Top Bon Jovi 2017

Różnego rodzaju gry i zabawy związane z twórczością Bon Jovi.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Re: Top Bon Jovi 2017

Postprzez EVENo » 12 listopada 2017, o 18:50

Faith No More pokonane i dopiero teraz będzie ultra ciekawie! W 1/8 finału trafili na Michaela Jacksona. Trudno wskazać faworyta, ale porażka z MJ nie będzie zaskoczeniem.

Rozpoczęła się też dyskusja na temat naszego zespołu. Ktoś nazwał go "kiełbasianym rockiem" :D Z innych cytatów:
Nie uważam, żeby takie "It's My Life" było piosenką od kiełbasy. To prawdziwy hymn.
A tam hymn. Ot nostalgiczna piosenka dla ludzi którzy wspominają przeboje z przełomu mileniów, nie żebym nie lubił (bo sam się zaliczam do tych ludzi xD), ale te kilka pojedyńczych piosenek Bon Jovi które są w miarę strawne to wciąż bardzo słabo w porównaniu z dorobkiem i dziedzictwem The Beach Boys, no przepraszam.
It's My Life to plama na ich honorze. Najgorsze nagranie jakie znam. W zasadzie grają rocka, a tu rąbnęli disco z rockowym instrumentarium. Widocznie czuli, że tracą publiczność i nagrali coś dla plebsu.
Jak słyszę "It's my life" w jakimkolwiek radiu to mi się nóż w kieszeni otwiera...niestety.

Ci sami ludzie już niedługo wezmą udział w Topie Bon Jovi na forum Trójki ;)
Radio Epsilon:
Orion
Last Shark
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

GaduGadu: 666
Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez JonetteBJ » 12 listopada 2017, o 20:21

EVENo napisał(a):Ci sami ludzie już niedługo wezmą udział w Topie Bon Jovi na forum Trójki ;)

Jestem okropnie ciekawa w jakim stopniu wyniki będą się różniły od naszych (bo, że będą się różniły jest oczywiste) :)
JonetteBJ
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

GaduGadu: 0
Ulubiona płyta: These Days

Postprzez EVENo » 12 listopada 2017, o 21:12

A, zapomniałem o rzeczy najważniejszej! Jeden z użytkowników (prz_rulez) zmienił swój podpis na forum na "Pan Kiełbasa Plebs" :D Zdaje się, że broni Bon Jovi bardziej, niż ja byłbym w stanie :P
Radio Epsilon:
Orion
Last Shark
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez EVENo » 16 listopada 2017, o 21:23

WYSTARTOWAŁ! :D Trójkowy Top Bon Jovi został dziś przeze mnie otworzony, a to oznacza, że... to nic nie oznacza, bo na głosowanie postanowiliśmy dać aż trzy miesiące (z powodu dużej ilości materiału do słuchania i kolizji terminów z inną forumową zabawą). Termin wyznaczony został na 15 lutego 2018 i dopiero po tej dacie policzę punkty i ogłoszę wyniki.

W Topie amerykańskich wykonawców na mycharts.pl Bon Jovi zostało pokonane przez Michaela Jacksona i powalczy o miejsca 9-16. MJ trafił teraz na Aerosmith, co mnie trochę niepokoi, bo to bliźniaczy zespół i może skończyć podobnie. BJ nie może też już liczyć na mój głos, bo ten wędruje na Pearl Jam. Przeprosinki.
Radio Epsilon:
Orion
Last Shark
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez EVENo » 20 listopada 2017, o 17:41

Pierwszy głos w Trójkowym plebiscycie oddany i... 7800º Fahrenheit już ma więcej punktów, niż w naszym :D

Użytkownik jollyroger72 obok mnie najbardziej walczył o Top Bon Jovi i niejednokrotnie pokazywał w swoich postach, że twórczość zespołu zna na wylot. Choć jego osoba (chyba) nigdy nie zawędrowała na nasze forum, mógłby naprawdę się tu odnaleźć. Jego głosy też z resztą są ciekawe:

Informacja:
01. Born To Be My Baby
02. Runaway
03. It's My Life
04. Livin' On A Prayer
05. Blood On Blood
06. Bad Medicine
07. I’d Die For You
08. Wild Is The Wind
09. Rockin’ In The Free World
10. Come Back
11. Lay Your Hands On Me