Nasze seriale

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Re: Nasze seriale

Postprzez Wolfie » 11 maja 2017, o 10:57

A może ogląda ktoś Skazanego na śmierć 5 sezon, albo Better Call Saul? :)
Wolfie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

GaduGadu: 0

Postprzez Smolek » 11 maja 2017, o 18:59

Wolfie napisał(a):A może ogląda ktoś Skazanego na śmierć 5 sezon, albo Better Call Saul? :)

Ja oglądam Prison Break. Znaczy ten nowy sezon. I sumie nawet jest nieźle, lepiej niż przewidywałem. Większość starej paczki wróciła. Prison Break był moim pierwszym serialem, który zacząłem oglądać na bieżąco, jakoś w 2007 roku. I wciąż serial jest jednym z ulubionych, pomimo, że potem poziom spadł, zwłaszcza w 4. sezonie.
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez Wojtek » 13 maja 2017, o 20:00

Wolfie napisał(a):A może ogląda ktoś Skazanego na śmierć 5 sezon, albo Better Call Saul? :)

W mojej skromnej opinii Better Call Saul to jeden z najlepszych seriali. Jest to spin-off Breaking Bad, więc aby się nim cieszyć trzeba najpierw znać pierwowzór. Fenomenalny scenariusz - tu każdy szczegół ma znaczenie, nie ma ani jednej niepotrzebnej sceny, montaż, reżyseria, muzyka na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy w serialu przez połowę odcinka bohater ani razu się nie odzywa, czy dialogów jest w bród niczym w produkcji Aarona Sorkina ogląda się jak na szpilkach. Dla fanów Breaking Bad pozycja obowiązkowa.

A oglądał ktoś 1 sezon American Crime Story - sprawa O.J. Simpsona?
10 odcinkowa, oparta na faktach historia, ukazująca kulisy głośnego procesu w USA, baseballisty oskarżonego o zamordowanie żony, którym w latach 90tych żył cały świat. Rewelacja!
Wojtek
Save a Prayer
Save a Prayer

Postprzez rosek80 » 14 maja 2017, o 13:13

ja to ciagle ogladam kieposkich nawet sobie nagrywam i robie powtorki na dvd - odpreza mnie no to i bawi. poza tematem to polecam http://www.edelweiss.com.pl .
rosek80
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Ulubiona płyta: kat

Postprzez pasja » 11 września 2017, o 14:52

Ja oglądam Better Call Saul i muszę przyznać, że jest świetny! Te perypetie kreatywnego (aż nazbyt, hehe) papugi ogląda się po prostu za dobrze ;)
teksty o produktach http://pasja-pisania.pl
pasja
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park