaczyć jak się Jon na scenie przebiera a fanki piszczą :P Chociaż osobiście zakładam inny scenariusz.
Oj tak, ta wersja podoba mi się najbardziej!

Widzę, że na forum jak zwykle pełen optymizm jeśli chodzi o akcje fanowskie... ;]
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: JonetteBJ »

W sumie to można by dorzucić Jonowi jakąś stylową czapeczkę, bo ta jego aktualna to nie powala :lol:
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

kikusia28 pisze:
Adrian pisze:...Ostatecznie Możemy wrzucić mu na scenę tak jak to wiele razy już bywało i będziemy mieli okazje zobaczyć jak się Jon na scenie przebiera a fanki piszczą :P Chociaż osobiście zakładam inny scenariusz.
Oj tak, ta wersja podoba mi się najbardziej!
Wiedziałem, że ten pomysł przypadnie wam do gustu :D
JonetteBJ pisze:W sumie to można by dorzucić Jonowi jakąś stylową czapeczkę, bo ta jego aktualna to nie powala :lol:
A potem chłop zacznie przyjeżdżać do nas na shopping ;]
monjovi pisze:A ja myślę aby zostawić to wszystko dla organizatorów akcji i pozwolić im działać, po kilkunastu latach tutaj, wiem jakie mają możliwości i co potrafią zrobić, także proponuję chill i pozwolić im działać i najwyżej pomóc. Wszystko się uda :D
Dzięki za miłe słowa. Wbrew pozorom pozytywna energia też jest nam potrzebna. Osobiście mamy dosyć mocno pod górkę widząc na czym stoimy i dodatkowe zmartwienia czy szukanie dziury w całym nie jest elementem motywującym :)
EVENo pisze:A, ok. No soreczka, ale nigdzie tu nie ma napisane, że chodzi o koszulkę reprezentacji Polski (w piłce nożnej jak się domyślam) :P I jeśli tak, to pomysł traci w moich oczach, bo to już faktycznie było.
Wiesz co.. Klamka jeszcze nie zapadła. Rzucajcie propozycjami. Wstawimy na FBook ankiete która wersje koszulki mamy kupić i fani zdecydują. Pamiętajcie, że robimy to dla was, a nie dlatego, że handlujemy koszulkami reprezentacji w piłce nożnej i mamy z tego zyski :) czekam na fajne propozycje. Proszę tylko o szybki odzew bo jak coś trzeba zmienić kwotę zbiórki, zrobić sondę itp.

Tak więc fani do roboty :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

Agata BJ pisze:Jon raczej nie stanie i nie powie "oh shit, znowu dali mi koszulke, nie no tragedia, więcej nie przyjeżdżamy.." ;)
A to dziwne, bo ja bym tak na jego miejscu zrobił :P Może i faktycznie trudno wpaść na lepszy pomysł, ale serio - znowu koszulka piłkarzyn? No to już po prostu było. Wiem, że przez organizatorów trudno jest COKOLWIEK zrobić, ale to jest pójście na łatwiznę. Już sto razy bardziej wolałbym mu dać koszulkę z jednym z tych nadruków Adriana :P Bo tam jest jakiś wkład fanowski i odrobina pomysłu. Można by stworzyć jeden, niepowtarzalny wzór specjalnie dla Jona i byłoby wiadomo, że to od nas i ktoś się do tego przyłożył i włożył w to trochę serca.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: prezes1 »

EVENo pisze:
Agata BJ pisze:Jon raczej nie stanie i nie powie "oh shit, znowu dali mi koszulke, nie no tragedia, więcej nie przyjeżdżamy.." ;)
A to dziwne, bo ja bym tak na jego miejscu zrobił :P Może i faktycznie trudno wpaść na lepszy pomysł, ale serio - znowu koszulka piłkarzyn? No to już po prostu było. Wiem, że przez organizatorów trudno jest COKOLWIEK zrobić, ale to jest pójście na łatwiznę. Już sto razy bardziej wolałbym mu dać koszulkę z jednym z tych nadruków Adriana :P Bo tam jest jakiś wkład fanowski i odrobina pomysłu. Można by stworzyć jeden, niepowtarzalny wzór specjalnie dla Jona i byłoby wiadomo, że to od nas i ktoś się do tego przyłożył i włożył w to trochę serca.
Dokładnie tak! :)
Adrian ma talent, niech zrobi jakiś fajny wzór od fanów + np. na przodzie koszulki napis: 'FROM NEW JERSEY... TO WARSAW!' oraz data i miejsce koncertu a z tyłu koszulki 'THANK YOU FOR GDANSK AND WARSAW! lub 'THANK YOU FOR 35 YEARS". Czy coś takiego...
A jak już musi być koszulka reprezentacji to niech to będzie inna dyscyplina i inny kolor niż ostatnio.
A na Wanted trzeba mu wrzucić flagę aby sam wziął udział w akcji(inaczej może nie załapać o co chodzi... ;) )
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Halo, wpadłam trochę pomarudzić. Na wstępie zaznaczę, iż nie mam żadnego nowatorskiego pomysłu na akcję fanowską, ale cieszę się, że WY macie na to czas i chęci, aby ogarnąć temat - chylę czoła! Jednak koszulka? Serio?! Reprezentacji, która zajmuje które miejsce w klasyfikacji? Przedostatnie? :D :D

A tak poważnie to podzielam zdanie chłopaków. To już było. Po co to powtarzać? Zaledwie dwa koncerty na przestrzeni 35 lat i na każdym koszulka? Nie zdziwiłabym się, gdyby jej nie założył.
Agata BJ pisze: Jon raczej nie stanie i nie powie "oh shit, znowu dali mi koszulke, nie no tragedia, więcej nie przyjeżdżamy.." ;)
Już widzę ten grymas na jego twarzy :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re:

Post autor: EVENo »

jovizna pisze:Reprezentacji, która zajmuje które miejsce w klasyfikacji? Przedostatnie? :D :D
Też się właśnie zastanawiałem nad tym, czy chcemy, aby nasz idol myślał, że mamy fioła na punkcie sportu, w którym nie jesteśmy nawet przyzwoici :P Nawet w Brazylii dostać dwa razy piłkę to o jeden raz za dużo :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: JonetteBJ »

Może dajmy mu koszulkę jakiegoś polskiego zespołu futbolu amerykańskiego ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

Mam znajomego w takiej drużynie :P Byłby to przynajmniej sport o którym Jon na pewno kiedyś słyszał :D No ale niestety, tam elementów ubioru jest tak wiele, że sama koszulka z typowym dla USA kwadratowym nadrukiem nie wystarczy, aby szło się domyślić, że o futbol chodzi. Z resztą ta przygoda Jona z arenowym futbolem chyba nie trwała zbyt długo, chyba już sam o tym nie pamięta :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: JonetteBJ »

Na meczach przecież bywa, to chyba wie, o co chodzi ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: PePe »

Tak Was widzę https://i.imgflip.com/33nf8w.jpg :)

Jak macie lepsze pomysły to zapewne wszyscy się ucieszymy. Póki co zostaje koszulka. Swego czasu Jon, podczas tras w US, zakładał koszulki lokalnych zespołów futbolowych,
co roku takie same ;)

Możemy mu przekazać paczkę pierogów jak chcecie. Z zastrzeżeniem, że lepiej smakują na patelni niż z wody.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

PePe pisze:Swego czasu Jon, podczas tras w US, zakładał koszulki lokalnych zespołów futbolowych, co roku takie same ;)
Akurat to brzmi jakby to była akcja w interesie Jona, jak i całego NFL, czy jak tam się ta federacja nazywa. Nie chce mi się wierzyć, że nie chodziło o pieniądze ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: LarysaBlanka »

Adrian pisze:[Ostatecznie Możemy wrzucić mu na scenę tak jak to wiele razy już bywało i będziemy mieli okazje zobaczyć jak się Jon na scenie przebiera a fanki piszczą :P Chociaż osobiście zakładam inny scenariusz
hehe ja zakładam taki, że odrzuca ją z powrotem :lol: jak trafi do mnie nie mam nic przeciwko :P hehe pierogi!!! :lol: nie no, to dorzucamy jeszcze sandały i białe skarpety! :D ;)
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

UWAGA!!
Uwzględniając wasze spostrzeżenia i uwagi odnośnie akcji - koszulka postanowiliśmy przemyśleć sprawę. Pisaliście, że koszulka piłkarska już była i można pomyśleć nad czymś co by pokazało, że włożyliśmy w to dużo pracy i serca, a jednocześnie może być to połączone z projektami koszulek na koncert. Długo myślałem nad tym aby połączyć wasze sugestie w całość, aby było spójne i robiło wrażenie. Założeniem było oryginalność akcji (nigdy nie widziałem podobnego projektu u innych fanów), docenienie naszych fanów i skupienie wokół tego projektu największej ilości fanów.
Tylko jeden projekt możliwy do realizacji wydawał mi się łączący te wszystkie założenia i sugestie. Oto on:

Obrazek
Projekt w wysokim rozmiarze: https://drive.google.com/open?id=1VgfrM ... U1iXYCWiV-

Jest to T-Shirt najlepiej koloru białego z logo takim jak na naszych projektach. Są tylko "2 drobne" elementy podmienione. Pierwszy to napis - "This House Is Your Home". Jest to pomysł z forum i idealnie wpisuje się w stylistykę trasy, a jednocześnie jest po prostu miły dla odbiorcy. Drugim elementem jest to, że cały nadruk zrobiony jest z kilkuset/tysięcy zdjęć fanów. Jak wejdziecie w link do oryginału grafiki i przybliżycie zdjęcie to zobaczycie zdjęcia składające się w cały obraz. Do tej poglądowej grafiki użyłem dostępnych mi zdjęć ze zlotów, koncertu oraz z tematu "Show yourself".
Projekt ten wydaje mi się jako jedyny ma szanse być oryginalnym, pokazać ogrom pracy (zebranie zdjęć będzie dużym wyzwaniem) i robiącym wrażenie trzymając taki projekt w rękach. no i jednocześnie nawiązujemy tutaj odrobinę do akcji #bonjovimemories. Sama grafika będzie oczywiście jeszcze dopracowana (napisy), ale najważniejsze jest teraz pytanie, co sądzicie o takiej koszulce?

Proszę o informacje zwrotne, bo oczywiście kasę zbieraliśmy na koszulkę reprezentacji dla Jona dlatego zamiana pomysłu musi być na projekt do którego fani będą przekonani, że to jest idealny prezent dla zespołu. Osobiście myślę, że nawet jak ją Jon nie założy, ale zobaczy to po prostu zrobi mu się miło i da z siebie więcej na koncercie. Będzie czuł, że Fani wykazali się inicjatywą i zrobili coś specjalnego tylko dla nich.

Technicznie zrobienie takiego projektu wymagałoby mieć ponad 1 tys oryginalnych zdjęć. Baza która posiadam to około 600 zdjęć. Na FBooku mamy 2 000 fanów i jakby 500 z nich odpowiedziało na baner informujący lub wiadomość na PW, to projekt miałby sens. Każdy z nas może również przesłać swoje zdjęcia fanów, rodziny itp. Najlepiej jakby to były zdjęcia twarzy + okolicznościowe. Projekt uważam za ambitny i jeśli się go podejmiemy to czeka mnie dużo pracy. Dlatego czekam na informację zwrotną!! :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

PRZECIEŻ TO JEST GENIALNE! :D

Fantastyczny pomysł z tymi zdjęciami, oby tylko udało się go zrealizować, dużo pracy trzeba włożyć, ale efekt może być boski. Dobry wzór i dobre hasło (z tematu Baner, prawda?). Dla mnie bomba.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”