Koncerty 2018

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2018

Post autor: EVENo »

Jeśli są tu osoby znające więcej, niż jedną piosenkę Goo Goo Dools, to mogą być zainteresowane ich występem podczas Przystanku Woodstock. Będzie to pierwszy koncert tej grupy w Polsce.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncerty 2018

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Jeśli są tu osoby znające więcej, niż jedną piosenkę Goo Goo Dools, to mogą być zainteresowane ich występem podczas Przystanku Woodstock. Będzie to pierwszy koncert tej grupy w Polsce.
To jest mega informacja!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

Stonesi w Polsce a tu cisza... :)
Chyba wszystkich ceny uciszyły. Mnie także. :)
Nie wiem czy na Narodowym to dobry pomysł, akustyka jest tragiczna w niektórych miejscach(trybuny zwłaszcza). Za taką kasę...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncerty 2018

Post autor: pathfinder »

Ceny są przerażąjące. Ja kupiłem ten "najtańszy" za prawie 400,00 pln. Ale koncert na pewno się wyprzeda. Przypuszczam, że w Polsce to może być ostatnia okazja zobaczyć ich na żywo. W zasadzie to może być ostatnia okazja, żeby gdziekolwiek zobaczyć ich na żywo.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

Mam takie pytanie: czy ktoś z Was był albo znacie kogoś kto był na zwykłej płycie na Narodowym?(np.AC/DC, Metallica) Jak to wygląda? Bo na każdej możliwej trybunie jest tragedia podobno...Wiem że jest dobrze w Goldenie ale dalej?
Bilety na Stonesów są za drogie aby ryzykować. Ja już byłem dość blisko na Służewcu i nie mam ciśnienia.
W ogóle nie rozumiem dlaczego zespół zgadza się na taki obiekt mając Służewiec czy Bemowo gdzie wejdzie ponad 100tys. ludzi.
I drugie pytanie: czy nowy Śląski został sprawdzony już przez jakiś zespół? Jaka tam jest akustyka? Bo na Gunsów chcę jechać... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koncerty 2018

Post autor: Edyta »

Z tego co mi wiadomo to koncert Gunsów będzie pierwszym na przebudowanym Śląskim :) także prezesie będziesz testować akustykę ;)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2018

Post autor: M.J. »

prezes1 pisze:Mam takie pytanie: czy ktoś z Was był albo znacie kogoś kto był na zwykłej płycie na Narodowym?(np.AC/DC, Metallica) Jak to wygląda? Bo na każdej możliwej trybunie jest tragedia podobno...Wiem że jest dobrze w Goldenie ale dalej?
Bilety na Stonesów są za drogie aby ryzykować. Ja już byłem dość blisko na Służewcu i nie mam ciśnienia.
W ogóle nie rozumiem dlaczego zespół zgadza się na taki obiekt mając Służewiec czy Bemowo gdzie wejdzie ponad 100tys. ludzi.
I drugie pytanie: czy nowy Śląski został sprawdzony już przez jakiś zespół? Jaka tam jest akustyka? Bo na Gunsów chcę jechać... :)
Z różnych źródeł słyszałam jednakową opinię dotyczącą Stadionu Narodowego, a mianowicie "jak staniesz pod sceną, to coś usłyszysz"... niemniej startuję jutro w wyścigu po najtańszy bilet. :P

Co do Gunsów to jestem szczęśliwą posiadaczką biletu na płytę :)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2018

Post autor: EVENo »

Gosia jak grała do pustych trybun to dźwięk się roznosił idealnie. Nie wiem, jak przy pełnych trybunach, bo ze sceny trudno ocenić ;)

A tak na serio, to na Gunsów mógłbym pójść, bo z okazji niewielkiego dystansu, zgromadziła się większa liczba chętnych na ten koncert znajomych. Ostatecznie jednak wybraliśmy wersję budżetową i zrobimy sobie piknik pod Stadionem ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncerty 2018

Post autor: Adrian »

Ceny biletów na RS to w mojej opinii kpina. Chciałbym ich zobaczyć po prostu jako kawałek historii i byłem pewien że pojadę na jakaś zwykłą trybunę. Liczyłem, że za taki bilet dam max 200 zł. RS mają swój czas chwały przynajmniej 20 lat za sobą i teraz tak naprawdę spodziewam się, że ten koncert będzie raczej niskiej jakości.
I oglądając przykładowe klipy
https://www.youtube.com/watch?v=voaUOzAeCjY
To chyba jednak nie zdecyduje się wydać tych 400 zł.

A co do Gunsów, to pod stadion też pójdę, ale nie wiem czy wejde na stadion. Z drugiej strony wszystko zależy od moich pozostałych tegorocznych wydatków. Szkoda, że ceny poszły tak w górę.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Koncerty 2018

Post autor: kondzik »

Adrian, no cóż po raz n-ty udowodniłeś mi że o muzyce rockowej masz tyle pojęcia co ja o curlingu ;)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Koncerty 2018

Post autor: M.J. »

EVENo pisze:Ostatecznie jednak wybraliśmy wersję budżetową i zrobimy sobie piknik pod Stadionem ;)
Składam oficjalny wniosek o mianowanie parkingu pod Stadionem Śląskim na koncercie Gunsów miejscem V Oficjalnego Zlotu Fanów Bon Jovi 2018, bo wychodzi na to, że połowa forum taki piknik sobie tam robi, a i ja chętnie dołączę po imprezie. :D
kondzik pisze:Adrian, no cóż po raz n-ty udowodniłeś mi że o muzyce rockowej masz tyle pojęcia co ja o curlingu ;)
Proszę bardzo, oto krótki film instruktażowy! :D

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=rfkiw_s6uUc[/BBvideo]
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

Dzięki za odpowiedzi! :)
Na Gunsów mam już bilety, na Stonesów się rzucili jak na papier toaletowy za komuny i poszło wszystko! Ale spróbuję jeszcze jutro i później. ;)
Adrian pisze: i teraz tak naprawdę spodziewam się, że ten koncert będzie raczej niskiej jakości.
W jakim sensie? Od strony akustyki na trybunach jestem pewny że będzie tylko echo.
Od strony show Stonesi są rewelacyjni! Jedyny mankament to fakt że dziadki grają w secie 19-20 piosenek max i koncert może być krótszy niż 2 h.
Byłem na Służewcu w goldenie, jeden z najlepszych koncertów mojego życia! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Koncerty 2018

Post autor: kikusia28 »

Widzę, że weszło nam w krew narzekanie na ceny biletow i dźwięk na stadionach czy w halach :-) Jakoś na Coldplay zarówno na jednym jak i drugim koncercie było super wiec zapewne zależy to tylko i wyłącznie od akustykow zespołu. A gadania jest zawsze tyle, że aż biletów niektórym brakuje :-D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncerty 2018

Post autor: prezes1 »

kikusia28 pisze: A gadania jest zawsze tyle, że aż biletów niektórym brakuje :-D
Chyba jednak nie od gadania. Na Stonesów i U2 w Polsce bilety schodzą natychmiast, na ostatnim U2 nie było w 10 minut. Ale wtedy wchodziły o północy do sprzedaży. Tymczasem o godzinie 10rano niektórzy naprawdę pracują! A już nie będę wspominał ile z tych biletów jest kupowanych przez koniki ;)
I rozumiem że dla niektórych jakość dźwięku jest nieważna(może bębnić, dudnić, odbijać się, gitary prowadzącej może nie być słychać) ale dla mnie jest najważniejsza bo to koncert rockowy a nie disco polo czy pokaz efektów specjalnych...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncerty 2018

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Dzięki za odpowiedzi! :)
Na Gunsów mam już bilety, na Stonesów się rzucili jak na papier toaletowy za komuny i poszło wszystko! Ale spróbuję jeszcze jutro i później. ;)
Adrian pisze: i teraz tak naprawdę spodziewam się, że ten koncert będzie raczej niskiej jakości.
W jakim sensie? Od strony akustyki na trybunach jestem pewny że będzie tylko echo.
Od strony show Stonesi są rewelacyjni! Jedyny mankament to fakt że dziadki grają w secie 19-20 piosenek max i koncert może być krótszy niż 2 h.
Byłem na Służewcu w goldenie, jeden z najlepszych koncertów mojego życia! :)
Połączenie obu. Jakby RS grali w swoim najlepszym czasie, to ich energia i cała otoczka wystarczyłaby mi. Nawet jakbym niewiele słyszał to nie żałowałbym wydać 400-600 zł. Dzisiejsi RSonesi to już dziadki i ograniczenia wokalne, ruchowe są widoczne a jak dodamy do tego kwestie słabej akustyki na stadionie.. to 400 zł jest zbyt wygórowaną ceną za byle jakie miejscówki.
Służewiec to 11? lat temu. To dużo więcej energii i werwy u Micka.

Mnie ucieszył fakt, że za 70 zł mogę zobaczyć Franka Turnera w Krakowie! Cena jest wręcz promocyjna.
Opener - bilet jednodniowy 259 zł a mogę zobaczyć Arctic Monkeys i Nicka Cave'a + innych. To jest bardzo rozsądna cena.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”