THINFS 2017-2018 Tour

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Adrian »

Ricky Skywalker pisze:
Adrian pisze:Hala? Spodek byłby idealny :D
Spodek jest archaiczny i zdecydowanie za mały na potrzeby Bon Jovi. Myślę, że w grę wchodziłyby tylko Tauron Arena w Krakowie i Atlas Arena w Łodzi ;)
Ricky sam jesteś archaiczny :) wyprowadziłeś się i już Ci spodek nie pasuje? ;> Pojemność 11 500 byłaby idealna na BJ :) w Dąbrowie też mamy spoko Hale i 4 tys miejsc. Idealnie na intymny koncert :P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

Zabawne jest to, że jeszcze parę miesięcy temu o żadnych arenach nie byłoby dyskusji. ;)
Gorzka pigułka dla JBJ...
Muszą zejść z ceny przynajmniej o połowę(czyli np. żądać 1-1.2mln$). Inaczej mogą zapomnieć o graniu gdziekolwiek poza właśnie Niemcami, UK, Japonią, Paryżem i Włochami.
A takie były plany! Rosja, może Ukraina...
Ale jak zrewidują i przełkną kwestię finansów i aren to nawet koncert w Polsce jest realny i to wcale nie taki drogi jak wszyscy myślą. Bo gdyby do niego doszło to ceny byłyby porównywalne z tym co mamy teraz. Żaden organizator idiotą nie jest. Piłeczka jest po stronie BJ. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
REHABILEJKO

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: REHABILEJKO »

prezes1 pisze:Zabawne jest to, że jeszcze parę miesięcy temu o żadnych arenach nie byłoby dyskusji. ;)
Gorzka pigułka dla JBJ...
Muszą zejść z ceny przynajmniej o połowę(czyli np. żądać 1-1.2mln$). Inaczej mogą zapomnieć o graniu gdziekolwiek poza właśnie Niemcami, UK, Japonią, Paryżem i Włochami.
A takie były plany! Rosja, może Ukraina...
Ale jak zrewidują i przełkną kwestię finansów i aren to nawet koncert w Polsce jest realny i to wcale nie taki drogi jak wszyscy myślą. Bo gdyby do niego doszło to ceny byłyby porównywalne z tym co mamy teraz. Żaden organizator idiotą nie jest. Piłeczka jest po stronie BJ. :)
To w sumie smutne jak w ostatnich latach (w Europie) siadło zainteresowanie muzyką Bon Jovi... Pewnie kluczowe było odejście Sambory. Z drugiej strony coraz skuteczniejsze odchodzenie zespołu od gitarowego grania, bylejakość kompozytorska. Swoją drogą to ciekaw jestem ile starych zespołów rockowych (nie wliczając Metalliki) jest obecnie w stanie zapełnić stadion... Na pewno Gunsi, pewnie U2, Stonesi... Kto jeszcze?
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: wranglerek »

Myślę, że i Iron Maiden dali by radę. Zresztą przekonamy się w lipcu w Krakowie.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
REHABILEJKO

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: REHABILEJKO »

wranglerek pisze:Myślę, że i Iron Maiden dali by radę. Zresztą przekonamy się w lipcu w Krakowie.
Ale masz na mysli Polskę czy ogólnie?
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

REHABILEJKO pisze: Swoją drogą to ciekaw jestem ile starych zespołów rockowych (nie wliczając Metalliki) jest obecnie w stanie zapełnić stadion... Na pewno Gunsi, pewnie U2, Stonesi... Kto jeszcze?
Jeszcze niedawno AC/DC. Teraz już nie(wiadomo dlaczego). :(
Mniejsze stadiony chyba zapełnili ostatnio Chili Peppers i Pearl Jam.
Ale takie wielkie - to już prawie nikt.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: wranglerek »

REHABILEJKO pisze:
wranglerek pisze:Myślę, że i Iron Maiden dali by radę. Zresztą przekonamy się w lipcu w Krakowie.
Ale masz na mysli Polskę czy ogólnie?
Oczywiście mam na myśli Polskę. Patrząc na to jak często u nas grają czasem nawet po dwa koncerty jak w 2013 roku bodajże ostatnio. A skoro wracają to i sprzeadają się bilety to sądzę, że i tegoroczny koncert w Krakowie będzie sukcesem i uda im się wypełnić stadion; ale to moje subiektywne zdanie, a i tak wszystko zweryfikuje czas. (Jeśli Bon Jovi nie będzie w tym roku gdzieś w pobliżu to myślę, że będę w Krakowie)
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
usunięty użytkownik 4858

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

à propos Maidenów - czytał może już ktoś: Obrazek ??

:gazeta: jakby ktoś polecał/nie polecał to dawać info! :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: Damned »

Moim zdaniem to nie kwestia braku porozumienia z organizatorami, tylko Hall of Fame przesądziło o tym, że europejska trasa została odłożona na później...

Siwy chce wycisnąć maksimum na rodzimym rynku. Wie, że taka okazja już się nie powtórzy, i że na Europie Hall of Fame nie robi takiego wrażenia, więc wyjeżdżanie z kraju tuż po gali, byłoby zmarnowaną okazją na odbudowanie swojej pozycji w Stanach.

Nie podoba mi się brak oficjalnego stanowiska w sprawie Europy, bo po tych szumnych zapowiedziach wypadałoby powiedzieć 2 słowa. Mam nadzieję, że w tym tygodniu wiele się wyjaśni.
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: wranglerek »

Tomker pisze:à propos Maidenów - czytał może już ktoś: ??

:gazeta: jakby ktoś polecał/nie polecał to dawać info! :)
Jako, że Ironi plasują się w moim Top3, jest to pozycja obowiązkowa dla mnie. Już zacząłem czytać i z czystym sumieniem polecam. I chociaż nie „łyknąłem” jej w ciągu jednego czy dwóch dni, bo u mnie jest tak że czytam kilka pozycji w jednym czasie, to biografia Bruce’a (a właściwie Paula, czego dowiedziałem się właśnie z książki) leży zawsze pod ręką. I po całym dniu pracy, zabaw z dzieciakami, obowiązków domowych z chęcią do niej zaglądam. Up The Irons!!! i chciałoby się powidzieć miłego czytania, ale to nie „Ania z Zielonego Wzgórza” więc zaj.....ej lektury życzę. :gazeta: :ok:
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
usunięty użytkownik 4858

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

wranglerek pisze: Jako, że Ironi plasują się w moim Top3, jest to pozycja obowiązkowa dla mnie. Już zacząłem czytać i z czystym sumieniem polecam. I chociaż nie „łyknąłem” jej w ciągu jednego czy dwóch dni, bo u mnie jest tak że czytam kilka pozycji w jednym czasie, to biografia Bruce’a (a właściwie Paula, czego dowiedziałem się właśnie z książki) leży zawsze pod ręką. I po całym dniu pracy, zabaw z dzieciakami, obowiązków domowych z chęcią do niej zaglądam. Up The Irons!!! i chciałoby się powidzieć miłego czytania, ale to nie „Ania z Zielonego Wzgórza” więc zaj.....ej lektury życzę. :gazeta: :ok:
Dzięki za dobrą zachętę! :) Ironów zaczynałem słuchać w tym samym czasie co Bon Jovi, ale potem ci drudzy stali się numerem 1, a z IM rozstałem się na wiele lat. Ale sentyment został na zawsze, co jakis czas po prostu muszę coś od nich przesłuchać, a Bruce był zawsze ciekawą, nietuzinkową postacią
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: wranglerek »

Tomker pisze:
wranglerek pisze: Jako, że Ironi plasują się w moim Top3, jest to pozycja obowiązkowa dla mnie. Już zacząłem czytać i z czystym sumieniem polecam. I chociaż nie „łyknąłem” jej w ciągu jednego czy dwóch dni, bo u mnie jest tak że czytam kilka pozycji w jednym czasie, to biografia Bruce’a (a właściwie Paula, czego dowiedziałem się właśnie z książki) leży zawsze pod ręką. I po całym dniu pracy, zabaw z dzieciakami, obowiązków domowych z chęcią do niej zaglądam. Up The Irons!!! i chciałoby się powidzieć miłego czytania, ale to nie „Ania z Zielonego Wzgórza” więc zaj.....ej lektury życzę. :gazeta: :ok:
Dzięki za dobrą zachętę! :) Ironów zaczynałem słuchać w tym samym czasie co Bon Jovi, ale potem ci drudzy stali się numerem 1, a z IM rozstałem się na wiele lat. Ale sentyment został na zawsze, co jakis czas po prostu muszę coś od nich przesłuchać, a Bruce był zawsze ciekawą, nietuzinkową postacią
Świetny frontman, pilot, szermierz, aktor... hmm, trochę wojskowości, piwowarstwa (jak dobrze kojarzę), historii - istny człowiek renesansu rzec by można. A po lekturze tych kilkudziesięciu dopiero stron śmiało można powiedzieć od zera do bohatera (pokonał przecież raka).
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: EVENo »

Nie wiem czy dać to tu, czy do tematu o HoF, ale dam tu.

Taka mnie myśl wczoraj w robocie przy szlifowaniu okładek Bounce'a naszła, że podczas gali HoF Jon może ogłosić coś wielkiego, niekoniecznie przyjemnego. Wprawdzie moja teoria trochę się zawaliła, gdy zauważyłem, że jednak będzie jakaś trasa w tym roku, ale i tak - co Wy na to, żeby podczas gali, gdy zespół pojawi się w oryginalnym składzie, Jon powiedział, że ostatni raz widzicie Bon Jovi? A potem dodał, że kończą tę trasę i do widzenia?

Po prostu przyglądam się temu, co się dzieje z tą instytucją i nie dzieje się najlepiej. Wokalista traci formę, sprzedaż maleje, Shanks jest Shanksem. Promocja bandu zdaje się nie wie co robić, by przywrócić Bon Jovi na usta wszystkich. No to może... pojednanie na tę jedną, ostatnią trasę? Z Aleciem i Richiem, po całym świecie, w stylu "Aero-Vederci". No bo co jeszcze, oprócz czegoś takiego może przyciągnąć ludzi z całego świata do tego zespołu? Nowościami to oni raczej nie zachęcą nikogo do przyjścia na koncert, ale jeśli trasa będzie promowana tak, że ostatni raz można będzie usłyszeć Prayera na żywo, zainteresowanie powinno być większe.

Tak się po prostu zaczynam nastawiać na tę galę i zastanawiać, czy tam faktycznie wydarzy się coś wielkiego, oprócz Jaśka i Ryśka podających sobie ręce. Jakieś wielkie ogłoszenie, wykorzystanie momentu do powrotu Bon Jovi na lepsze tory. No i próba... chyba podstawowa "piątka" będzie musiała odbębnić jakąś próbę przez zagraniem, czyż nie?

Przyznam szczerze, że na początku nie nastawiałem się na to całe Cleveland, byłem przekonany, że skończy się na uśmiechach do kamer i tyle, ale im bliżej do tej gali, tym bardziej zaczynam o niej myśleć. Obym się tylko nie zawiódł i faktycznie COŚ się wydarzy...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: NEWARRRO »

EVENo pisze: Przyznam szczerze, że na początku nie nastawiałem się na to całe Cleveland, byłem przekonany, że skończy się na uśmiechach do kamer i tyle, ale im bliżej do tej gali, tym bardziej zaczynam o niej myśleć. Obym się tylko nie zawiódł i faktycznie COŚ się wydarzy...
wydarzy się to, że podczas "wielkiego show" zobaczymy po raz ostatni na jednej scenie Jona, Richiego, Ala, Tica i Dave'a. Złotą Piątkę z Jersey, której tak wiele zawdzięczamy... Dla mnie i tak dużo i nie oczekuję więcej, bo w większe cuda nie wierzę ;)
Jon z pewnością zaakcentuje powstanie nowego składu, będzie ponowne udawanie, że Phil jest nowym gitarzystą. Mam tylko nadzieję, że scenariusz pożegnania z oryginalnym składem BJ będzie wyreżyserowany z wielka gracja i taktem ;D bo większość fanów BJ jest mega wrażliwa, wystarczy przypomnieć, że do dzisiaj nie potrafią sobie wytłumaczyć odejścia/wyrzucenia Richiego z zespołu ;D
I pożegnanie pożegnaniem, ale to przecież nie zamknie drogi do kolejnych okazjonalnych wspólnych występów (ale czy będą jeszcze ku temu tak idealne okazje?)
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: THINFS 2017-2018 Tour

Post autor: prezes1 »

EVENo pisze: podczas gali HoF Jon może ogłosić coś wielkiego, niekoniecznie przyjemnego. Wprawdzie moja teoria trochę się zawaliła, gdy zauważyłem, że jednak będzie jakaś trasa w tym roku, ale i tak - co Wy na to, żeby podczas gali, gdy zespół pojawi się w oryginalnym składzie, Jon powiedział, że ostatni raz widzicie Bon Jovi? A potem dodał, że kończą tę trasę i do widzenia? Po prostu przyglądam się temu, co się dzieje z tą instytucją i nie dzieje się najlepiej. Wokalista traci formę, sprzedaż maleje, Shanks jest Shanksem. Promocja bandu zdaje się nie wie co robić, by przywrócić Bon Jovi na usta wszystkich. No to może... pojednanie na tę jedną, ostatnią trasę? Z Aleciem i Richiem, po całym świecie, w stylu "Aero-Vederci".
Nie sądzę. Będzie ciągnął ten wózek póki Shanks go wspiera(bo to Shanks wybił mu z głowy rozwiązanie zespołu). Ma też Tica i Dave'a a HUgh jako 'nowy' będzie się jeszcze bardziej starał, kto wie może coś skomponuje? ;) :D
Za dziadowską promocję odpowiada wytwórnia. Zadziwiające by przy tak dobrych piosenkach nic nie wybierać na single i nie promować?
Nie wiemy jaki cyrograf sobie Jon podpisał z nimi, na ile lat, płyt etc.
Sprzedaż maleje...Ciekawe czy pomysł z płytą do biletu ma pomóc sprzedaży albumu czy koncertów? Bo może zainteresowanie koncertami spada na łeb, na szyję i stąd te dziwne pomysły...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „This House Is Not For Sale Tour 2017 - 2019”