Ogłoszenie

Szanowni użytkownicy!

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, w skrócie "RODO", opublikowaliśmy nową Politykę prywatności, Politykę cookies oraz Regulamin. Prosimy o zapoznanie się przed logowaniem i rejestracją.

RSO - Radio Free America

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Re: RSO - Radio Free America

Postprzez Tomker » 10 czerwca 2018, o 13:55

jeszcze jedna myśl odnośnie tego, że Radio Free America jest nadal dla sporej liczby słuchaczy (kojarzących) Samborę zaskoczeniem...

Nikt do tej pory nie zwrócił uwagi na ważną rzecz: niemal każda płyta (pomińmy w sporym stopniu płyty BJ (ale też nie do końca)), w którą był zaangażowany Richie jest inna.

Shark Frenzy, Mercy itd., co zrozumiałe są calkowicie odmienne od tego z czego jest najbardziej znany z czasów BJ. Ale także już pierwszy solowy Stranger to prawie 100% innych klimatów niż BJ.
Może nie wszyscy pamiętają, ale po Strangerze dla sporej grupy fanów oczekujących (co zrozumiałe, jeśli wziąć pod uwagę, że ktoś pokochał SITT) "Strangera II", Undiscovered Soul był lekkim zawodem. Recenzenci, tak jak dzisiaj, mając w głowie gotowy schemat gdzie "powinien" znajdować się muzycznie Sambora, nie dawali sobie rady z całkowitą zmianą klimatu kolejnego albumu naszego muzyka z New jersey... Natomiast dla nowego pokolenia, a także dla części obiektywnie patrzących starych fanów US był muzycznie doskonalszy... Nevermind, ważne, że oba albumy były dobre i ...całkowicie inne. Potem przyszedł znowu całkowicie inny Aftermath (który jest przeze mnie obecnie najczęściej słuchanym albumem Ryśka). I choćby ja po usłyszeniu o kolaboracji RS+O miałem - może nie nadzieję, ale bardziej małą ochotę na mega gitarowy album, coś jak "AMOTL II". Oczywiście znowu dostaliśmy coś całkowicie odmiennego.
Sambora nie raz i nie dwa opowiadał jak bardzo różny i obszerny jest jego świat muzycznych zamiłowań. Richie nie jest (może niestety:P ) muzykiem mocno przyklejonym do jednej szufladki (tak jak od wieków chcą media i ...część fanów). Nawet w miarę jednolitym świecie muzyki BJ mieliśmy tego zapowiedzi (choćby Last Highway, This Left Feels Right... Nie rozwadniając się na tym, dodam w skrócie, że np. Selftitled jest odmienny od KTF, KTF od Crusha, Crush od These Days itd)

Hmm... I po tylu już latach, gdy mam na półce Ryśka z Shark, z BJ, z Ori oraz całkowicie różne solowe Stranger, Soul i Aftermath... jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego, że Ten Muzyk potrafi dostarczyć mi utwory na każdy moment mojego życia. Na każdy klimat, na każdy nastrój. Chapeau bas! :brawo:
Obrazek
Tomker
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ i AOTL

Postprzez EVENo » 2 lipca 2018, o 19:30

Kumpel właśnie mi wysłał sms-a, że w Anty Radiu puścili dziś fragment "nowości" Richiego Sambory. Podobno o Ori nie było ani słowa. Niestety nie wiem, co to za utwór, ale możliwe, że Anty Radio postanowiło "wyciągnąć" coś z RFA. Ciekawe czy pojawi się w Turbo Topie i przede wszystkim - jak będzie podpisane :D
Nowa, lepsza, muzyczna
Top Shark Lista
w każdy piątek w Radiu Epsilon
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez Ricky Skywalker » 6 lipca 2018, o 18:45

Kochani - czy dostępne na polskim rynku wydanie jest zbieżne ze światowym (w digipaku) czy jednak dostało plastikowe pudełko? Zamówiłem sobie RFA z Allegro i dostałem w plastiku, więc się zastanawiam, czy nie odesłać bo coś mi tu nie pasuje... ;/
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL

Postprzez Tomker » 6 lipca 2018, o 18:53

Większość sklepów w Pl ściągnęło niemiecką wersje. Nie wiem jak empik, bo nie chciało mi się czekać tydzień po czasie.

RICKY, możesz wrzucić fotki Twojej wersji? :)
Obrazek
Tomker
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ i AOTL

Postprzez Ricky Skywalker » 6 lipca 2018, o 21:19

Tomker napisał(a):Większość sklepów w Pl ściągnęło niemiecką wersje. Nie wiem jak empik, bo nie chciało mi się czekać tydzień po czasie.

RICKY, możesz wrzucić fotki Twojej wersji? :)

Zostawiłem w pracy, więc dopiero w poniedziałek ;/
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL

Postprzez Dand » 6 lipca 2018, o 22:14

Ja mam z Empiku digipacka.
Obrazek
Dand