THINFS 2017-2018 Tour

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

The rock, ja tylko napisałem swoje odczucia, może lubisz takie sztuczne odgrywanie, ja nie. Dand pięknie ujął w czym rzecz- tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

Wiadomości z trasy: Shanks stracił głos! Na powtórkę If I Was Your Mother czy premierę I Want You musimy poczekać... :)
Bisy bez zmian w każdym razie:

Killing Me Softly/Gangsta's Paradise(Everett na wokalu)
Knockout
BWC
Shanks Says You Can't Go Home(Everett i Phil zastąpili Shanksa na wokalu)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: TheRock »

Tomker pisze:The rock, ja tylko napisałem swoje odczucia, może lubisz takie sztuczne odgrywanie, ja nie. Dand pięknie ujął w czym rzecz- tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie
:no: Sam sobie zaprzeczasz - piszesz niby swoje zdanie a zaraz słowa "tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie" - ściemę walisz.

A patrząc na koncerty zgodzenie się z czyimś twierdzeniem, że Phil tylko odgrywa kawałki byłoby dla mnie głupotą :PPPP :jupi:
...and just only rock...
usunięty użytkownik 4858

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

TheRock pisze:
Tomker pisze:The rock, ja tylko napisałem swoje odczucia, może lubisz takie sztuczne odgrywanie, ja nie. Dand pięknie ujął w czym rzecz- tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie
:no: Sam sobie zaprzeczasz - piszesz niby swoje zdanie a zaraz słowa "tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie" - ściemę walisz.

A patrząc na koncerty zgodzenie się z czyimś twierdzeniem, że Phil tylko odgrywa kawałki byłoby dla mnie totalną głupotą :PPPP :jupi:
therock, odpuść sobie, nie zamierzam wchodzić i tłumaczyć komuś coś czego jak mi uświadomiłeś kompletnie nie czuje, nie rozumie.
Przy tym ja ciebie w żaden sposób nie zaatakowałem personalnie, a wyraziłem jedynie swoje odczucia na temat nowego składu BJ (zresztą nie tylko moje, ale akurat ja to opisałem).
Niewiele zrozumiałeś, więc pochyliłem się nad tobą i dopisałem, żebyś poczytał kolejny obiektywny przykład, już nie mój, w którym jest jak jest i do tego odnosi się moje "czy to się komuś podoba czy nie". Dla mnie to nie jest ideał, wolałbym lepiej, ty bądź minimalistą, ale nie właź mi z obelgami w moje zdanie.

Jeśli nadal nie rozumiesz róznicy to obejrzyj sobie występ na rnr hof. Innej rady dla ciebie ode mnie nie będzie, więc poluzuj krawat

Może jeszcze jedno: Nie kłam, że - sięgnę teraz po twoje słownictwo - "walę ściemę", czy "sobie zaprzeczam". Najpierw po chamsku mnie zaczepiłeś debilnym tekstem o tym czy mnie Bóg opuścił, potem dodałeś, że naprawdę jestem potrzaskany czy totalnie głupi. U mnie za takie chamskie teksty jesteś przegrany. Musisz zdać sobie sprawę, że sam sobie tym wystawiłeś "laurkę". Dalszego potoku słów nie na temat nie chce mi się komentować. Żenada.
Ktoś ci to musiał powiedzieć, wypadło ma mnie. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Bon Jovi »

Wojtek pisze:
Dand pisze:Obczajcie solo Szanksa - co to qrna było ? :cojest:
Trochę słabej jakości jest dźwięk, ale Shanks coś sobie chyba zaimprowizował...Ciekawe czy za zgodą Jona? A tak w ogóle to dlaczego Shanks gra solówkę na In These Arms? Myślałem, że podzielili się z Philem tak, że utwory z nowej płyty na gitarze prowadzącej gra Shanks, a reszta należy do Phila.
A mi się podoba improwizacja JS w "ITA". Wielu z Was marudzi że Phil tylko odtwarza to co Richie nagrał, a jak John Shanks zagrał własną wersję solówki, to marudzicie że nie odtwarza tego co Richie nagrał. Nikogo nikt tutaj nie zmusza do tego aby słuchał zespołu Bon Jovi w obecnym składzie. Mnie nikt namawiać nie musi do nowego obecnego składu, jestem fanem zespołu Bon Jovi bez względu na skład muzyków grających. Tak samo jak jestem fanem każdego Jona solowego składu i jestem fanem każdego Richiego solowego składu i RSO. Dla mnie solowe składy, to uzupełnienie Bon Jovi. Nie traktuje ich odrębnie. Oczywiście tak jak większa część forumowiczów, chciałbym aby w podstawowym składzie znalazł się z powrotem Richie. Ale na obecną chwilę uważam że Phil godnie zastępuje Richiego. John Shanks jest głównie w Bon Jovi gitarzystą rytmicznym, a to że czasami gra solówki, to jakiś podział musi być skoro jest dwóch gitarzystów. Mi jego gra nie przeszkadza i na swój sposób lubie go tak samo jak pozostałych muzyków Mojego zespołu Bon Jovi.

P.S. Bobby Bandiera, też skradł mi serce i też go lubiłem w Bon Jovi. Nie przeszkadzała mi też jego wersja solo w ITA, była inna, ale na miarę jego możliwości artystycznych. Pozdrawiam wszystkich fanów Bon Jovi, Bon Jovi 2, RSO, Bon Jovi 3, Bon Jovi 4. Nie kłóćmy się.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: TheRock »

Daj spokój Tomker. Pierwszy mój post wyrażał zdziwienie co do niezbyt fajnych opinii o Philu i nie był skierowany tylko do Ciebie personalnie.
Pisząc - "tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie", chyba rozumiesz, że powinieneś się spodziewać jakiejś reakcji zwrotnej.
Nie napisałem nigdzie, że jesteś głupi wiec Ty też zluzuj krawat.
Obrażasz się i piszesz, że Ci ubliżam i kłamię, ale czytając niektóre zdania m.in. w Twoim poście o Philu, ktoś może z nich wynieść, że on stoi na scenie jak słup soli i odgrywa swoje partie, co kompletnie nie jest prawdą i jest nie fair.

SORRY, nie chciałem nikogo jakoś wielce urazić. Też tak byś to negatywnie odebrał podczas dyskusji przy piwku czy wódeczce?
Wyraziłem tylko swoją opinię, że już męczycy jest ten ciągły płacz i szlochanie za Richiem, a niektóre opinie o Philu krzywdzące. Bon Jovi na tą chwilę jest jakie jest, nie jest to, to samo co było, ale nadal istnieje. Urywki na internecie nie świadczą o tym, że chłopaki męczą się ze sobą, a nawet jest odwrotnie i nie widać, żeby Phil nie wpasował się w zespół tak jak piszesz. Poza tym, on nie jest tam nową osobą !!
...and just only rock...
usunięty użytkownik 4858

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

TheRock pisze:Daj spokój Tomker. Pierwszy mój post wyrażał zdziwienie co do niezbyt fajnych opinii o Philu i nie był skierowany tylko do Ciebie personalnie.
Pisząc - "tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie", chyba rozumiesz, że powinieneś się spodziewać jakiejś reakcji zwrotnej.
Nie napisałem nigdzie, że jesteś głupi wiec Ty też zluzuj krawat.
Obrażasz się i piszesz, że Ci ubliżam i kłamię, ale czytając niektóre zdania m.in. w Twoim poście o Philu, ktoś może z nich wynieść, że on stoi na scenie jak słup soli i odgrywa swoje partie, co kompletnie nie jest prawdą i jest nie fair.

SORRY, nie chciałem nikogo jakoś wielce urazić. Też tak byś to negatywnie odebrał podczas dyskusji przy piwku czy wódeczce?
Wyraziłem tylko swoją opinię, że już męczycy jest ten ciągły płacz i szlochanie za Richiem, a niektóre opinie o Philu krzywdzące. Bon Jovi na tą chwilę jest jakie jest, nie jest to, to samo co było, ale nadal istnieje. Urywki na internecie nie świadczą o tym, że chłopaki męczą się ze sobą, a nawet jest odwrotnie i nie widać, żeby Phil nie wpasował się w zespół tak jak piszesz. Poza tym, on nie jest tam nową osobą !!
eeech... Miałem nie odpisywać, ale widzę, że starasz się wyprostować te bzdury jakie napisałeś... więc ok, jednak odpiszę:
Therock, jak cię "męczy ciągły płacz i szlochanie za Richiem" i jakieś opinie o Philu, to nie adresuj swojej frustracji w moim kierunku. A przynajmniej nie w tak chamski sposób jak to zrobiłeś poprzednio.
Zauważ jeszcze jedno: teraz ponownie niecelnie przyczepiasz się do mojego wyciągniętego przez ciebie z kontekstu zdania: "tak właśnie jest czy to się komuś podoba czy nie", a przecież następnie sam to samo napisałeś: "Bon Jovi na tą chwilę jest jakie jest, nie jest to, to samo co było". :P

Wg ciebie nie mam prawa czuć większej ekscytacji podczas mega klimatycznego występu z tonami wyciekającej przez ekran i głośniki chemii łączącej Jona z Richiem (jak to było na rnrhof)? No więc informuję cię, że mam i tak własnie jest :)
Piszesz "sorry", ale znowu na siłę robisz ze mnie przeciwnika Phila. Ja już napisałem jak go odczuwam. Fajny mega sympatyczny facet, dobry gitarzysta bardzo dobry rzemieślnik, ale za chol@rę nie jest w stanie wykrzesać tej chemii jaką robili razem Jon z Richiem. Czy to jest zarzut, czy tylko obiektywne stwierdzenie faktu?
Therock, mimo tego, że zaskoczyłeś mnie bardzo negatywnie swoim atakiem to naprawdę szczerze życzę Ci udanego pobytu w PL, a potem szybkiego udanego koncertu BJ w Irlandii, nara!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

Nie wiem o co tyle hałasu w tej dyskusji. Rycho tylko przypomniał jak wygląda prawdziwe BJ i jak wyglądała chemia między liderami. Nikt nigdy tego nie zastąpi. Koniec, kropka...

A tymczasem był koncert w stolicy USA. Na trybunach(a potem przez chwilę na scenie) Marcin Gortat oraz Ivanka Trump. Wieczór upiękniły cheerleaderki Washington Wizards! :)

17. Gangsta's Paradise/Killing Me Softly(Everett na wokalu)
18. Beautiful World(Matchbox 20 cover)
19. I Want You(Shanks na wokalu, tak, tak odzyskał głos na chwilę, z dedykacją i białą różą dla Jona)
20. Pepe Wróć(i zdaj relację)(Perfect cover, Shanks + Gortat na wokalu)
21. Knockout
22. BWC(cheerleaderki, fajerwerki, szampan, etc)
23. Shanks Says You Can't Go Home

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: PePe »

:D Zdam zdam, pisze się, jestem w połowie :P
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Damned »

W grudniu stadiony w Australii:

1.12.2018 - Melbourne
4.12.2018 - Adelaide
6.12.2018 - Brisbane
8.12.2018 - Sydney

https://www.smh.com.au/entertainment/mu ... 4zlhy.html
REHABILEJKO

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: REHABILEJKO »

Damned pisze:W grudniu stadiony w Australii:

1.12.2018 - Melbourne
4.12.2018 - Adelaide
6.12.2018 - Brisbane
8.12.2018 - Sydney

https://www.smh.com.au/entertainment/mu ... 4zlhy.html
Supportem RSO czy Orianthi? :P
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: madm »

Livin on a prayer ;) Troche denerwuje przerobiony głos Jona-robota ale i tak całkiem przyjemnie się tego słucha ;)
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=rcPp2tzX7lw[/BBvideo]

A tu I'll Be There. Ta piosenka niewazne jak wykonana, zawsze ma w sobie magie
[BBvideo 560,340]https://youtu.be/yRDyzcUt2Dg[/BBvideo]
It's my life!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Smolek »

Lato 2019. Wtedy wreszcie Bon Jovi zawitają ponownie do Europy! Ujawnił to sam Jon. Teraz trzeba trzymać kciuki by zawitali do pewnego pięknego kraju ;)

https://twitter.com/Jerrybraden92/statu ... 2669205504
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

Smolek pisze:Teraz trzeba trzymać kciuki by zawitali do pewnego pięknego kraju...
Do Rumunii? ;) Bo Bukareszt podobno na bank zaklepany w czerwcu lub lipcu...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Dand »

Ja licze np na Budapeszt bo zawsze chciałem tam pojechać ;p

Ciekawe czy dalej będą uderzać w stadiony czy juz w hale.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „This House Is Not For Sale Tour 2017 - 2019”