FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Przed nami II etap plebiscytu Forumowicz Roku 2018! :)

Jak zwykle, nieco statystyk:
- w głosowaniu wzięło udział jedynie 6 osób i stanowi to najniższy wynik w historii naszego konkursu
- do tytułu Forumowicza Roku wytypowano 9 różnych osób
- w sumie oddano 18 głosów
- osoba z największą ilością głosów otrzymała ich 4
- osoba z najmniejszą ilością głosów otrzymała 1

Ogromne gratulacje dla: REHABILEJKO, EVENo oraz Tomkera! Oto nasza finałowa trójka (w przypadkowej kolejności).

Obrazek


Na naszym forum nie ma opcji ukrywania wyników ankiety, dlatego też II etap przeprowadzamy na zasadzie wiadomości prywatnych. Bardzo proszę o przesyłanie mi w wiadomości nicku osoby, która Waszym zdaniem powinna zostać tegorocznym zwycięzcą. Czas na oddanie głosu macie przez najbliższe 2 tygodnie, czyli do 13go stycznia włącznie!
Czy takiej finałowej trójki się spodziewaliście? :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:Przed nami II etap plebiscytu Forumowicz Roku 2018! :)

Jak zwykle, nieco statystyk:
- w głosowaniu wzięło udział jedynie 6 osób i stanowi to najniższy wynik w historii naszego konkursu
- do tytułu Forumowicza Roku wytypowano 9 różnych osób
- w sumie oddano 18 głosów
- osoba z największą ilością głosów otrzymała ich 4
- osoba z najmniejszą ilością głosów otrzymała 1

Ogromne gratulacje dla: REHABILEJKO, EVENo oraz Tomkera! Oto nasza finałowa trójka (w przypadkowej kolejności).

Obrazek


Na naszym forum nie ma opcji ukrywania wyników ankiety, dlatego też II etap przeprowadzamy na zasadzie wiadomości prywatnych. Bardzo proszę o przesyłanie mi w wiadomości nicku osoby, która Waszym zdaniem powinna zostać tegorocznym zwycięzcą. Czas na oddanie głosu macie przez najbliższe 2 tygodnie, czyli do 13go stycznia włącznie!
Czy takiej finałowej trójki się spodziewaliście? :)
No slabo... W tym roku nikt nie chciał wygrać, nawet Adrjan (chociaż przecież tworzył jako redakcja tematy zwiazane z koncertem... Szkoda, ze w koncu odpuścił)

Wg mnie słabość w tym roku wynika z tego, ze bardzo mało postów dotyczyła Bon Jovi. Mamy mnóstwo tematów nie dotyczacych naszego zespołu, a to nie przyciaga ludzi spoza stalych bywalców.

Tak jak napisał juz prezes1 wygra w tym roku EVENo.

Ja dziękuję za 1 głos. To zaskoczenie, bo w tym roku prawie wcale nie bylem aktywny. To byl mój najmniej aktywny rok na naszym Forum. Moze to głos za poprzednie lata. W tym roku tak naprawdę na forum prawie nic się nie dzialo (okres euforii koncertowej bardzo szybko odszedł w siną dal) .
Oby nadchodzacy Nowy Rok przyniósł nam nowych forumowiczów, ktorzy wreszcie wygryzą "starą gwardię"! :)

.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Tomker pisze: Ja dziękuję za 1 głos.
Czemu tylko za jeden? :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:
Tomker pisze: Ja dziękuję za 1 głos.
Czemu tylko za jeden? :P
A ile panie moderatorze? :D
P. S. Gratulacje! :cfaniak:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Tomker pisze: A ile panie moderatorze? :D
Zapewniam Cię, że Prezes też dostał co najmniej jeden i jakoś w finale go nie ma :P To jest matematycznie niemożliwe :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Slusznie :D No to nie wiem ile głosów, jak Ty wiesz to napisz, zamiast czepiać się calkowicie niepotrzebnie moich wypowiedzi i zeby nie robić niepotrzebnej zadymy i po sprawie! Take it easy and Peace! E. O. T.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: EVENo »

A skąd ja mam to wiedzieć? :P Wiem tylko, że trzy osoby, które dostały ode mnie głos, mają co najmniej jeden głos :P I że ze statystyk, jakie podała Agata (jedyna osoba, która zna rezultat) wynika, że z jednym głosem nie można było awansować do finału :P

Swoją drogą, 6 głosów w roku włączenia Bon Jovi do HOF i ogłoszenia koncertu w Polsce to jest straszna bieda.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: prezes1 »

Gratulacje! Moja 3jka! :)
Generalnie słabizna z frekwencją ale nie tylko...Łatwo było zauważyć że organizatorom konkursu nie za bardzo zależało na konkursie. Nie było reklamy, odświeżania tematu, zachęcania. Kolejny raz wprowadzono w błąd mówiąc że będzie ankieta w II etapie. Oczywiście jasne dla mnie było że nie będzie ale pewne osoby mogły pomyśleć: ok, nie wiem na kogo głosować, zagłosuję anonimowo w ankiecie potem. I co? I nic, ankiety nie będzie. Czyli w 2 etapie też 6 głosów będzie?
Pomysł z przedłużeniem o tydzień - nietrafiony. Teraz 2 tygodnie - znowu pudło będzie.
Konkurs umiera, tak jak i BJ2 powoli się wypala, naturalna kolej rzeczy. Wszystko ma swój kres. Natomiast nowi ludzie na forum nie za bardzo wiedzą o co chodzi, pewnie traktują to jako jakąś wewnętrzną zabawę starych userów. ;)
Poza wspomnianą trójką myślałem o głosach na Jonette, Danda i Adriana. Dla mnie wybór nie był taki prosty...Ale główny winner będzie tylko jeden! :)
Happy New Year dla wszystkich! :))
Aha - i jeszcze jedna rzecz: cały rok pokazał że zainteresowanie BJ dramatycznie spada, nowych fanów nie ma i prawdopodobnie nie będzie, zachwyt nad Hall of Fame- chwilowy, zachwyt nad koncertem w Polsce - chwilowy, zainteresowanie RSO - zerowe. A my starzejemy się. ;) Następców nie widać...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

prezes1 pisze:Generalnie słabizna z frekwencją ale nie tylko...Łatwo było zauważyć że organizatorom konkursu nie za bardzo zależało na konkursie. Nie było reklamy, odświeżania tematu, zachęcania.
Konkurs, jak co roku, był reklamowany na naszym Facebooku (w newsie na stronie głównej oraz na podstronie z Konkursami również..), którego obserwuje 2 tysiące osób. Post na temat konkursu polubiło osób 12 (2 razy tyle ile wzięło udział w I etapie). Trudno mówić o braku głosu o konkursie, kiedy daje się go pod nos 2 tysiącom osób.. ;) Jednak nie jestem zaskoczona, że winą obarcza się organizację. Można rzec, że to standardowa reakcja.
prezes1 pisze:Kolejny raz wprowadzono w błąd mówiąc że będzie ankieta w II etapie. Oczywiście jasne dla mnie było że nie będzie ale pewne osoby mogły pomyśleć: ok, nie wiem na kogo głosować, zagłosuję anonimowo w ankiecie potem. I co? I nic, ankiety nie będzie. Czyli w 2 etapie też 6 głosów będzie?
Przyznaję, zwyczajnie zapomniałam o problemie z ankietami. Gdybyś przypomniał mi to na początku konkursu to nie byłoby problemu bo bym to szybko zmieniła. A tak, po ludzku, wypadło mi to z pamięci i poszło tak, jak widać. Nie sądzę by to miało jednak jakikolwiek wpływ na ilość głosów. Zasady są jasne powyżej i każdy użytkownik może brać udział w głosowaniu.
prezes1 pisze:Pomysł z przedłużeniem o tydzień - nietrafiony. Teraz 2 tygodnie - znowu pudło będzie.
Chciałam dać szansę większej ilości osób do zdobycia nagrody :) Chętnych zabrakło, zdarza się.
prezes1 pisze:Konkurs umiera, tak jak i BJ2 powoli się wypala, naturalna kolej rzeczy. Wszystko ma swój kres. Natomiast nowi ludzie na forum nie za bardzo wiedzą o co chodzi, pewnie traktują to jako jakąś wewnętrzną zabawę starych userów. ;)
Wszystko umiera :P Małe zainteresowanie nie oznacza natychmiastowej śmierci. Żyjemy i mamy się dobrze :) A zasady, tak jak już pisałam - są opisane dokładnie, więc każdy kto czyta z pewnością wie, że to nie jest zabawa tylko dla "starych userów".

Zapomniałam na początku dodać, że gratuluję finałowej trójce! :) Aktywność na forum nie była wysoka w tym roku, ale na szczęście zawsze jest tu ktoś, kto pilnuje by coś się działo :) Niezmiernie mnie to cieszy. Powodzenia w II etapie!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: JonetteBJ »

prezes1 pisze:Poza wspomnianą trójką myślałem o głosach na Jonette, Danda i Adriana. Dla mnie wybór nie był taki prosty...
Chyba poczułam się wywołana do tablicy ;)

Przede wszystkim jest mi bardzo miło, że w ogóle ktoś brał mnie pod uwagę przy oddawaniu głosów. Jest to dla mnie znak, że był to udany debiutancki rok na forum. Szkoda tylko, że ja jestem tu jedynym powiewem świeżości... No ale czego się spodziewać po zespole, który w naszym kochanym kraju nie jest w ogóle promowany. Trochę ciężko bez tego znaleźć nowych fanów...
Inna sprawa, że ja w sumie też jestem takim fanem z przypadku, ale nie wiem czy kogoś takie historie interesują ;)

A że z forum źle się dzieje to trudno nie zauważyć. W październiku 2017, kiedy do Was dołączałam ruch był zdecydowanie większy. Działo sje dużo i dużo osób się udzielało. A teraz? 90% postów to osoby, na które zagłosowano... Jeśli w ogóle jakieś posty są... Jest źle... Ale ja chyba wolę pozostać optymistką i uważać, że to tylko stan przejściowy i jeszcze kiedyś będzie lepiej ;)

Tyle ode mnie.

Happy New Year everybody!

Keep The Faith and remember that THIS House Is NOT For Sale ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: EVENo »

Jak czasem widzę poziom tych dwóch tysięcy osób to daję sobie spokój z fanpejdżem. No a czasy mamy takie, że trzeba się całkowicie oddać w ręce Facebooka, aby pozostać przy życiu w Internecie. To, co jest w sieci najbardziej popularne tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że im więcej lajków, tym mniej wartości ;) Jedna przelotna moda goni drugą, a my tylko bezmyślnie zostawiamy te łapki w górę i zapominamy o nich następnego dnia. A najgorsze, co robimy, to czytamy komentarze pełne błędów myślowych, na które nabrali się inni i nieraz post, który jest kompletną bzdurą jest tym "najlepiej ocenionym". Tak narodziły się takie ekstremalne przypadki jak plaska ziemia, ale również z pozoru nieszkodliwe rzeczy, jak kwestia strzelania fajerwerkami w dzisiejszy wieczór. Ludzie myślą, że walcząc z petardami robią coś dla zwierząt, ale tak naprawdę tylko udowadniają, że albo nie znają się na posiadaniu psów, albo ich po prostu nie kochają, skoro sami nie potrafią zadbać o to, aby ich czworonogi w spokoju przetrwały ten moment. I takich małych propagand oklaskiwanych przez bezmyślną masę jest coraz więcej i więcej.

Chyba gdzieś po drodze zgubiłem główny wątek... W sumie chciałem powiedzieć coś innego, ale wstrzymam się do końca plebiscytu ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: kikusia28 »

Prezes jak to Prezes, nie zawiódł nas i jeszcze w starym roku zdążył ponarzekać ;)
Z tego co ja widzę, zespół ma się świetnie, fani również, tylko po prostu ludziom nie chce się już udzielać.
Wszystkie tematy były w tym miejscu już poruszone, a ileż można pierniczyć o tym czy BJ się kończy, czy może już się skończyło.
Czy Jon już stracił głos, czy dopiero traci...
Nowi fani nie wejdą, bo oni nie widzą powyższych problemów, więc dla nich nie ma ciekawych tematów do rozmów.

Co do głosowania niech wygra najlepszy, czyli mój faworyt! :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: Adrian »

Brawo dla zwycięzców i dla Agaty za podtrzymanie tradycji.
Generalnie idea forum zanika ogólnie a nie tylko u nas. Ludzie nie mają czasu i ochoty na pisanie wywodów ani na sprzeczki. My się starzejemy po prostu, a młodzi mają fejsa a nie jakieś fora :)
To już nie te czasy co kiedyś.. ;] Kiedyś były czaty.. zanikły.. kiedyś strona to było główne źródło wiedzy o zespole.. zanikło.. na forum kiedyś pisało dzięsiątku userów.. teraz przez długie tygodnie nikt.. Za niedługo forum zostanie skansenem starych tematów.. pozostanie nam fejsbook, który też pewnie zostanie czymś zastąpiony..
Naturalna kolej rzeczy.. Tyle fajnych stron na które zaglądałem już nie istnieje (często potężne serwisy). Ja się ciesze, że jeszcze nasza strona funkcjonuje. Pytanie kiedy Arturowi znudzi się dokładanie do interesu i strata czasu kosztem rodziny, pracy i pasji. Stawiam że za 5 lat może nas tu nie być. Pozostanie fejs albo i nie.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: Agata BJ »

Adrian pisze:Brawo dla zwycięzców i dla Agaty za podtrzymanie tradycji.
Dzięki Adrian! Rzadko można przeczytać już sprzyjające słowa, więc doceniam to jedno zdanie bardzo.
Adrian pisze:Ja się ciesze, że jeszcze nasza strona funkcjonuje. Pytanie kiedy Arturowi znudzi się dokładanie do interesu i strata czasu kosztem rodziny, pracy i pasji. Stawiam że za 5 lat może nas tu nie być. Pozostanie fejs albo i nie.
Myślę, że nie pozwolimy na to by przestać istnieć! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: FORUMOWICZ ROKU 2018, EDYCJA XI (II ETAP)

Post autor: Dand »

Gratulacje dla najlepszej trójki.
Szkoda,że tak mało głosów zostało oddanych. Ja oczywiście zagłosowałem i w pierwszym i drugim etapie. Wygranej życzę EVENo bo po prostu chciało mu się najbardziej coś robić na forum.
Może i sama idea forum zanika na rzecz facebooka i twittera to jednak mam nadzieję, że rok 2019 będzie tutaj bardziej owocny, choćby ze względu na koncert i całą europejską trasę.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”