Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Offtop

Post autor: JonetteBJ »

Dobrze, że 1-go mam wolne od szkoły :D :D :D



Sorry za podwójnego posta - coś mi chrome odwalił
...And I guess I'd rather die than fade away!
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Pytanie za 100 punktów :cfaniak: : Czy nie ma osoby, która mogłaby zająć się usuwaniem postów botów?
Pytanie za 10 punktów ;D : Czy tylko mi przeszkadza, że znikają nasze bieżące tematy, a w zamian wyskakują te śmieci?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:Pytanie za 100 punktów :cfaniak: : Czy nie ma osoby, która mogłaby zająć się usuwaniem postów botów?
Pytanie za 10 punktów ;D : Czy tylko mi przeszkadza, że znikają nasze bieżące tematy, a w zamian wyskakują te śmieci?
Pisałem w tej sprawie, miałem dostać odpowiedź, nie dostałem. Najwyraźniej ktoś boi się dać mi admina ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:
Tomker pisze:Pytanie za 100 punktów :cfaniak: : Czy nie ma osoby, która mogłaby zająć się usuwaniem postów botów?
Pytanie za 10 punktów ;D : Czy tylko mi przeszkadza, że znikają nasze bieżące tematy, a w zamian wyskakują te śmieci?
Pisałem w tej sprawie, miałem dostać odpowiedź, nie dostałem. Najwyraźniej ktoś boi się dać mi admina ;)
EVENo na cenzurowanym, ostatnio niepokorny;) Tomker też na cenzurowanym... może by tak Najwyższa Komisja przyznała chociaż Prezesowi1 albo Damnedowi prawa kasowania botów? Jak Oni nie zasługują na to to już nie wiem kto :P ...Hmmm...? Hmmmmm....? :cfaniak:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

Już jutro!
Już jutro w dziale Gry / Zabawy wystartuje najbardziej i najdłużej oczekiwana zabawa w historii forum Always! Ekscytacja sięga zenitu! Nie możecie tego przegapić!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:Już jutro!
Już jutro w dziale Gry / Zabawy wystartuje najbardziej i najdłużej oczekiwana zabawa w historii forum Always! Ekscytacja sięga zenitu! Nie możecie tego przegapić!
Nagrodą będzie nagranie piosenki pod okiem i czułą ręką mistsza Szanksa
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:
Tomker pisze:Pytanie za 100 punktów :cfaniak: : Czy nie ma osoby, która mogłaby zająć się usuwaniem postów botów?
Pytanie za 10 punktów ;D : Czy tylko mi przeszkadza, że znikają nasze bieżące tematy, a w zamian wyskakują te śmieci?
Pisałem w tej sprawie, miałem dostać odpowiedź, nie dostałem. Najwyraźniej ktoś boi się dać mi admina ;)
Wprowadziliśmy pewne zmiany, które utrudniają botom pojawianie się na forum. Póki co działają, botów ostatnio nie ma.

EVENo, odpowiedź dostałeś :) Ode mnie, będąc dokładną. Nikt się Ciebie nie boi, nie róbmy z Ciebie takiego znowu rozrabiaki :D Po prostu są sposoby, które pozwolą nam zmniejszyć ryzyko pojawiania się botów i właśnie je testujemy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
majsterkowic
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 18 czerwca 2018, o 11:26

Re: Offtop

Post autor: majsterkowic »

fajny jest taki offtop, nie trzeba się bać że nas zbanują za pisanie pierdół
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

majsterkowic pisze:fajny jest taki offtop, nie trzeba się bać że nas zbanują za pisanie pierdół
Ja bym banował.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Offtop

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze:
majsterkowic pisze:fajny jest taki offtop, nie trzeba się bać że nas zbanują za pisanie pierdół
Ja bym banował.
Ja też.
...And I guess I'd rather die than fade away!
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Offtop

Post autor: Miracle-BJ »

Na TVS leci serial "Miami Vice" czyli "Policjanci z Miami", serial z lat 1984 - 1989, zaczął się 2 sezon z 5-ciu :jupi:
Serial mojej wczesnej młodości, który oglądałam tyle razy ile był emitowany w tv. To był hit! :o
James "Sonny" Crockett to był obiekt naszych westchnień, a i drugi bohater Ricardo „Rico” Tubbs też niczego sobie :))
Don Johnson (ojciec Dakoty Johnson z "50 twarzy Greya") był rewelacyjny w tym serialu, już nie powtórzył tak ogromnego sukcesu w "Nash Bridges" z lat 1996 - 2001.
Serial oglądam z wielkim sentymentem, moda, fryzury, styl - to właśnie ja w tamtych szalonych latach.
Piękne krajobrazy, wartka akcja no i oczywiście świetna muzyka, którą dla serialu skomponował Jan Hammer. W serialu są też wykorzystane przeboje najpopularniejszych gwiazd w tamtym czasie i nie tylko np: Tina Turner, U2, Phil Collins i wiele innych.
Polecam tym co nie oglądali oraz tym co znowu chcą się przenieść w inny czas :))
BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

patrzcie jak rozkładały się preferencje w głosowaniu fanpejdżu "Bon Jovi Club Italia" na piosenki "Best bonus & B-sides":
Obrazek
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Offtop

Post autor: StefanA »

jako student w potrzebie chciałabym Was bardzo prosić o wypełnienie krótkiej ankiety https://bit.ly/2R9szup :)) gwarantuję, że los Wam to wynagrodzi we wspaniałych koncertach
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

StefanA pisze:jako student w potrzebie chciałabym Was bardzo prosić o wypełnienie krótkiej ankiety https://bit.ly/2R9szup :)) gwarantuję, że los Wam to wynagrodzi we wspaniałych koncertach
Miło "zobaczyć się" po laaaatach ;)
Ankieta wypełniona! :)
Awatar użytkownika
StefanA
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Offtop

Post autor: StefanA »

Tomker pisze:
StefanA pisze:jako student w potrzebie chciałabym Was bardzo prosić o wypełnienie krótkiej ankiety https://bit.ly/2R9szup :)) gwarantuję, że los Wam to wynagrodzi we wspaniałych koncertach
Miło "zobaczyć się" po laaaatach ;)
Ankieta wypełniona! :)
Dziękuję :)) Przyznam,że miło wrócić ale chyba mam sporo do nadrobienia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”