Ogłoszenie

Szanowni użytkownicy!

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, w skrócie "RODO", opublikowaliśmy nową Politykę prywatności, Politykę cookies oraz Regulamin. Prosimy o zapoznanie się przed logowaniem i rejestracją.

A moze tak do garów?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Postprzez Agata BJ » 2 grudnia 2006, o 00:21

:)
No więc...bierzemy jajka (2 lub 3 w zależności od tego, jak bardzo jesteśmy głodni :P). Wbijamy białko do garnuszka, a żółtko na oddzielny talerzyk. Zółtko potem trzeba zmiksować aż zrobi się piana (oczywiście taka, która nie wylewa się! :D), później dorzucić do tej piany zółtka i znów porządnie zmiksować. Do tego dodać 2 lub 3 (w zależności od liczby jajek) łyżki mąki. Ponownie miksujemy bardzo dokładnie :D No i na końcu całą zawartość wlewamy na rozgrzaną patelnię. Im mniejsza patelnia, tym omlet będzie grubszy ;)
Jak ktoś chce ns słodko to przy dodawaniu mąki może tez dodać cukru lub już po zrobieniu omleta posmarować go dżemem :) Pycha, mówię wam :)

A co do odwracania Rokitka...to kwestia wprawy :)
19.06.2013 - Gdańsk <3

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Re: A moze tak do garów?

Postprzez didi88 » 8 marca 2018, o 15:17

Hej :) Prowadzę małą cukiernię w Sanoku i mogę się pochwalić że biznes bardzo dobrze się kręci, a ja coraz bardziej się rozwijam. Oczywiście co chwilę inwestuje w nowoczesny i solidny sprzęt i cała moja praca jest w wielkim stopniu ułatwiona ;)
didi88
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Postprzez EVENo » 8 marca 2018, o 17:25

Kuźwa, co za temat do odkopania w Dzień Kobiet <3 :diabel:
Nowa, lepsza, muzyczna
Top Shark Lista
w Radiu Epsilon
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez marekkr1984 » 9 kwietnia 2018, o 20:41

Jakj czytam taki temat to jestem za równouprawnieniem. Mężczyźni znacznie lepiej gotują . ;)
jej największa tajemnica miała żyć na skórze ich małżeństwa niczym podejrzane znamię - i żywiła tylko nadzieję, że znamię to nie przerodzi się w złośliwy nowotwór.
marekkr1984
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Postprzez majsterkowic » 18 czerwca 2018, o 13:44

Lubię gotować, żona mówi że to moja jedyna zaleta :PPPP
majsterkowic
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park