Sport

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Re: Sport

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:
Tomker pisze:P.S. Filip, szykuj grafikę na ligę typerów! ;)
Proponuję kompromis. Ja zaprojektuję tabelę, a Ty będziesz ją aktualizował i podliczał punkty wszystkich graczy. Co Ty na to? :D
ech Ty leniuszku! ;) Ale ok, mogę ja podliczać :gool: , umowa stoi! :D :piwo:
Awatar użytkownika
niuniek
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 25 grudnia 2017, o 13:10

Re: Sport

Post autor: niuniek »

Dobrze, że ktoś założył wątek o sporcie, bo mam akurat pytanie do was dotyczące treningów :) Może ktoś jest w stanie poradzić mi czy warto ćwiczyć tzw. trening hipertroficzny? Właśnie czytam sobie w Internecie i szukam jakichś sprawdzonych informacji na ten temat i niezbyt wiem, którym poradnikom można zaufać. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć może na podstawie własnego doświadczenia? W ogóle jest ktoś obeznany w tematyce siłowni/treningu? :D Zastanawiam się czy na przykład te porady są zgodne z prawdą https://www.trener.pl/trening/hipertrof ... troficzny/ Co o tym myślicie? Wielkie dzięki za opinie :)
Cały wszechświat to olbrzymia firma przewozowa.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Jak dla mnie to lepszym scenariuszem jest ten, w którym Kubacki pokonuje Stocha ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Ale i tak jest pięknie :D Ten lot, w szczególności w ripleju z kamery umiejscowionej zaraz za bulą - coś przepięknego! No i po raz pierwszy w tym roku głośno odśpiewałem hymn ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: M.J. »

EVENo pisze:Jak dla mnie to lepszym scenariuszem jest ten, w którym Kubacki pokonuje Stocha ;)
Ja cichutko (w zasadzie szeptem) liczyłam na ex aequo, ale niestety znam już trochę stabilność psychiki niektórych zawodników. :P Anyway ładny konkurs, druga seria zwłaszcza, bo na pierwszej nieco się wynudziłam ;)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
TruncMan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2018, o 17:33

Re: Sport

Post autor: TruncMan »

Ostatnie wyczyny Stocha przejdą do historii. Godny następca Adama, uczeń przerósł mistrza.
Teraz wiem, że człowiek jest zdolny do wielkich czynów. Ale jeśli nie jest zdolny do wielkiego uczucia, nie interesuje mnie.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

111!!!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

Co? Jak?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sport

Post autor: kikusia28 »

Można się zirytowac oglądając te skoki.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Sport

Post autor: EVENo »

O ile "nasza" dyscyplina okryła się skandalem, tak cała reszta Igrzysk przebiega bardzo dobrze i emocjonująco. Niepotrzebne okazało się moje wstawanie o 2:30 w nocy, bo zjazd mężczyzn został odwołany i przeniesiony na czwartek. Na pozostałych arenach za to... szok i niedowierzanie! W rywalizacji biathlonistów poległo dwóch wielkich faworytów, Martin Fourcade i Johannes Thingnes Boe, ale jeszcze większą sensacją zakończył się czwarty ślizg saneczkarzy, gdzie prowadzący Felix Loch, jeden z najwybitniejszych sportowców w historii, popełnił straszny błąd, który kosztował go nie tylko utratę złota, ale i podium. Niespodziewanym mistrzem został David Gleirscher. Zawody te oglądałem z przekonaniem, że po trzech ślizgach już nic nie może się wydarzyć, a ostateczne wyniki zadziwiły cały świat.

Nikomu nie życzę źle, ale liczę, że niespodzianki tego typu będą miały miejsce także w konkursach bobslejów. Tam dominacja Niemców jest już zbyt nudna...

Cytat dnia:
Krzysztof Wyrzykowski: O zobacz, Hofer sobie znalazł takie stanowisko wolne od wiatru.
Tomasz Jaroński: Ale ten od skoków?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Sport

Post autor: JonetteBJ »

Och, aż by się prosiło, żeby każda dyscyplina miała takich komentatorów jak panowie Wyrzykowski i Jaroński :)
...And I guess I'd rather die than fade away!
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Sport

Post autor: NEWARRRO »

hehe, 6 miejsce wg rankingu FIFA? Hehe. Lepszy ranking stworzylibysmy tutaj, na muzycznym forum. Karnego oczywiście nie musiało być, ale to nie jest wytłumaczenie. Miło chociaż, że w Rossiji będzie var
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Sport

Post autor: prezes1 »

NEWARRRO pisze:hehe, 6 miejsce wg rankingu FIFA? Hehe. Lepszy ranking stworzylibysmy tutaj, na muzycznym forum. Karnego oczywiście nie musiało być, ale to nie jest wytłumaczenie. Miło chociaż, że w Rossiji będzie var
Nie mamy napastników, nie ma kto strzelać bramek. Jak Lewy nie trafia a nie ma Kuby i Grosika to jest KATASTROFA!
Oby Milik do siebie doszedł!
Nie wiem po jaką cholerę powołuje Świerczoka, pamiętam go z Górnika Łęczna, cieniutki strasznie.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Sport

Post autor: wranglerek »

prezes1 pisze:
NEWARRRO pisze:hehe, 6 miejsce wg rankingu FIFA? Hehe. Lepszy ranking stworzylibysmy tutaj, na muzycznym forum. Karnego oczywiście nie musiało być, ale to nie jest wytłumaczenie. Miło chociaż, że w Rossiji będzie var
Nie mamy napastników, nie ma kto strzelać bramek. Jak Lewy nie trafia a nie ma Kuby i Grosika to jest KATASTROFA!
Oby Milik do siebie doszedł!
Nie wiem po jaką cholerę powołuje Świerczoka, pamiętam go z Górnika Łęczna, cieniutki strasznie.
O napastników bym się nie martwił przecież jak nie Lewy to Milik (wierzę, że forma będzie rosła), poza tym jest też Teo, cały czas w gazie no i Kownacki mi się bardzo podobał (jego szybkość porównałbym z turboGrosikiem); obrona też w miarę ogarnięta, najbardziej martwi mnie środek pola. Krycha tak sobie; stara się, walczy, ale to nie to samo co za czasów występów w Sevilli no i teraz jeszcze ta sprawa z trenerem WBA i karą (nie wiadomo jak się to skończy), Mączyński - forma w klubie, bez komentarza; chociaż Frankowski i Kurzawa pokazali sie z dobrej strony to pozostaje kwestia zgrania z resztą zespołu; oczywiście jest jeszcze Zieliński, ale to bardziej zawodnik ofensywny. Co do trzonu Kuba, Grosik i Lewy tu się zgadzam muszą być, dorzuciłbym jeszcze żelazne płuca Piszczka i profesora Glika i jeżeli nie będzie poważniejszych kontuzji powinno być ok.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
kubaz
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2018, o 21:47

Re: Sport

Post autor: kubaz »

Tak jak poprzednk mówi... Nic dodać oraz nic ująć...
Trzeba kogoś lubić, żeby poczęstować się ostatnią frytką z jego talerza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”