Ogłoszenie

Obrazek

Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Re: Sport

Postprzez JonetteBJ » 1 października 2018, o 07:25

EVENo napisał(a): Sportowcy, nie gwiazdorzy. Na zawsze z nimi.

Idealne podsumowanie wszystkiego. W zasadzie niewielu mamy teraz takich sportowców... No może jeszcze Stoch i niektórzy lekkoatleci.

To może teraz czas na złoto olimpijskie? ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
JonetteBJ
It's My Life
It's My Life

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez Adrian » 1 października 2018, o 09:08

EVENo napisał(a):Nie wiem jak Wy, ale ja nie przegapiłem żadnego meczu. I ten niebywały sukces to kolejny rozdział wielkiej historii, nie tylko historii polskiej siatkówki, ale także mojego kibicowania. Żadna inna "sportowa telenowela" nie była dla mnie tak emocjonująca, tak radosna i tak spójna, jak ta. Sportowcy, nie gwiazdorzy. Na zawsze z nimi.

Super sprawa. Jak na ten skład to jest to wynik ponad miarę!
Chcociaż obecnie jak patrze jak grają zespoły które kiedyś był potęgami typu Serbia, Włochy, Francja czy Brazylia, to moim zdaniem poziom tych zepsołów poszedł mocno w dół. Mam przekonanie również, że tak kadra jest zdecydowanie gorsza niż 4 lata temu i w 2006 roku. Uważam, że kadra z 2006 roku była naszą najlepszą, ale trafiła na czasy galaktycznych Brazylijczyków. Dzisiejsza Brazylia w porównaniu z tamta to śmiech na sali. Mimo wszystko jednak szacunek za to jak ta grupa się podniosła. Najbardziej ciesze sie z sukcesu Kubiaka (pokazał charakter i heroizm) oraz Kurka. Kurek pokazał, że może odbić Ci woda sodowa (nie pojechał przez to na MS 4 lata temu), ale jak jesteś w stanie przemyśleć swoje zachowanie i skupić się na aspektach sportowych to możesz naprawić swój błąd. Nie potrafili tego zrobić m.in Rutkowski, Murańka czy Bartman.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Adrian
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez madm » 1 października 2018, o 10:03

Adrian napisał(a):Chcociaż obecnie jak patrze jak grają zespoły które kiedyś był potęgami typu Serbia, Włochy, Francja czy Brazylia, to moim zdaniem poziom tych zepsołów poszedł mocno w dół. Mam przekonanie również, że tak kadra jest zdecydowanie gorsza niż 4 lata temu i w 2006 roku. Uważam, że kadra z 2006 roku była naszą najlepszą, ale trafiła na czasy galaktycznych Brazylijczyków. Dzisiejsza Brazylia w porównaniu z tamta to śmiech na sali

Poziom siatkówki spadł dramatycznie. Obecnie nie ma drużyny która ugrałaby choćby seta z Brazylią i Polską z 2006 roku albo USA z 2008. To były galaktyczne zespoły grające na poziomie nieosiągalnym dziś dla nikogo. Nie umniejsza to jednak wielkiego sukcesu naszych chłopaków. Brawo! Po nieoczekiwanym zwycięstwie z USA byłem pewny, że w finale zgwałcimy Brazylie :D
It's my life!
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ

Postprzez kikusia28 » 1 października 2018, o 11:28

Mnie ta drużyna kompletnie nie porwała. 4 lata temu, mimo, że siatkówka mnie wtedy nie ruszała, zwariowałam na ich punkcie. Każdy mecz oglądałam w strefie kibica, po finale ryczałam jak bóbr, a teraz nic. Zero emocji.
A to właśnie teraz powinnam im kibicować, bo trochę mnie ten sport wkręcił. Zaczęłam chodzić na mecze, nie tylko reprezentacji, ale również niektórych klubów i mimo to, ekscytacji nie czułam i nie czuje nawet teraz.
Co do Kurka. Pamiętam jak go nawet przez chwilę żałowałam (mimo, że go nie cierpię), że taki sukces przeszedł mu wtedy koło nosa, a tu proszę... i jeszcze został MVP. Życie czasem potrafi zaskoczyć.

P.S Aaa i Adrian jak zwykle ma racje :D
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park