Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Magda K
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:17
Ulubiona płyta: Always

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Magda K »

A ja jestem dowodem, że warto nie tracić nadziei :)). No nie pogadałam może ale udało mi się złapać jego łapkę na koncercie w Gdańsku. mało tego mam nawet filmik z tego zdarzenia :))) Co prawda z dowcipnym tekstem Jaśka -że to dlatego że fajnie wygląda ten facet na dole - czyli mój biedny mąż dźwigający mnie na barana :)) Dla mnie koncert życia i oczywiście wybieramy się na lipcowy :)
Magda K
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:17
Ulubiona płyta: Always

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Magda K »

A tak w ogóle To cześć wszystkim, bo tez jestem tu nowa, przed poprzednim koncertem śledziłam Was z ukrycia :). Mam pytanie czy bilety przy scenie są wszędzie w jednej cenie tj. ponad 700 zł - czyli rozumiem że to sektor EEGA?
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Franciszek Józef I »

Cześć. Też jestem nowy i mam jedno pytanie. Dlaczego nie ma strefy GC? Na Live Nation są bilety na GA (płyta) i Early Entracne do GA.
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: alkrys »

Witam.
W niemczech też nie było w dniu rozpoczęcia sprzedaży biletów na GC..a raczej FOS 1( front of stage) tak to się tu nazywa.
Dlatego kupilem na Düsseldorf(yes...Def Lepparrd jako support :brawo: ) na FOS 2....czyli strefa druga pod sceną..między tym co w Polsce nazywa sie GC a płytą.
Ostatnio byłem właśnie w tej strefie na GnR w Gelsenkirchen i muszę powiedzieć że to chyba najlepsze miejsca...blisko sceny ,brak tłoku i najlepszy dźwięk.
Co do braku biletow na GC lub FOS 1 ...to w niemczech były tylko w różnych pakietach VIP..czyli droogie.
Normalna cena bez VIP na FOS 1 wynosila 155€..na FOS 2 135€...a wiec tylko 20€ różnicy...aby być pod samą sceną..
Niestety bez pakietu nie szło ich kupić natomiast momentalnie znalazły się na ebay-u..w cenach grubo ponad 250€...
Nie sprawdzałem eventima w pl,ale w de jest coś takiego jal fansale..czyli sprzedaż z deugiej ręki przez fanów..tam mozna czasem znaleźć bilety w bdb cenie..jak ktoś z przypadku losowego musi sprzedać.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Dand »

Dodano drugi koncert w Dublinie w związku z ogromnym zainteresowaniem. 16 czerwiec.
Obrazek
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

To czekamy na Warszawę 13 lipca :lol:
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

W Pl tylko Edek ma taką moc i takich fanów. Nawet wspaniali, cudowni, legendarni RS nie mieliby szans sprzedać 2 koncertów na PGE! :D
oiguest
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 11 listopada 2018, o 17:05
Ulubiona płyta: Have a Nice Day

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: oiguest »

Witam Was Serdecznie :) pisze do Was bo kupiłem dwa bilety na StubHub, boje się czy to nie jest oszustwo. Jeśli to niepewna sprawa prosze Was o radę, gdzie kupić bilety na Polski koncert, strasznie mi na tym zależy. Może trzeba sie przejechac do Wawy? Pozdrawiam.
Kinga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2018, o 21:54
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Kinga »

Bilety bez problemu kupisz na livenation.pl - przekierowuje Cie na strone ticketmaster.pl. O StubHub slyszalam, ze to cos na zasadzie viagogo niestety..
Awatar użytkownika
Bleeding Guitar
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 26
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 11:32
Ulubiona płyta: These Days

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Bleeding Guitar »

Witam. Jestem nowy na Tym Forum....Jedno zdanie o Mnie jeżeli chodzi o to od kiedy słucham Bon Jovi.Zacząłem Ich słuchać od wydania płyty These Days akurat wydanej w dniu moich urodzin tj. 27.06.1995 (jestem troszkę starszy bo ja urodziłem się w 1977....) ,osobiście uwielbiam tę płytę.Zagorzałym fanem nie jestem ale na koncert chcę się wybrać.A że obecnie jestem sam to szukam świetnego towarzystwa na koncert bo warto poznawać innych ludzi.Mieszkam w Szczecinie więc jeżeli wybiera się jeszcze ktoś z tego miasta proszę o wiadomość.Pozdrawiam
usunięty użytkownik 4858

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Bleeding Guitar pisze:Witam. Jestem nowy na Tym Forum....Jedno zdanie o Mnie jeżeli chodzi o to od kiedy słucham Bon Jovi.Zacząłem Ich słuchać od wydania płyty These Days akurat wydanej w dniu moich urodzin tj. 27.06.1995 (jestem troszkę starszy bo ja urodziłem się w 1977....) ,osobiście uwielbiam tę płytę.Zagorzałym fanem nie jestem ale na koncert chcę się wybrać.A że obecnie jestem sam to szukam świetnego towarzystwa na koncert bo warto poznawać innych ludzi.Mieszkam w Szczecinie więc jeżeli wybiera się jeszcze ktoś z tego miasta proszę o wiadomość.Pozdrawiam
Hehh, w takim razie witam w imieniu Starej Gwardii Bon Jovi ;D
Jest tu kilka osób z przybliżonego rocznika, ale wszyscy to "zagorzali fani" niestety ;D
Nie kojarzę, żeby ktoś ze starszych fanów był z okolic Szczecina, ale mlodszych jest kilku. Podziałaj na naszym Forum, daj się polubić i obstawiam, że znajdziesz fajne towarzystwo do wspolnej podróży na koncert. :) Powodzenia!

BTW - jak oceniasz BJ2 z Kanadyjczykiem zamiast naszego rodaka i czy lubisz Shanksa? ;D
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Scena przygotowana na Europejską część trasy.

Obrazek
Obrazek

Przypomina mi Samsunga Galaxy S9 :D

A tak prezentuje się w nocy:


Jak dla mnie, mniej "wypasiona" niż Cadillac, co nie znaczy że gorsza. Odjechana w swojej prostocie. I chyba o to chodziło. Ekstra!
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

Bardzo mi się podoba nowa scena, poprzednia nie była jednak perfekcyjna, bo mnie przez tydzień bolał kark!:-D
Niech tylko minie 01.06 i wreszcie będę mogła w 100% skupić się na odliczaniu i przygotowaniu :-)
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: pathfinder »

Zarąbista scena. Przypomina mi trochę tą z trasy U2 - The Joshua Tree 2017.

A w temacie koncertu - znów się pojawiły bilety po 99,00 zł i po 150,00 zł. Są na Ticketmaster.pl i Eventim.pl .
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

pathfinder pisze:Zarąbista scena. Przypomina mi trochę tą z trasy U2 - The Joshua Tree 2017.

A w temacie koncertu - znów się pojawiły bilety po 99,00 zł i po 150,00 zł. Są na Ticketmaster.pl i Eventim.pl .
Scena wydaje się być duuuuża. Na żywo może robić wrażenie. Cadillac co prawda miał swój styl, ale ja zupełnie nic nie widziałem na jego górnych ekranach przez jego budowe :(
Fajnie że jest catwalk.

A co do biletów to dobrze, ze wstawili w ludzkich cenach, bo jest szansa na dobicie frekwencji. Takie ceny powinny być od początku, a nie 800, 700,500 zł
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”