Nasze seriale

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:
Tomker pisze:hehe, spokojnie, nie tak od razu można dostać pierwszo, drugo czy trzecioplanową rolę w takim filmowym HICIE! Zaczyna się od pierwszego szczebla,
ale jak wiadomo trzeba mierzyć wyżej! ;) Czego Dobkowi życzę (ale oby nie ze stratą dla jego muzyki :) )
A co tam ekipa robi prywatnie to już tajemnica kina i rockendrolla ;)
Oczywiście, że tak. Zdaję sobie sprawę ale Lagherta to taka kobitka co bierze co chce(a więc żołnierz z 10 rzędu też ma szanse). ;)
a i żaden Polak nie zawaha się zaprosić kobiety z pierwszego planu! ;D A Katt to przepiękna kobieta i choćby wypicie z Nią lampki wina z zakrwawionym (spokojnie to farba:D ) toporem u pasa to musi być piękne przeżycie :) (rozmarzony...)
tak, że piękne możliwości są ;) Ale tu już naprawdę bądźmy bardziej dyskretni hehe, skupmy się na filmie ;D
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasze seriale

Post autor: dobek994 »

Hejka :D Dawno mnie tu nie było, a widze że sie o mnie tu rozmawia to postanowiłem wbić :D
Zobaczycie mnie w 6tym sezonie Wikingów, póki co jeszcze trwają nad nim prace więc troche jeszcze minie zanim będzie emisja ;) Oczywiście poznanie Katheryn i reszty obsady to było mega przeżycie, a ogólnie atmosfera na planie jest zajebista i ciesze się że mam swój udział w jednym z moich ulubionych seriali. I to nie jako "żołnierz 10go rzędu" bo będzie mnie widać troche wyraźniej :cfaniak: :D No ale nie spojleruje! Pozdrooo!
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

:)

Dzięki, za wbicie do starych znajomych! :D
Choler..nder, szukam jakiejś odpowiedniej emotikonki dla Wikinga, zamiast tych błahych uśmieszków, ale nie ma.. :O najbliższe to chyba to: :killer: :diabel: ;D
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nasze seriale

Post autor: EVENo »

Jezus Maria, ja Cie po nicku dopiero teraz skojarzyłem.
Siema młody! Zapuść większą brodę!

Nie wiem co to za serial, ale obstawiam, że Twoja facjata bardzo wyraźnie pojawi się na ekranie 42-calowych telewizorów należących do mieszkańców całego świata :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

dobek994 pisze:Hejka :D Dawno mnie tu nie było, a widze że sie o mnie tu rozmawia to postanowiłem wbić :D
Zobaczycie mnie w 6tym sezonie Wikingów, póki co jeszcze trwają nad nim prace więc troche jeszcze minie zanim będzie emisja ;) Oczywiście poznanie Katheryn i reszty obsady to było mega przeżycie, a ogólnie atmosfera na planie jest zajebista i ciesze się że mam swój udział w jednym z moich ulubionych seriali. I to nie jako "żołnierz 10go rzędu" bo będzie mnie widać troche wyraźniej :cfaniak: :D No ale nie spojleruje! Pozdrooo!
Gratulacje! Co jakiś czas wpadaj i dawaj znać jak tam praca na planie. :)
6 sezonu to pewnie będzie za rok premiera, dobrze wiedzieć że Lagherta wciąż będzie! Uf, nie zlikwidują jej w tym sezonie... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
aniuchna90
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2017, o 21:11

Re: Nasze seriale

Post autor: aniuchna90 »

Nowych seriali wartych uwagi jest bardzo wiele. Oczywiście polecam zwłaszcza serial o nazwie Narccos czy Gommora, na prawdę mocne tytuły.
Wydawało mi się, że potrzebuję jego nierealności, aby przezwyciężyć swoją
Awatar użytkownika
TruncMan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2018, o 17:33

Re: Nasze seriale

Post autor: TruncMan »

Ja standardowo polecę Grę o Tron.Jeden z najlepszych seriali ostatnich czasów.
Teraz wiem, że człowiek jest zdolny do wielkich czynów. Ale jeśli nie jest zdolny do wielkiego uczucia, nie interesuje mnie.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Następna 'bomba' to 'Manhunt: Unabomber'. Polecam! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasze seriale

Post autor: Yossarian »

A Korona Królów??
Hehe
A od wtorku na HBO Brytania.
I nadal polecam Młodego Papieża.
Why so serious?
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Nasze seriale

Post autor: NEWARRRO »

Yossarian pisze:A Korona Królów??
Hehe
bardzo lubię seriale czy filmy oparte na rzeczywistości. Wiadomo, że na ten serial nie poszły miliardy Hollywoodu, ale wyśmiewanie?
Ja jestem za kręceniem tego typu produkcji (tak samo jak filmów o wyklętych, które przecież też nie są "jakości hollywoodzkiej). Za to ratuje je temat. Oczywiście może ktoś woli M jak Mdłość. Bez obrazy, ale nie ja :)
Tak, że do modnej nagonki się nie dołączam. Początki zazwyczaj nie są ideałami, ale w końcu ktoś musi przetrzeć szlak. A polską historię kocham i już! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Yossarian pisze:A Korona Królów??
Hehe
A od wtorku na HBO Brytania.
I nadal polecam Młodego Papieża.
Hey Yoss! :)
Brytanię zamierzam oglądać. Papieża oglądałem. :)
A teraz oglądam coś dla młodych widzów - Stranger Things, cholera, niby bajka dla młodzieży ale jak się ogląda!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Prezesie jeden, a co myślisz o naszych Wikingach?
Trochę się nowi aktorzy wyrobili, nie? Do Bjorna już nie mam zastrzeżeń, Ivar tak jak mnie drażnił na początku tak przestał w tym sezonie. Wreszcie dopracował swoją postać. Podobnie ta była laska Lagherty (norweska "królowa" hehe, zapomniałem imienia). W tym sezonie też jest bardziej wyrazista. Harald i Halfdalf to samo, a nawet lepiej :) Wreszcie nie ma takiej ci...apy jak Kalf, no chyba, że ten zawodnik MMA (czy czegoś w ten deseń) z wyspy Flokiego ;D Sam Floki wraz z utratą make upu trochę utracił pazur, szkoda.
W sumie najgorzej wypadają Ubbe i Hvitserk, chociaż ten drugi ma po prostu taką bezpłciową rolę.
Wprowadzenie Heahmunda to był dobry pomysł, ale chyba zbyt bardzo przejął się uwypuklaniem "szaleństwa", bo w kolejnych odcinkach jego gra zaczyna nużyć.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: Nasze seriale

Post autor: M.J. »

prezes1 pisze:A teraz oglądam coś dla młodych widzów - Stranger Things, cholera, niby bajka dla młodzieży ale jak się ogląda!
Stranger Things w oficjalnym zamyśle miało być bajką dla widza "w każdym wieku", ale w pozostałym zakresie popieram Twoją wypowiedź. Aż mi głupio, że dałam im się uwieść, chociaż przecież o to w tym wszystkim chodziło... :x

Edit: No i parę momentów z Bon Jovi też się tam pojawia... :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nasze seriale

Post autor: Ricky Skywalker »

Tomker pisze:Prezesie jeden, a co myślisz o naszych Wikingach?
Trochę się nowi aktorzy wyrobili, nie? Do Bjorna już nie mam zastrzeżeń, Ivar tak jak mnie drażnił na początku tak przestał w tym sezonie. Wreszcie dopracował swoją postać. Podobnie ta była laska Lagherty (norweska "królowa" hehe, zapomniałem imienia). W tym sezonie też jest bardziej wyrazista. Harald i Halfdalf to samo, a nawet lepiej :) Wreszcie nie ma takiej ci...apy jak Kalf, no chyba, że ten zawodnik MMA (czy czegoś w ten deseń) z wyspy Flokiego ;D Sam Floki wraz z utratą make upu trochę utracił pazur, szkoda.
W sumie najgorzej wypadają Ubbe i Hvitserk, chociaż ten drugi ma po prostu taką bezpłciową rolę.
Wprowadzenie Heahmunda to był dobry pomysł, ale chyba zbyt bardzo przejął się uwypuklaniem "szaleństwa", bo w kolejnych odcinkach jego gra zaczyna nużyć.
Ej, Astrid fajna jest! W sensie w tym sezonie, wcześniej trochę wkur***ła :P

Reinkarnacja Henryka VIII też spoko ;) Przynajmniej do 5 odcinka, bo trochę mam do nadrobienia ;)

A "wyspa Flokiego" to nie jest przypadkiem Islandia? Początkowo miałem wrażenie, że to Skellig Michael vel. Ahch-To i za chwilę zza skalnego zakrętu wyskoczy Luke Skywalker - ale teraz sądzę, że to raczej Islandia (bo przecież jej kolonizacja przez Wikingów to ważny wątek) ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:Prezesie jeden, a co myślisz o naszych Wikingach?
Trochę się nowi aktorzy wyrobili, nie? Do Bjorna już nie mam zastrzeżeń, Ivar tak jak mnie drażnił na początku tak przestał w tym sezonie. Wreszcie dopracował swoją postać. Podobnie ta była laska Lagherty (norweska "królowa" hehe, zapomniałem imienia). W tym sezonie też jest bardziej wyrazista. Harald i Halfdalf to samo, a nawet lepiej :) Wreszcie nie ma takiej ci...apy jak Kalf, no chyba, że ten zawodnik MMA (czy czegoś w ten deseń) z wyspy Flokiego ;D Sam Floki wraz z utratą make upu trochę utracił pazur, szkoda.
W sumie najgorzej wypadają Ubbe i Hvitserk, chociaż ten drugi ma po prostu taką bezpłciową rolę.
Wprowadzenie Heahmunda to był dobry pomysł, ale chyba zbyt bardzo przejął się uwypuklaniem "szaleństwa", bo w kolejnych odcinkach jego gra zaczyna nużyć.
Wyrobili się, sam się zdziwiłem. Bardzo dobrze mi się ogląda ten sezon. :)
Bo wcześniejszy to taki średni był i myślałem że chyba czas skończyć. A tu popatrz, będzie następny z Dobkiem! :)
Ricky Skywalker pisze:Ej, Astrid fajna jest! W sensie w tym sezonie, wcześniej trochę wkur***ła :P

Reinkarnacja Henryka VIII też spoko ;) Przynajmniej do 5 odcinka, bo trochę mam do nadrobienia ;)

A "wyspa Flokiego" to nie jest przypadkiem Islandia? Początkowo miałem wrażenie, że to Skellig Michael vel. Ahch-To i za chwilę zza skalnego zakrętu wyskoczy Luke Skywalker - ale teraz sądzę, że to raczej Islandia (bo przecież jej kolonizacja przez Wikingów to ważny wątek) ;)
Tak, Astrid fajna jest! ;) Dobrą parę tworzyły z Laghertą. :D
A wyspa to oczywiście Islandia!
Chyba został tylko jeden odcinek jeszcze.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”