Koncerty 2017

Wszystko co dotyczy szeroko pojętego działu muzyki, innych zespołów itp.

Moderator: Mod's Team

Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Koncerty 2017

Post autor: Kacper Bon Jovi »

Ja w tym roku byłem już na Sabaton, Accept i Twilight Force w Gdańsku. W sierpniu wybieram się na Woodstock. Głównie ze względu na Amon Amarth, The Dead Daisies, Dr Misio i Nocnego Kochanka. Następnie czeka mnie festiwal w Zgierzu, zagrają tam np: Civil War i Bonfire. 1 grudnia będę na Scorpions w Gdańsku. Zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie: KIEDY BON JOVI PRZYJADĄ DO POLSKI!?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Koncerty 2017

Post autor: EVENo »

Czy ktoś z Was był na tegorocznym Przystanku Woodstock? Koncert The Dead Daisies to było coś absolutnie wspaniałego.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2017

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

a może był ktoś z Forum na sobotnim występie Bonfire ? :) Niestety nie widziałem nikogo znajomego choćby z oddali, ale może oczy już nie te ;D
od razu dopowiem,że kocham Lessmanna i bardzo, bardzo, bardzo brakuje mi jego wokalu w BF... Ale f@ck the problems, Alexx Stahl też jest przehusarski, a Hans Ziller nadal potrafi złożyć rozsypane puzzle w sensowny wzór :)
Seta złożona wspólnie z pamięci razem z Frankiem Pané :D (kuźwa, takich Niemców to lubię! :) :piwo: )
1. Power Train
2. Never Mind
3. Dont touch the light
4. Hard on Me
5. Under Blue Skies
6. Praying 4 A Miracle
7. Give It A Try
8. Sword And Stone
9. Tonny's Roulette
10. Tim's drum solo
11. American Nights
12. Can't Break Away
13. Stand Up 4 Rock
14. S.D.I.
15. Sweet Obsession
16. Ready for Reaction
17. You Make Me Feel
18. Champion

P.S. Podziękowania dla przehusarza Kuby Cz.! :zdrowie:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Koncerty 2017

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Czy ktoś z Was był na tegorocznym Przystanku Woodstock? Koncert The Dead Daisies to było coś absolutnie wspaniałego.
Ja byłem. Obejrzałem 20 koncertów w tym 80% w całości. TDDaises niestety się nie zmieściło w rozpiskę bo wtedy chyba Romantycy grali. Słyszałem tylko Rockin In A Free World i jeszcze 1 utwór.
Natomiast koncerty m.in Archive, Nothing But Thieves czy The Bill rozwaliły system.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2017

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

8-ego kwietnia 2018r. w klubie Kuźnia (nie Kuzinia jak podaje "menadżeria" zespołu ;D ) w Bydgoszczy odbędzie się koncert Magnum
źródło: http://www.magnumonline.co.uk/
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Koncerty 2017

Post autor: Wojtek »

Prawdopodobnie 5 maja w Warszawie zagra Bryan Adams w ramach trasy "Ultimate Tour".
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2017

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Wojtek pisze:Prawdopodobnie 5 maja w Warszawie zagra Bryan Adams w ramach trasy "Ultimate Tour".
Prezes, widzimy się na kolejnym koncercie? :)
P.S. Miło by było też zobaczyć znowu Monikę... ;)
PSII. Riki też pewnie będzie ;D Może jeszcze MissTwisted i Kikusia? I ktoś znany z Forum, ale dotychczas nie poznany w realu? :)
Jest okazja, czuję, że będzie świetnie! :cfaniak:
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Koncerty 2017

Post autor: Paulska »

Ja raczej będę.
Ale nie spełniam Twoich kryteriów, bo nie jestem znany ;) :D
Pozdrawiam
Paulska
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Koncerty 2017

Post autor: Wojtek »

To nie jest jeszcze potwierdzone w 100% info. Na razie Adams wrzucil na fb zdjęcie z kalendarza z trasy Ultimate Tour i jest na niej Warszawa.
PS: Ja też na pewno będę - nareszcie pierwszy koncert na który będę mógł się wybrać autobusem :)
PS2: Obstawiam Torwar, a Wy?
usunięty użytkownik 4858

Re: Koncerty 2017

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Paulska pisze:Ja raczej będę.
Ale nie spełniam Twoich kryteriów, bo nie jestem znany ;) :D
jak to nie? ;D "Ktoś znany z Forum"...
Paulskę (można tak odmieniać?) kojarzę z tego, że tak jak ja lubi Europe, bierze aktywny udział w survivore'ach (wybierając mi na złość inne albumy lub piosenki ;) i ma tak jak ja sentyment do Toma Pettyiego. Raczej na plus, nie? ;) :ok:
Wojtek pisze:To nie jest jeszcze potwierdzone w 100% info.
nie przeginaj, my się już wybieramy! ;D dzięki za info! :))
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Koncerty 2017

Post autor: Smolek »

Ja też. Na Bryana i to w Warszawie na bank będę. Przecież to mój nr. 3 po Bon Jovi i Harem Scarem. A nigdy nie byłem na koncercie nawet. A teraz byłaby to idealna okazja, bo 100 km to rzut beretem. :D
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Koncerty 2017

Post autor: monjovi »

Bryan po raz trzeci ? Ależ oczywiście, że tak :D jeśli się jakoś nie złoży w terminie z Bon Jovi to jadę :D
A miło by było się spotkać Tomkerze, w takim gronie :)

A ktoś się wybiera może na Kaleo do Progresji 22 listopada ?
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Koncerty 2017

Post autor: Paulska »

Tomker pisze:
Paulska pisze:Ja raczej będę.
Ale nie spełniam Twoich kryteriów, bo nie jestem znany ;) :D
jak to nie? ;D "Ktoś znany z Forum"...
Paulskę (można tak odmieniać?) kojarzę z tego, że tak jak ja lubi Europe, bierze aktywny udział w survivore'ach (wybierając mi na złość inne albumy lub piosenki ;) i ma tak jak ja sentyment do Toma Pettyiego. Raczej na plus, nie? ;) :ok:
No raczej ;) :ok:
Wszystko się zgadza, no może z małym ale - absolutnie nie na złość ;)
Wojtek pisze:To nie jest jeszcze potwierdzone w 100% info. Na razie Adams wrzucil na fb zdjęcie z kalendarza z trasy Ultimate Tour i jest na niej Warszawa.
PS: Ja też na pewno będę - nareszcie pierwszy koncert na który będę mógł się wybrać autobusem :)
PS2: Obstawiam Torwar, a Wy?
Hmmm... Nie mam innego pomysłu niż Torwar, ale: rok temu w Łodzi na BA była pełna hala, w Warszawie też będzie duże zainteresowanie bo dobry dojazd (centrum Polski). Dwa i pół roku temu w Ergo Arenie (właśnie pewnie ze względu na dojazd) było mniej ludzi niż w Łodzi. Więc oby Torwar nie okazał się za mały ;) Z jednej strony obstawiam duże zainteresowanie, bo jeśli faktycznie byłby to 5 maja to dodatkowo jest to weekend, a z drugiej strony - właściwie (licząc Kraków w grudniu 2014) 4 koncert BA w Polsce w ciągu 3,5 roku.

W każdym razie w kalendarzu termin zarezerwowany :D
Pozdrawiam
Paulska
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Koncerty 2017

Post autor: Wojtek »

Paulska pisze: Hmmm... Nie mam innego pomysłu niż Torwar, ale: rok temu w Łodzi na BA była pełna hala, w Warszawie też będzie duże zainteresowanie bo dobry dojazd (centrum Polski). Dwa i pół roku temu w Ergo Arenie (właśnie pewnie ze względu na dojazd) było mniej ludzi niż w Łodzi. Więc oby Torwar nie okazał się za mały ;) Z jednej strony obstawiam duże zainteresowanie, bo jeśli faktycznie byłby to 5 maja to dodatkowo jest to weekend, a z drugiej strony - właściwie (licząc Kraków w grudniu 2014) 4 koncert BA w Polsce w ciągu 3,5 roku.
Z tego co pamiętam to w Łodzi jeszcze trochę było wolnego miejsce na płycie. Gdzieś czytałem, że było 8 tys. fanów przy pojemności na takim koncercie 11 tys. Ponoć w Krakowie było 12 tys. osób, ale w większej hali. Też się zastanawiam (z dokładnie tych samych powodów) czy Torwar może nie okazać się jednak za mały... Choć pewnie bilety będą droższe, bo 200 zł za płytę w Łodzi, to była naparwdę dobra cena. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w Krakowie były chyba po 250 zł a w Poznaniu 300 zł.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Koncerty 2017

Post autor: Paulska »

W Łodzi na płycie wolnego moim zdaniem było mało, ale ja byłem blisko sceny, więc dokładnie nie wiem co było z tyłu. W Łodzi dużo osób pojawiło się z pół godziny po rozpoczęciu, bo na A2 od Warszawy był wypadek i koszmarny korek. W Trójmieście było wolne moim zdaniem 1/3 płyty. W Trójmieście i Krakowie ceny były wyższe niż w Łodzi, ale już nie pamiętam o ile. W Poznaniu na koncercie BA nie byłem :( Jeśli koncert będzie na Torwarze to spodziewam się ceny 249/299 za płytę. Więcej to by było przegięcie.
Pozdrawiam
Paulska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”