Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: EVENo »

Daria Zawiałow znów to zrobiła! :P Kapitalna nowa płyta ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Jakby komuś znudziło się oczekiwanie na Flash n' blood za pomocą sluchania Szatap n' kysmi i nie wystarczaly snippety od maestra Coverdale'a to mamy kolejny caly legalnie udostepniony utwór z nadchodzącej płyty WHITESNAKE! :)
Numer siedem:
https://youtu.be/Rc69ZKmdDhM
Shut up 7, 5/10
Middle Name 8/10
Czekam na mega jazdę na koncercie :) :ok:

P. S. Następna przymusowa jazda dla fanow klasycznego hard rocka - przynajmniej dla "Starej Gwardii' - to najnowszy album Tesli. Już wyciekł, ale jesli ktoś czeka" na legalu" to mamy też oficjalnego promosingla:
https://youtu.be/ne6uKG6TJrw :)
Intro odrzucające, wejscie Keitha miodzio (ech te wokale z lat 90. :brawo: ) , całość "singla" 7/10. Nie jest źle, ale czekam na wiecej. Calego albumu (liku) poki co nie slucham
usunięty użytkownik 4858

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

"Back to the Roots” Animal Drive...
Nie czekalem na ten "album" (calkiem sensowniej brzmi EPka) . I nie lubię 99% coverow... Pierwszego singla bylem ciekaw, bo porwali się na niemozliwe i nagrali hiciora Skid Row... Polegli. A teraz... Lubie Warrant, ale Uncle Tom's Cabin nigdy nie przypadł mi do gustu. Aż tu nagle fajny zaskok. Dino Jelusic i Ska sprawili, że mogę smialo dopisać 1 cover do tych lubianych. I nawet Uncle Tom's Cabin polubilem :D
Skid Rowów nie przeskoczyli, bo Seb Bach ma rownie mocarny wokal jak Dino. Cover Monkey to strata czasu. Ale skoro poszlo calkiem dobrze z Warrantami to nie moge doczekac sie hard rockowej wersji she's got The Look! Poki co bardzo udany kawer Chaty wuja Toma :D
https://youtu.be/vgdZ_AdNrFQ
A niedlugo bedzie mozna spotkać sie z Dino w PL, miodzio czas się zaczyna dla fanow hardrocka, zima minęła, hard rock is coming! :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: sobol_77 »

Teslę przesłuchałem i całkiem przyjemny to album. Wciąż chyba najbardziej wyczekuję nowiutkiego Whitesnake.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: EVENo »

Singlem "Zimna Lufa" polski wykonawca Stachursky zapowiada swój nowy album, który ma ukazać się w tym roku. Dla mnie to z całą pewnością najbardziej oczekiwana płyta roku.

Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: EVENo »

To wyżej to oczywiście Prima Aprilis, ale tak już całkiem na serio, to fanom Shanksowego Bon Jovi powinien przypaść do gustu nowy singiel Andiego Blacka. Kompozycja jak żywcem wyrwana z The Circle, a i barwa głosu wokalisty bardzo ciekawa.

https://www.youtube.com/watch?v=ejNSUL1YNyA
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: kondzik »

Czekam na:

The Black Keys - „Let’s Rock” zostanie wydany 28 czerwca 2019.
Bruce Springsteen - „Western Stars" premiera planowana jest na 14 czerwca.

No i oczywiście przebieram nogami czekając na AC/DC które ma wydać album może w tym roku właśnie.
Stonsi coś tam piszą, ale kto wie kiedy to wyjdzie. :whoeva:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: EVENo »

kondzik pisze: No i oczywiście przebieram nogami czekając na AC/DC które ma wydać album może w tym roku właśnie.
To mnie zszokowało, bo byłem przekonany, że to już koniec. Podobno nagrywają ją z Johnsonem, więc cholera wie co z koncertami, bo w studiu to on sobie może pośpiewać, ale na ewentualną trasę to już się raczej nie wybierze.

Tymczasem nową płytę wydało już Eluveitie i mam mieszane uczucia. Z jednej strony brzmieniowo jest idealnie dla mnie - zespół znalazł złoty środek zarówno pomiędzy folkiem i melodycznym death metalem, jak i w kwestiach wokalnych: proporcje w śpiewie Chrigela i Fabienne są wręcz idealne. Niestety, kompozycje to często kolejna porcja tego samego - te melodie się już zna, zmieniają się tylko teksty. Mimo że podobieństwa momentami są uderzające, to daję Ategnatosowi zielone światło. Lubię takie brzmienie na tyle, że wybaczę fakt wydania odświeżonych wersji poprzednich piosenek i nazwania tego nowym materiałem :P

Muszę też się sięgnąć po nowe Cellar Darling. Oni z kolei podobno zrobili coś faktycznie nowego i jedyny singiel, który do tej pory wysłuchałem zdaje się to potwierdzać. Fani twierdzą, że płyta jest ciekawa i dobra, ale nie jakoś szczególnie rewelacyjna. Opinia ta powtarzała się u tak wielu osób, że to jak najbardziej dobry sygnał :)

A tak, jest też nowe RPWL. Pierwszy utwór na płycie fantastyczny, reszta dobra, ale całość nieco przynudza. Mimo to, płyta na delikatny plus.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
REHABILEJKO

Re: Najbardziej oczekiwane albumy 2019

Post autor: REHABILEJKO »

Niedługo premiera drugiego albumu supergrupy Saint Asonia zatytułowanego "Flawless design". Pierwszy singiel "Haunted" z gościnnym udziałem Sully'ego Erny przykuł na moment moją uwagę. Singiel nr 2 - "Beast" - nucę natomiast permanentnie.

Jest za to już najnowszy Hellyeah - ostatni album Vinniego Paula.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”