Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: tribe94 »

djpj1 pisze:
EVENo pisze:Ktoś mi przypomni po ile był najtańszy bilet w Gdańsku? Albo ogółem ceny z 2013 roku ktoś zna? Ciekaw jestem jaka będzie różnica, bo przy tym co wyczytuje o innych krajach to jednak dobrze, że wybrali Warszawę. Dla wielu z Was lepiej, dla mnie bez różnicy.
Golden Circle kosztował w 2013 roku 350zł.
Ja płaciłem tylko 100zł za najbardziej oddalone trybuny. To chyba była najtańsza wtedy opcja.
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

djpj1 pisze:
EVENo pisze:Ktoś mi przypomni po ile był najtańszy bilet w Gdańsku? Albo ogółem ceny z 2013 roku ktoś zna? Ciekaw jestem jaka będzie różnica, bo przy tym co wyczytuje o innych krajach to jednak dobrze, że wybrali Warszawę. Dla wielu z Was lepiej, dla mnie bez różnicy.
Golden Circle kosztował w 2013 roku 350zł.
Okej, gdzieś dotarłem do info, że najtańsze były wtedy po 99... nic dziwnego, że dałem sobie taki wyznacznik. Paradoksalnie w przypadku Narodowego to te najtańsze będą najmniej opłacalne :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Miracle-BJ »

Wiedziałam, wiedziałam, że chłopaki wrócą w 2019r !!! :jupi:
Wspaniale! :))
Po 6 latach znowu nastąpi ta wspaniała, niezapomniana, magiczna chwila z BJ :ok:
Supportem ma być Def Leppard ??? :o Nie wierzę! Bosko!
Radujcie się ludzie! Trasa ogłoszona a na niej Polska ważniejsza niż inne kraje :boje:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Badmotorfinger »

Wspaniała wiadomość z samego rana. Oczywiście wybieram się na koncert wraz z rodziną i przyjaciółmi. Sądzę, że Warszawa to ciekawy pomysł na koncert ze strony Bon Jovi i uważam, że ponad 30 tysięcy pojawi się na Narodowym tego pięknego lipcowego wieczoru. Kolejną rzeczą poza samym występem zespołu Jona, która mnie ekscytuje jest kwestia supportu. Def Leppard to byłoby marzenie, ale potwierdzili swoje występy przed BJ w Danii i w Niemczech na razie tylko, więc obawiam się, że inna kapela zagra niestety przed Bon Jovi u nas.
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: wranglerek »

YYEEESSSSSSS!!!!! :o :o :o :boje: :boje: :boje: :o :o :o
Co za wspaniała wiadomość!!! Dopiero teraz mogę dać upust emocjom, bo z pracy nie bardzo mogłem.
Dreams come true... Pięknie, niewiarygodnie, świetnie, emocje niesamowite, w robocie nie można było się skupić (łzy szczęścia się pokazały). Ależ wspaniały prezent imieninowy, choć kilka dni spóźniony, ale warto było czekać. Myślę, że bardzo te wszystkie emocje (przynajmniej jeśli chodzi o mnie) znakomicie oddaje poniższy utwór Jona:
https://www.youtube.com/watch?v=CZsUafIfR9o
"You need the day that happened twice" ("twice"??? wolałbym "three or more times")

I jak pisał wcześniej Rockstar, mam podobne odczucia
ROCKSTAR pisze: ...Tak serio - chcialbym sie BARDZO spotkac z niektorymi z Was (pierwszy raz), usciskac i wybawic do bolu przy BJ...
A jak jeszcze do tego przyjadą "Leppardzi" to już będzie.... nie no brak słów.
Na pewno wybiorę się z moją najdroższą żoną, która nie mogła być w Gdańsku ze względu na nasze małe jeszcze wtedy dzieciaczki (które bardzo chciały jechać z tatą na koncert, więc oszczędzałem i oszczędzałem i jeśli będą chciały teraz to na pewno również i je zabieram).
Do zobaczenia na Narodowym!!!
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
REHABILEJKO

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: REHABILEJKO »

Cześć, na koncert oczywiście jadę. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż w Gdańsku. Fajnie będzie posłuchać milf-rocka, cieszyć się tymi piosenkami, czy wreszcie spotkać w realu "chłopaka" z Wałbrzycha.

Żałuję tylko, że to drugi koncert bez Sambory... Bez niego Wanted zawsze będzie okaleczone, a samo BJ nie do końca smakuje. Jaram się jednak. Do zobaczenia w lipcu Moi drodzy.
dm10000
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 29 października 2018, o 10:59
Ulubiona płyta: Slippery when wet

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: dm10000 »

A co to znaczy , ze przedsprzedaz dla członków fan clubu , jak to weryfikować ?
anatheaa78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 29 października 2018, o 20:17

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: anatheaa78 »

ciekawe po ile będą bilety z opcją wejścia za kulisy- marzenie taki pakiecik :) :jupi:
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: djpj1 »

dm10000 pisze:A co to znaczy , ze przedsprzedaz dla członków fan clubu , jak to weryfikować ?
To przedsprzedaż dla międzynarodowego fanklubu - Backstage with Jon Bon Jovi - gdzie trzeba się zarejestrować i zapłacić wpisowe w wysokości 64$, by mieć dostęp do puli biletów w przedsprzedaży........
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: FraterMajor »

anatheaa78 pisze:ciekawe po ile będą bilety z opcją wejścia za kulisy- marzenie taki pakiecik :) :jupi:
750 euro :)
https://www.bilesuserviss.lv/eng/ticket ... w16xEoToZQ
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: medicineman90 »

Płyta - 349zł
Trybuny - 449zł

Zbrodnia na ludności cywilnej :)
Jeśli jako support nie wystąpi Def Leppard to odpuszczam temat na dzień dobry. Serce pęka, ale te ceny to totalny brak szacunku dla zwykłych ludzi.
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

medicineman90 pisze:Płyta - 349zł
Trybuny - 449zł

Zbrodnia na ludności cywilnej :)
Jeśli jako support nie wystąpi Def Leppard to odpuszczam temat na dzień dobry. Serce pęka, ale te ceny to totalny brak szacunku dla zwykłych ludzi.
Raczej standard obecnych czasów. Dojdą jeszcze tańsze trybuny, a jak na miesiąc przed koncertem GA nie będzie zapełnione to obniżą cenę o 100 zł.

Dla porównania bilety na RStonesów:
Płyta: Płyta - 395 zł; Golden - 680 zł; Diamond zł - 930; No Filter - 1950 zł.
Trybuny: Trybuny A - 830 zł; Trybuny B - 670 zł; Trybuny C - 395 zł; trybuny VIP - 1590.
Niepełnosprawni - 170 zł.

Koncertowo BJ to ta sama liga co RS więc ceny też z górnej półki chociaż tańsze od RS. Dojdą jeszcze tańsze bilety na trybuny więc.. można się było takich cen spodziewać po prostu.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
REHABILEJKO

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: REHABILEJKO »

medicineman90 pisze:Płyta - 349zł
Trybuny - 449zł

Zbrodnia na ludności cywilnej :)
Jeśli jako support nie wystąpi Def Leppard to odpuszczam temat na dzień dobry. Serce pęka, ale te ceny to totalny brak szacunku dla zwykłych ludzi.
Panie P. ;) , zwykli zjadacze chleba takich artystów jak JBJ prawdopodobnie niewiele obchodzą. Ma oczywiście do tego prawo bo kto mu zabroni? Co najwyżej się przejedzie bo sprzedaż będzie słaba.

W 2013 bilety można było kupić jeszcze na na tydzień przed koncertem, a wówczas akcje BJ stały zdecydowanie wyżej.

Ja się wk... cenami na Metę... Ale Meta wyprzedaje się u nas w ciągu 15 minut. Szkoda... W tym roku na Metę nie pojechałem bo akurat rodził mi się synek ;) zobaczymy czy uda się w przyszłym.

A wracając do tematu... Gdybym miał kupić bilet za te 400zl, dojechać, wziąć nocleg... Pewnie wolałbym iść na piwo ;) a tak zawsze warto by potem np. skoczyć na browar z Andrzejem :PPP albo 2/4 Tace Project ;)

Bon Jovi to Bon Jovi... Mogę odpuścić Metallikę (na jakiś czas), Maidenow czy GNR... Bon Jovi to pieprzone bicie serca. To obowiązek ;)
Livin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2018, o 15:55
Ulubiona płyta: these days

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Livin »

djpj1 pisze:
dm10000 pisze:A co to znaczy , ze przedsprzedaz dla członków fan clubu , jak to weryfikować ?
To przedsprzedaż dla międzynarodowego fanklubu - Backstage with Jon Bon Jovi - gdzie trzeba się zarejestrować i zapłacić wpisowe w wysokości 64$, by mieć dostęp do puli biletów w przedsprzedaży........
aha,dzięki za wyjaśnienie
Michal+
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 30 października 2018, o 20:21
Ulubiona płyta: Burning bridges

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Michal+ »

Is mieszkam w anglii I tez czekam do 2 listopada na zakup biletow ciekawe jakie beda ceny dzisiaj byla tzw przedsprzedaz ale trzeba sie zarejestriwac na bongovi.com i $67dolarow zaplacic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”