Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Bodzio »

Podobnie jak na koncercie w Gdańsku chcemy podarować koszulkę Jonowi Bon Jovi. Może być trudniej, niż 6 lat temu (nie mamy wsparcia organizatora), ale mamy kilka pomysłów :).

Stąd zmieniliśmy kwotę zbiórki i zbieramy dalej!

Obrazek
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: LarysaBlanka »

:jupi: świetnie!
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: djpj1 »

Bodzio pisze: (nie mamy wsparcia organizatora), ale mamy kilka pomysłów :).

Stąd zmieniliśmy kwotę zbiórki i zbieramy dalej!

Obrazek
Tzn? Jak zamierzasz/zamierzacie przekazać koszulkę bez pomocy Live N? ...I to już raz było ?Naprawdę warto robić to samo jeszcze raz ?
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Bodzio »

Mamy pewien plan. :)

Pomysł wydaje się raczej fajny i charakterystyczny dla Bon Jovi i PL. Jeżeli masz inny pomysł - daj znać.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: JonetteBJ »

Ale ta koszulka będzie inna niż ostatnio? Bo trochę bez sensu byłoby znowu dać taką samą...

Tak czy inaczej pomysł dobry i popieram. Pokażmy Jonowi, gdzie są najbardziej oddani fani :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: LarysaBlanka »

E no chyba ma na myśli tę aktualną ;) wg mnie o niebo ładniejsza od tej, którą dostał w Gdańsku :)
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: djpj1 »

[quote="Bodzio"]Mamy pewien plan. :)
/quote]
Nie neguje pomysłu ..tylko sposób jego realizacji, Mamy pewien plan nic nie mówi...I bardziej chodzi mi o to ,iż było do zebrania 1500zł ,później 2000zł ,a teraz 1650 zł...to ile wreszcie jest to uzbierania? I bardziej skupił bym się na informacji dla ludzi którzy będą na płycie co to ma być i przy jakim kawału by nie okazało się ,że nie bardzo wiadomo o co chodzi i kwestia czy LN pozwoli na wniesienie i rozdysponowanie 10.000 kartek na płytę....LN to Prestige MJM....Oby się udało.
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

LarysaBlanka pisze:E no chyba ma na myśli tę aktualną ;) wg mnie o niebo ładniejsza od tej, którą dostał w Gdańsku :)
Czyli jaką? Bo jakoś nie umiem jej nigdzie znaleźć.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: LarysaBlanka »

EVENo - Więc proponuję abyś pobudził swoje szare komórki jeszcze bardziej.
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

LarysaBlanka pisze:EVENo - Więc proponuję abyś pobudził swoje szare komórki jeszcze bardziej.
Nie wiem po co te gierki. Wzoru nie ma ani tu, ani na stronie zbiórki, więc nie wiem gdzie miałbym go szukać.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: prezes1 »

Uważam że koszulka już była i nie ma co tego powtarzać ale przecież to Wasza decyzja!
Jon to starszy, siwy pan. Proponuję bardziej odpowiedni prezent - melonik i laseczka(ewentualnie ciupaga), elegancki parasol(z logo fanklubu i autografami Bodzia i Adriana)...Możliwości jest wiele. ;) :D
btw- Eveno widziałem tę aktualną koszulkę też. Nie spodobałaby Ci się, pod godłem umieszczone są podobizny redakcji a na plecach autografy). :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Adrian »

JonetteBJ pisze:Ale ta koszulka będzie inna niż ostatnio? Bo trochę bez sensu byłoby znowu dać taką samą...
Tak czy inaczej pomysł dobry i popieram. Pokażmy Jonowi, gdzie są najbardziej oddani fani :D
EVENo pisze:
LarysaBlanka pisze:E no chyba ma na myśli tę aktualną ;) wg mnie o niebo ładniejsza od tej, którą dostał w Gdańsku :)
Czyli jaką? Bo jakoś nie umiem jej nigdzie znaleźć.
Aktualny wzór koszulki reprezentacji Polski jest taki jak w linku poniżej i taką będziemy chcieli zakupić.
https://www.zalando.pl/nike-performance ... lsrc=aw.ds

Pozostaje kwestia numeru. Mamy swój pomysł, ale możecie podrzucać swoje propozycje.
djpj1 pisze:
Bodzio pisze:Mamy pewien plan. :)
/quote]
Nie neguje pomysłu ..tylko sposób jego realizacji, Mamy pewien plan nic nie mówi...I bardziej chodzi mi o to ,iż było do zebrania 1500zł ,później 2000zł ,a teraz 1650 zł...to ile wreszcie jest to uzbierania? I bardziej skupił bym się na informacji dla ludzi którzy będą na płycie co to ma być i przy jakim kawału by nie okazało się ,że nie bardzo wiadomo o co chodzi i kwestia czy LN pozwoli na wniesienie i rozdysponowanie 10.000 kartek na płytę....LN to Prestige MJM....Oby się udało.
1 500 zł jest do zebrania na 1 cel. Dodatkowe 150 zł to 2 cel jakim jest koszulka. Potem (jak uzbieramy) wstawimy informacje o tym co będziemy chcieli zrobić za dodatkową kasę jeśli uzbieramy 1 650 zł . Czy coś tutaj jest niejasnego? Raczej chcieliśmy aby przebiegało to według standardowej procedury zbiórkowej.

Zbiórka poszła na tyle dobrze, że warto kontynuować i próbować kolejnych atrakcji. Artur ustawił dodatkowe 150 zł, ale jak dla mnie zbiórka powinna mieć charakter open. Osobiście chciałbym uzbierać pieniądze na więcej niż zakładana kwota.
Pamiętajmy, że nie jesteśmy dogadani z LN więc robimy wszystko ostrożnie i zakładając, że tego porozumienia nie będzie. Ja jednak nie zamierzam się poddawać i będę jeszcze do nich uderzał. Jakby się udało porozumieć to może być już za późno do zbierania dodatkowych funduszy. Dlatego im więcej funduszy tym lepiej. Chciałbym dla pewności dokupić jeszcze 2-3 ryzy papieru więcej niż zakładaliśmy, dokupić baloniki i rozdać wśród płyty (dać też dzieciom). Do tego będziemy chcieli wydrukować informacje o akcji i porozwieszać na ogrodzeniu PGE Narodowego. Kosztów na pewno będzie jeszcze sporo ukrytych o których teraz nie myślimy. Jak zostanie nadmiar (nie sądzę) to oczywiście wpłacimy kwotę na opłatę na serwer za następny rok.

Co do planu przekazania koszulki, to są pewne rzeczy o których sam wiesz najlepiej, że mówić nie wolno :) jaki byłby hejt jakby Artur się zadeklarował a później okazałoby się to niemożliwe? Chcemy mieć koszulkę tak aby gdy będzie taka możliwość przekazać ją Jonowi. Ostatecznie Możemy wrzucić mu na scenę tak jak to wiele razy już bywało i będziemy mieli okazje zobaczyć jak się Jon na scenie przebiera a fanki piszczą :P Chociaż osobiście zakładam inny scenariusz.

Co do karteczek, to w zbiórce jest napisane, że chcemy to zrobić na "Wanted". Będzie to przynajmniej w połowie setlisty bądź na bisie. Ja jednak jestem przekonany, że jak koncert zacznie się później (np 21) i pojawi się BORoses/There For you to fani spontanicznie zaczną świecić latarkami i akcja odbędzie się po prostu wcześniej. Założyliśmy najbardziej bezpieczny utwór, ale osobiście chciałbym, żeby wyszło spontanicznie.

W obecnej sytuacji mieliśmy do wybory nie robić nic (pierwotnie była taka decyzja), albo robić to co powyżej. Na bazie masowych informacji i próśb od fanów zdecydowaliśmy się podjąć to wyzwanie w takiej formie jaką widzisz. Ludzie przyjęli w większości bardzo pozytywnie. Gwarancji na nic nie ma poza naszymi chęciami, czasem i pracą jakie wykonamy aby to jak najlepiej zrealizować. Żeby dograć akcje będę w Warszawie dzień wcześniej co powoduje u mnie dodatkowe koszta (nocleg, wyżywienie, transport), których mi nikt nie zwróci, a w dniu koncertu zadeklarowałem się do pomocy w roznoszeniu kartek i innych czynności. Ryzykuje wydanie 600zł w GAEE w błoto (bo może być sytuacja, że będę gdzieś na końcu GA), aby zrobić tak by kolejny raz był to dla wielu fanów koncert wyjątkowy. Czy wszystko się uda na 100%? Pewnie nie. Warto próbować? Jak dla mnie tak.

Mam nadzieję, że jest to dosyć jasno przedstawiony opis obecnej sytuacji. Oczywiście jeśli masz jakiś fajny pomysł na akcje, dojścia do odpowiednich osób itp, to wiesz, że możesz pisać do mnie tu czy na FB. Pozdrawiam :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: EVENo »

A, ok. No soreczka, ale nigdzie tu nie ma napisane, że chodzi o koszulkę reprezentacji Polski (w piłce nożnej jak się domyślam) :P I jeśli tak, to pomysł traci w moich oczach, bo to już faktycznie było.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: monjovi »

A ja myślę aby zostawić to wszystko dla organizatorów akcji i pozwolić im działać, po kilkunastu latach tutaj, wiem jakie mają możliwości i co potrafią zrobić, także proponuję chill i pozwolić im działać i najwyżej pomóc. Wszystko się uda :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Warszawa 2019 - koszulka dla Jona

Post autor: Agata BJ »

Ah czekałam tylko aż pojawią się szpileczki i niezadowolenie :D
A tak na poważnie - wydaje mi się, że Adrian wyjaśnił w miarę jasno jak ma to wyglądać, dlaczego jest tak a nie inaczej oraz jakie mieliśmy motywacje w podejmowaniu ostatnich działań. Jesteśmy od początku bardzo otwarci na pomysły i propozycje, ale do tej pory nikt z niczym nowatorskim się nie zgłosił. Dlatego więc realizujemy to, co zrealizować możemy i co ma jakąkolwiek szansę powodzenia. Liczymy na Wasze wsparcie, ponieważ niezadowolenie z pomysłów na tę chwilę niewiele już da ;)
prezes1 pisze:Proponuję bardziej odpowiedni prezent - melonik i laseczka(ewentualnie ciupaga), elegancki parasol(z logo fanklubu i autografami Bodzia i Adriana)...Możliwości jest wiele. ;) :D
Oczywiście. Wy jeszcze nie wiecie, ale wcale nie jedziecie na koncert Bon Jovi. To będzie koncert redakcji bonjovi.pl, 5 redaktorów na scenie będzie prężyć muskuły i śpiewać o tym, że są najlepsi :P

P.S - Argument o tym, że "koszulka już była, więc bez sensu" jest słaby.. Jon raczej nie stanie i nie powie "oh shit, znowu dali mi koszulke, nie no tragedia, więcej nie przyjeżdżamy.." ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”