Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze: Sportowcy, nie gwiazdorzy. Na zawsze z nimi.
Idealne podsumowanie wszystkiego. W zasadzie niewielu mamy teraz takich sportowców... No może jeszcze Stoch i niektórzy lekkoatleci.

To może teraz czas na złoto olimpijskie? ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sport

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja nie przegapiłem żadnego meczu. I ten niebywały sukces to kolejny rozdział wielkiej historii, nie tylko historii polskiej siatkówki, ale także mojego kibicowania. Żadna inna "sportowa telenowela" nie była dla mnie tak emocjonująca, tak radosna i tak spójna, jak ta. Sportowcy, nie gwiazdorzy. Na zawsze z nimi.
Super sprawa. Jak na ten skład to jest to wynik ponad miarę!
Chcociaż obecnie jak patrze jak grają zespoły które kiedyś był potęgami typu Serbia, Włochy, Francja czy Brazylia, to moim zdaniem poziom tych zepsołów poszedł mocno w dół. Mam przekonanie również, że tak kadra jest zdecydowanie gorsza niż 4 lata temu i w 2006 roku. Uważam, że kadra z 2006 roku była naszą najlepszą, ale trafiła na czasy galaktycznych Brazylijczyków. Dzisiejsza Brazylia w porównaniu z tamta to śmiech na sali. Mimo wszystko jednak szacunek za to jak ta grupa się podniosła. Najbardziej ciesze sie z sukcesu Kubiaka (pokazał charakter i heroizm) oraz Kurka. Kurek pokazał, że może odbić Ci woda sodowa (nie pojechał przez to na MS 4 lata temu), ale jak jesteś w stanie przemyśleć swoje zachowanie i skupić się na aspektach sportowych to możesz naprawić swój błąd. Nie potrafili tego zrobić m.in Rutkowski, Murańka czy Bartman.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Sport

Post autor: madm »

Adrian pisze:Chcociaż obecnie jak patrze jak grają zespoły które kiedyś był potęgami typu Serbia, Włochy, Francja czy Brazylia, to moim zdaniem poziom tych zepsołów poszedł mocno w dół. Mam przekonanie również, że tak kadra jest zdecydowanie gorsza niż 4 lata temu i w 2006 roku. Uważam, że kadra z 2006 roku była naszą najlepszą, ale trafiła na czasy galaktycznych Brazylijczyków. Dzisiejsza Brazylia w porównaniu z tamta to śmiech na sali
Poziom siatkówki spadł dramatycznie. Obecnie nie ma drużyny która ugrałaby choćby seta z Brazylią i Polską z 2006 roku albo USA z 2008. To były galaktyczne zespoły grające na poziomie nieosiągalnym dziś dla nikogo. Nie umniejsza to jednak wielkiego sukcesu naszych chłopaków. Brawo! Po nieoczekiwanym zwycięstwie z USA byłem pewny, że w finale zgwałcimy Brazylie :D
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sport

Post autor: kikusia28 »

Mnie ta drużyna kompletnie nie porwała. 4 lata temu, mimo, że siatkówka mnie wtedy nie ruszała, zwariowałam na ich punkcie. Każdy mecz oglądałam w strefie kibica, po finale ryczałam jak bóbr, a teraz nic. Zero emocji.
A to właśnie teraz powinnam im kibicować, bo trochę mnie ten sport wkręcił. Zaczęłam chodzić na mecze, nie tylko reprezentacji, ale również niektórych klubów i mimo to, ekscytacji nie czułam i nie czuje nawet teraz.
Co do Kurka. Pamiętam jak go nawet przez chwilę żałowałam (mimo, że go nie cierpię), że taki sukces przeszedł mu wtedy koło nosa, a tu proszę... i jeszcze został MVP. Życie czasem potrafi zaskoczyć.

P.S Aaa i Adrian jak zwykle ma racje :D
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Może trochę przesadzę z tym porównaniem, ale tegoroczny Roland Garros jest trochę jak 20 lat temu Turniej Czterech Skoczni ;) Kariera Igi Świątek nabrała niesamowitego tempa, a jej gra na korcie mówi sama za siebie. Po tylko poprawnej i nieco zadufanej w sobie Radwańskiej, w końcu doczekaliśmy się prawdziwej gwiazdy tenisa - silnej, opanowanej i podobno bardzo rock'n'rollowej ;) Nic, tylko trzymać kciuki za następne turnieje. A no tak, i za ten jeszcze też :D

A fani piłki nożnej niech się dalej ekscytują sparingami z Finlandią xD
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Sport

Post autor: mario33x »

Może wreszcie ten sukces pociągnie jakoś w tym kraju moj ulubiony sport. Iga już od dawna dawała sygnały, że może być następczynią Radwańskiej. Ale na razie spokojnie, niech się pięknie rozwija, wykorzystała 100 procentowo swoją szansę przy nieobecności wielu czołowych zawodniczek na turnieju. Z Kenin zobaczymy czy ciut jeszcze jej brakuje do tych największych, czy już jest gotowa na równą walkę z nimi. Trzymam mocno kciuki.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

Nie chcę pompować balonika, bo mnie samą osobiście bardzo irytuje fakt, że wszystkie media od paru dni zachowują się jakby już była mistrzynią choć turniej jeszcze trwa, ale myślę, że jeśli tylko Iga dobrze poradzi sobie mentalnie ze świadomością tego w jakim miejscu się znalazła, to tytuł nie jest poza jej zasięgiem, bo od początku turnieju jej gra wygląda świetnie i udowodniła już też, że nie boi się grać z bardziej utytułowanymi rywalkami.

Swoją drogą miło jest (zwłaszcza z perspektywy osoby, która miała w swoim życiu etap trenowania tenisa) zobaczyć w takim miejscu swoją rówieśniczkę :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

JonetteBJ pisze:Swoją drogą miło jest (zwłaszcza z perspektywy osoby, która miała w swoim życiu etap trenowania tenisa) zobaczyć w takim miejscu swoją rówieśniczkę :D
Wait WHAAAAAAAAT?! Zawsze myślałem, że masz mniej więcej tyle, co ja :P Niezły szok, ale mega pozytywny, jesteś nadzieją tego pokolenia :D

Ja tenis, jak każdy sport, oglądam tylko w kluczowych momentach. W tym przypadku są to finały wielkiego szlema. Wprawdzie jestem ostatnio do tyłu z kobiecym tenisem, ale gra Igi (w odróżnieniu od gry Radwańskiej) daje podstawy do pompowania balonika. Wtorkowy mecz był taki sobie, ale to, co wyczyniała dzisiaj - no po prostu kilka razy szczęka mi opadła. Wydaje mi się, że jest i może być szalenie groźna. Trzymam za to kciuki.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze:Wait WHAAAAAAAAT?! Zawsze myślałem, że masz mniej więcej tyle, co ja :P Niezły szok, ale mega pozytywny, jesteś nadzieją tego pokolenia :D
Pozory mylą, co? :PPP :lol:

Cóż, nie da się ukryć, że też nie jestem tak na bieżąco jak bym chciała, ale naprawdę ciężko byłoby znaleźć czas, żeby oglądać wszystkie mecze jak leci :P Jednak Iga w tej sytuacji jest dla mnie priorytetowa i (o dzięki ci edukacjo hybrydowa) nawet wykład z analizy zmuszony był ustąpić miejsca półfinałowi RG :lol:
A naprawdę przyjemnie się na to patrzy, bo dziewczyna imponuje zarówno przemyślaną grą, jak i (co w tym szczególnie istotne) silną psychiką. Ja trzymam kciuki jeszcze za debla, ale niech tam lepiej wyjdzie co wyjdzie, a Iga całą swoją uwagę skupi finale singla. Niezależnie od wyniku czuję, że to będzie ciekawy mecz :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

Jest! Pierwszy singlowy tytuł wielkoszlemowy w historii polskiego tenisa! Brawo Iga! :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Sport

Post autor: prezes1 »

Nie jestem jakimś wielkim fanem tenisa ale oglądałem!
Rewelacyjny mecz!
Gratulacje Iga!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Oby tak dalej! Fantastyczny turniej, prosimy o więcej ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Sport

Post autor: mario33x »

Brawo Iga! Jutro jeszcze Rafa i nawet 2020 mi się zaczyna podobać?
Countrygirl
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 stycznia 2019, o 17:57
Ulubiona płyta: NEW JERSEY

Re: Sport

Post autor: Countrygirl »

mario33x pisze:Brawo Iga! Jutro jeszcze Rafa i nawet 2020 mi się zaczyna podobać?
Iga pokazała że można przekraczać granice.. Pokazała że tenis to nie tylko w wytrzymałość fizyczna i umiejętności a ale również potężna walka psychologiczna.. Ktora wygrała. Zwyciężyła.. Miejmy nadzieję że okaże się na tyle dojrzala że to zwycięstwo będzie dla niej motywacja do jeszcze cięższej pracy i osiągania kolejnych zwycięstw na korcie.. A nie okaze się tylko przepustka do życia w blasku Fleszy. Mam ogromną nadzieję że jeszcze nie jeden raz zobaczymy ten świetny bekhend czy forhend.. A każde odbicie piłki będzie satysfakcja ze zdobytego punktu.. No to JAZDA! :)
Countrygirl
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 stycznia 2019, o 17:57
Ulubiona płyta: NEW JERSEY

Re: Sport

Post autor: Countrygirl »

mario33x pisze:Brawo Iga! Jutro jeszcze Rafa i nawet 2020 mi się zaczyna podobać?
Iga pokazała że można przekraczać granice.. Pokazała że tenis to nie tylko w wytrzymałość fizyczna i umiejętności a ale również potężna walka psychologiczna.. Ktora wygrała. Zwyciężyła.. Miejmy nadzieję że okaże się na tyle dojrzala że to zwycięstwo będzie dla niej motywacja do jeszcze cięższej pracy i osiągania kolejnych zwycięstw na korcie.. A nie okaze się tylko przepustka do życia w blasku Fleszy. Mam ogromną nadzieję że jeszcze nie jeden raz zobaczymy ten świetny bekhend czy forhend.. A każde odbicie piłki będzie satysfakcja ze zdobytego punktu.. No to JAZDA! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”