Newsy, różności, ploteczki...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: prezes1 »

Wojtek pisze:Dziś rano w Rock Radiu słuchałem wywiadu z Janem Borysewiczem, który opowiadał o najlepszych gitarzystach na świecie. Nie zabrakło miejsca dla opowieści o fascynacji muzyką Bon Jovi i grą Richiego, którego nazwał wybitnym gitarzystą oraz o tym jak wielkim i ponadczasowym kawałkiem z wciąż aktualnym przesłaniem jest Livin on a Prayer.
Fajnie! Janek był zafascynowany Stanami w czasie kiedy tam przebywali. Nawet spotkali Jona w jakimś klubie a Kapiszon żartował że zaraz podejdzie i powie żeby brał jego bo jest lepszym basistą niż Alec. Miło że polski mistrz gitary, numer 1 w tym kraju, nazywa Rycha wybitnym gitarzystą. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: NEWARRRO »

Wojtek pisze:Dziś rano w Rock Radiu słuchałem wywiadu z Janem Borysewiczem, który opowiadał o najlepszych gitarzystach na świecie. Nie zabrakło miejsca dla opowieści o fascynacji muzyką Bon Jovi i grą Richiego, którego nazwał wybitnym gitarzystą oraz o tym jak wielkim i ponadczasowym kawałkiem z wciąż aktualnym przesłaniem jest Livin on a Prayer.
Pamiętasz może konkretnie o której godzinie to było emitowane?

Bo może puścili powtórkę wcześniejszego programu (z pocztku tygodnia) (a i tak wydaje mi się, że był nagrywany jeszcze wcześniej, chyba jeszcze w zeszłym roku, a nie teraz "na żywo"). W nim Borysewicz opowiadał, co pomyślał o Prayerze, gdy przebywał w USA w czasach gdy BJ byli na topie. Pomyślał, ze zrobili taki utwór, ze włozyli taką pracę w studiu w tym utworze, że nigdy nie uda im się zrobić lepszej piosenki. Że nie będzie łatwo przebić takiego utworu. Obecnie stwierdził, że zaletą jest tez to, że jest do dzisiaj aktualny. W sumie zapytany o Richiego od razu opowiadał o Prayerze, a to o wybitności Sambory to nie były jego słowa, tylko "wstęp" prowadzącego
Obrazek
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Wojtek »

NEWARRRO pisze: Pamiętasz może konkretnie o której godzinie to było emitowane?\
Jakoś po 8, jechałem wtedy samochodem i akurat trafiłem na wywiad. O ile dobrze kojarzę to przed wejściem rozmowy był dżingiel "trochę kultury na weekend" albo coś w tym stylu. Potem była piosenka i kolejne wejście tym razem rozmawiali o Dire Straits, Led zeppelin i Hendrixie a dalej już nie słuchałem. Podejrzewam, że to mogła być jak najbardziej być właśnie ta powtórka. Nie sądzę, żeby w ogóle leciało to po raz pierwszy na żywo. Przyznaje się, że super uważnie nie wsłuchiwałem się w to co mówią, więc zapewne coś przekręciłem, za co przepraszam. Słowo wybitny na pewno o Samborze padło, (bardzo miło było to usłyszeć), ale skoro to prowadzący powiedział a nie Borysewicz to zupełnie stawia rozmowę w innym świetle...
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: NEWARRRO »

Dzięki za info! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: M.J. »

Z takich różności i ciekawostek, to przeglądając pewną znaną, azjatycką stronę, na której można kupić różne azjatyckie rzeczy natknęłam się na coś takiego:

Aaaaaaalwaaaaayssss :D

Chyba sprawię sobie na kolejny zlot, coby nikt nie miał wątpliwości w jakiej sprawie przyszłam :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Obrazek

BJ zagrają dzisiaj na iHeart Radio Music Awards w Los Angeles. Zespół odbierze także statuetki Icon Award. Wystąpią: Ed Sheeran, Eminem, Maroon 5, Cardi B, Camila Cabello, Charlie Puth, N.E.R.D. i Chance The Rapper.

Link do oglądania na żywo:
http://putchannel.com/live-television/live-tbs-hd/

Początek 1:00 polskiego czasu.
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: tribe94 »

Niestety u mnie obraz nie daje rady bez zacięć, więc odpuszczam ;/
Ktoś zamierza śledzić?
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Pod tym linkiem się nie zacina:
http://123stream.io/live/52755

Obrazek
Obrazek
Obrazek

01. It's My Life
02. Bad Name
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

REHABILEJKO

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: REHABILEJKO »

Więc, geeralnie - co od dawna jest dla wtajemniczonych (czyt. fanów) oczywistą oczywistością - Jon "nie ma już z czego pociągnąć"... Tyle tytułem wstępu.

Poczatek słabiutki, ale w drugiej zwrotce chyba się rozgrzał i brzmiało to zdecydownaie fajniej. Luźniej, naturalniej... Szkoda, że akurat jemu przytrafił się ten cholerny spadek formy wokalnej.

"Bad Name" - fajnie, że Phil odegrał leada, bo jego zabawy we zwrotkach cieszą ucho... Szkoda, że Shanks musi przeszkadząć z tą swoją "próbą gry solo"... Cóż, widać już od niego się nie uwolnimy ;-)

Z drugiej strony taka mała dygresja - Sambora ze swoim bluesowym zacięciem dawał więcej magii, mocy i czego tam jeszcze chcecie niż Ci dwaj gitarzyści (choć nazywanie Sjhanksa gitarzystą to obraza dla X-sa).

Generalnie - hm, dobrze?
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Paulska »

REHABILEJKO pisze:Generalnie - hm, dobrze?
Powiedziałbym, że całkiem nieźle.
A to dobra wiadomość.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Badmotorfinger »

Z wokalem Jona lepiej, to cieszy, mniej też jakby Szajsa. To cieszy jeszcze bardziej. Natomiast wkurza mnie, że Jon nawet przy tych energetycznych numerach stoi tylko przy mikrofonie, a mało chodzi po scenie. Nie ma w nim tego błysku i moim zdaniem brak Sambory mu nie służy na scenie.
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: kondzik »

A ja powiem tak:
Jon jest w tym momencie bez głosu. Masakrycznie to brzmi i podejrzewam że sam o tym wie bo na moje oko brak mu pewności siebie.
REHABILEJKO

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: REHABILEJKO »

kondzik pisze:A ja powiem tak:
Jon jest w tym momencie bez głosu. Masakrycznie to brzmi i podejrzewam że sam o tym wie bo na moje oko brak mu pewności siebie.
Brak pewności siebie to widać tutaj ;) https://www.youtube.com/watch?v=SSjOTfryn2o To po prostu tragedia...

myślę, że JBJ nie brakuje pewności siebie - bo fani i tak przymknęliby UCHO - ale brakuje mu chyba motywacji? Chęci? Pasji?
REHABILEJKO

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: REHABILEJKO »

Badmotorfinger pisze:Z wokalem Jona lepiej, to cieszy, mniej też jakby Szajsa. To cieszy jeszcze bardziej. Natomiast wkurza mnie, że Jon nawet przy tych energetycznych numerach stoi tylko przy mikrofonie, a mało chodzi po scenie. Nie ma w nim tego błysku i moim zdaniem brak Sambory mu nie służy na scenie.
Może to kwestia wieku i tego, że oba kawałki śpiewał już milion razy więc "nie robią już na nim żadnego wrażenia"? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”