Ogłoszenie

Obrazek

Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Re: Warszawa2019 - Wszystko o biletach

Postprzez hm80ep » 25 kwietnia 2019, o 18:37

joannanm napisał(a):Cześć, jakiś czas temu kupiłam w internecie bilety na viagogo (wiem, ogromny błąd, to był mój pierwszy raz) i dziś je dostałam na maila. Są imienne na kogoś. Co w takiej sytuacji? Zgłupiałam, bo kupując je żadnych danych nie trzeba było wpisywać. Czy to znaczy że ktoś sprzedał mi swoje i są nieważne? :(

Ja na Twoim miejscu za bardzo bym nie panikował (nie kupowałbym też biletów przez viagogo, ale to rada na przyszłość). Bilety na koncert Bon Jovi w Polsce nie są personalizowane, czyli nie ma tam nazwiska osoby, która wchodzi z biletem na koncert. Na moim bilecie w ogóle nie ma żadnego nazwiska. Jedyne miejsce z nazwiskiem, to blankiet 'this is not a ticket', który pełni funkcję adresu dla poczty. A nawet jeśli masz na bilecie jakieś nazwisko, to nikt przed wpuszczeniem Ciebie na stadion nie będzie go porównywał z Twoim dowodem, bo w przypadku tego koncertu nie ma takiego wymogu. Myślę, że możesz spać spokojnie. :))
hm80ep
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Postprzez madm » 25 kwietnia 2019, o 18:45

hm80ep napisał(a): Bilety na koncert Bon Jovi w Polsce nie są personalizowane, czyli nie ma tam nazwiska osoby, która wchodzi z biletem na koncert. Na moim bilecie w ogóle nie ma żadnego nazwiska.

hm80ep napisał(a): A nawet jeśli masz na bilecie jakieś nazwisko, to nikt przed wpuszczeniem Ciebie na stadion nie będzie go porównywał z Twoim dowodem, bo w przypadku tego koncertu nie ma takiego wymogu. Myślę, że możesz spać spokojnie. :))

To skoro bilety nie są personalizowane, to tym bardziej powinna zapalić się czerwona lampka, gdy otrzymuje się bilet z nazwiskiem.
It's my life!
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ

Postprzez JonetteBJ » 25 kwietnia 2019, o 19:30

madm napisał(a):
hm80ep napisał(a): Bilety na koncert Bon Jovi w Polsce nie są personalizowane, czyli nie ma tam nazwiska osoby, która wchodzi z biletem na koncert. Na moim bilecie w ogóle nie ma żadnego nazwiska.

hm80ep napisał(a): A nawet jeśli masz na bilecie jakieś nazwisko, to nikt przed wpuszczeniem Ciebie na stadion nie będzie go porównywał z Twoim dowodem, bo w przypadku tego koncertu nie ma takiego wymogu. Myślę, że możesz spać spokojnie. :))

To skoro bilety nie są personalizowane, to tym bardziej powinna zapalić się czerwona lampka, gdy otrzymuje się bilet z nazwiskiem.

Niekoniecznie, bo zamawiając 3 bilety do wydruku przez LiveNation (Ticketmaster) dostałam bilety z nazwiskiem osoby, na którą jest konto Ticketmaster. Na każdym bilecie to samo nazwisko.
...And I guess I'd rather die than fade away!
JonetteBJ
It's My Life
It's My Life

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez Agata BJ » 25 kwietnia 2019, o 19:30

joannanm napisał(a):Cześć, jakiś czas temu kupiłam w internecie bilety na viagogo (wiem, ogromny błąd, to był mój pierwszy raz) i dziś je dostałam na maila. Są imienne na kogoś. Co w takiej sytuacji? Zgłupiałam, bo kupując je żadnych danych nie trzeba było wpisywać. Czy to znaczy że ktoś sprzedał mi swoje i są nieważne? :(

Bilety na ten koncert nie są personalizowane, jednak dochodziły mnie słuchy, że u niektórych jednak nazwisko się pojawiło. Jak by nie było - koniecznie skontaktuj się z Live Nation, opisz im dokładnie sprawę. Dowiedz się czy nazwisko na bilecie stanowi problem, zapytaj jak możesz sprawdzić czy bilet jest oryginałem a nie podróbką. Jeśli się okaże, że nazwisko nie ma znaczenia, a Twój bilet nie jest żadnym przekrętem to wtedy masz pewność, że spokojnie dostaniesz się na koncert za jego okazaniem ;)
19.06.2013 - Gdańsk <3

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez prezes1 » 28 kwietnia 2019, o 12:16

Ja mam pytanko: czy ktoś kupował bilet w sklepie? Stacjonarnie?
Bo znajomy się pytał a nie wiem co poza empikiem mu polecić. Media Markt ma bilety na BJ?
W każdym razie on planuje pójść nawet last minute i kupić w sklepie bo jest 'anty-technologiczny' i 'anty-internetowy'... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days i NJ

Postprzez Maksymilian » 9 maja 2019, o 09:43

Wtam, poszukuję dwóch biletów na płytę. Jeśli ktoś posiada i chciałby odsprzedać bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki
Maksymilian
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez Adrian » 9 maja 2019, o 13:16

Maksymilian napisał(a):Wtam, poszukuję dwóch biletów na płytę. Jeśli ktoś posiada i chciałby odsprzedać bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki

https://www.ticketmaster.pl/event/bon-j ... livenation

Tutaj można kupić :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Adrian
Administrator
Administrator
Have A Nice Day