Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
maty
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 29 października 2018, o 11:38
Ulubiona płyta: Slippery When Wet
Lokalizacja: Berlin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: maty »

Huuraa! Bilety na narodowy kupione :brawo: :jupi:
Jednak najtańsze przynajmniej u mnie poszły w mgnieniu oka.
Zrobiłem sobie kawę wracam 10.05 i nie ma. Czasami coś się pojawiło ale jakiś błąd się pojawiał.
Fani jak widać nie próżnowali albo firmy, które potem narzucą marże. :yes:
Ja kupiłem na płytę boiska i zaczynam odliczanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

A mnie akurat szybko wyprzedające się Wembley martwi :P Chciałem to przemyśleć, bo BJ + MSP + WEMBLEY! A tu już nie ma niektórych biletów ;/ masakra
kasia456611 pisze:Witajcie kochani.:) Mój narzeczony jest wielkim fanem Bon Jovi i ma urodziny 10 lipca a koncert jest 12 lipca czy dałoby się coś zorganizować? Jakieś sto lat od nas czy coś w tym stylu?
Myślę, że w kolejce na jakieś sto lat można liczyć, ale na stadionie już cięzko :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: eNZu »

Kupno dzisiaj jakiegokolwiek biletu na Wembley to było wyzwanie, ale w końcu się udało :) i wtedy jest długi weekend w Polsce.
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
davepol
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 00:15
Ulubiona płyta: bounce

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: davepol »

Niestety nie udało mi się kupić biletów na wembley, a akurat w tym czasie nie będzie mnie w Polsce... więc kupiłem na koncert BJ w Tallinie :) Tylko małe pytanie do Was, bilety kupiła ze swojego konta na tickemaster moja żona i na biletach są tylko jej dane. Bilety są dwa, przy zakupie nie było możliwości wypełnienia formularza dodatkowego uczestnika, czy może być problem z wejściem na koncert? Mam nadzieję, że to nie są bilety imienne... Dzięki za wszelkie info! Serdeczne pozdrowienia! Mam nadzieję, że może ktoś jeszcze wybierze się do Tallina ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Damned »

Wembley prawie sold out :ok:
Stavanger już sold out :ok:

Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: prezes1 »

Nie ma Czech, Słowacji, wschodnich Niemiec, zapowiadanej od dawna Ukrainy czy Białorusi. ;)
Może sąsiedzi się wybiorą do Warsaw? Na Litwę i Łotwę tym razem nie ma co liczyć.
Póki co, masę miejsc wolnych na Narodowym mają do wyboru. ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Damned pisze:Wembley prawie sold out :ok:
Stavanger już sold out :ok:

Obrazek
I tutaj mamy odpowiedź dlaczego Bon Jovi wciąż grają na stadionach, a nie przenoszą się na hale. Inna sprawa, że ostatnia trasa w Europie była 6 lat temu, więc pewni fani stęsknili się za zespołem.
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: djpj1 »

prezes1 pisze:Nie ma Czech, Słowacji, wschodnich Niemiec, zapowiadanej od dawna Ukrainy czy Białorusi. ;)
Tylko dwa koncerty w Niemczech właśnie dziwią mnie najbardziej.. oczywiście oprócz braku Italii :o ( jest co prawda luka w datach koncertów od 23.06 do 03.07 - może coś jeszcze zostanie dodane)...
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Nie ma Czech, Słowacji, wschodnich Niemiec, zapowiadanej od dawna Ukrainy czy Białorusi. ;)
Może sąsiedzi się wybiorą do Warsaw? Na Litwę i Łotwę tym razem nie ma co liczyć.
Póki co, masę miejsc wolnych na Narodowym mają do wyboru. ;)
Myśle że wyprzedanie u nas Narodowego jeszcze przed oficjalną sprzedażą, to zdecydowanie za duże oczekiwania :) z tego co widze zainteresowanie na FB jest zdecydowanie większe niż w Gdańsku co mnie bardzo cieszy :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
dm10000
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 29 października 2018, o 10:59
Ulubiona płyta: Slippery when wet

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: dm10000 »

3 bilety kupione (płyta GAEE z puli Fan Clubu) . Jadę z mężem i kuzynką. To będzie wspaniały czas. Juz nie moge się doczekać.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:
prezes1 pisze:Nie ma Czech, Słowacji, wschodnich Niemiec, zapowiadanej od dawna Ukrainy czy Białorusi. ;)
Może sąsiedzi się wybiorą do Warsaw? Na Litwę i Łotwę tym razem nie ma co liczyć.
Póki co, masę miejsc wolnych na Narodowym mają do wyboru. ;)
Myśle że wyprzedanie u nas Narodowego jeszcze przed oficjalną sprzedażą, to zdecydowanie za duże oczekiwania :) z tego co widze zainteresowanie na FB jest zdecydowanie większe niż w Gdańsku co mnie bardzo cieszy :)
Adrian, a jaki to jest problem dla kogokolwiek zarejestrować się na livenation?
Ja po prostu liczę na sąsiadów i warszawke... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:
Adrian pisze:
prezes1 pisze:Nie ma Czech, Słowacji, wschodnich Niemiec, zapowiadanej od dawna Ukrainy czy Białorusi. ;)
Może sąsiedzi się wybiorą do Warsaw? Na Litwę i Łotwę tym razem nie ma co liczyć.
Póki co, masę miejsc wolnych na Narodowym mają do wyboru. ;)
Myśle że wyprzedanie u nas Narodowego jeszcze przed oficjalną sprzedażą, to zdecydowanie za duże oczekiwania :) z tego co widze zainteresowanie na FB jest zdecydowanie większe niż w Gdańsku co mnie bardzo cieszy :)
Adrian, a jaki to jest problem dla kogokolwiek zarejestrować się na livenation?
Ja po prostu liczę na sąsiadów i warszawke... ;)
Nie każdy kupuje w przedsprzedaży. Nie każdy ma teraz kasę. Niektórzy będą odkładać :) Mam osoby które dopiero w przyszłym roku kupią, ale kupią na 100%
Dopiero zaczynają się plakaty pojawiać, promocja itp. Dajmy czas na wyprzedanie, a i tak liczę na sąsiadów i Warszawiaków.
Dla niektórych nie ma co się śpieszyć. Ja na Rammstein tez kupie przed samym koncertem.

Cieszy mnie póki co zainteresowanie i te zajęte miejsca na mapce gdy na nią zaglądam!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: Ja po prostu liczę na sąsiadów i warszawke... ;)
BTW "sąsiadów" - wg mnie w Wawie będzie mnóstwo sąsiadów z Ukrainy skoro nie maja koncertu u siebie. W 2018 r byłem na kilkunastu koncertach i na KAŻDYM byli zauważalni sąsiedzi z naszego dawnego pogranicza. A np Rosjanie mają swój koncert, ale wielu studentom z Federacji rosyjskiej będzie bliżej i wygodniej do Wawy niż Moskwy. Lipiec niby mają wolny od szkoły, ale będą dorabiać w PL, więc termin ich tez satysfakcjonuje ;) Jak by nie było, stadion będzie co najmniej zapełniony na 40 tysięcy. Starczy ;)
EMW_Rawa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 5 listopada 2018, o 15:19

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EMW_Rawa »

Cześć,
jestem nowa na forum i założyłam konto dla swojej 60 - letniej mamy, która po prostu jest zakochana w Bon Jovi. Na święta chcemy zakupić jej bilet na koncert w 2019 r i tak się zastanawiam (ponieważ sama kompletnie nie ogarniam kwestii koncertów itp.), czy jest jakikolwiek cień szansy, aby mogła przywitać się z Jonem Bon Jovi :) nie liczę na to, że usiądzie z nim przy kawie ;) ale raczej normalnie, uściśnie rękę itp. I raczej mało satysfakcjonuje mnie opcja wsadzenia jej na bliską płytę, bo jednak dla 60 latki może być ciężko ustać cały koncert... macie jakieś pomysły itp?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

EMW_Rawa pisze:czy jest jakikolwiek cień szansy, aby mogła przywitać się z Jonem Bon Jovi :)
Pozwolę sobie być tym, który powie Ci - nie ma na to szans.

Ja naprawdę nie chcę Wam psuć zabawy, ale no po prostu nie mogę ze śmiechu na myśl o tym, że ta koszulka, którą Jony dostał i założył na bis nawet nie została mu dostarczona przez nikogo z nas. A o tym to się dopiero niedawno dowiedziałem (chyba z pdf-u Adriana). Przez cały czas myślałem, że jednak ta cała szopka była warta tego, że mogliście podejść do niego, przywitać, dać mu gadżety, usłyszeć "Dziękuję"... Wydawało mi się to takie oczywiste :lol: Wybaczcie, ale pośmieję się jeszcze chwilę i już się nie wtrącam :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”