Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: sobol_77 »

Skąd optymizm o coś dobrego?? Od lat Bon Jovi nagrywają mierne, w porywach słabe albumy, a obecny skład to karykatura zespołu, który z legendy stał się tworem utrzymywanym przy życiu przez Jona. Jak JB straci głos, może zaproszą za mikrofon Axla lub Gadowskiego?
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Lodynapatyku

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Lodynapatyku »

Sobol, głupoty wypisujesz, a w zdaniu ze słowem "legenda" to juz Cie na maxa poniosło.

Album bedzie jaki będzie. Przykre ilu "fanów" ma ten zespół. Ja na nowe wydawnictwo czekam z cholerną niecierpliwoscią i żadne wypisywane popłuczyny w Internetach tego nie zmienią. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: sobol_77 »

Głupotą to jest liczenie na jakiś dobry album Bon Jovi, który to zespół ma takich fanów, jakich ostatnimi płytami z popłuczynami właśnie sobie czy to wychował (nowi), czy zepsuł (część starych jak ja). Ja też czekam, ale nie tak jak kiedyś, gdy miałem wypieki na twarzy słuchając przecieków, a potem świeżego cd...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Lodynapatyku

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Lodynapatyku »

Idąc tym tokiem myslenia to kazdy jeden album BJ to komercyjne mniej lub bardziej wyrachowane popłuczyny na czele z gniotkami z lat 80, kiedy grali przesłodzonego korporacyjnego rocka..

Zastanawia mnie jednak dlaczego "fani" z taką pogardą podchodzą do nowych wydawnictw... Przeciez ten zespół jedynie gra swoją muzykę. A że każdy z nas sie zmienia... Cóż... Życie.

Ja od BJ hard rocka nie oczekuje. To nie ten styl. To od zawsze porzadny gitarowy pop(rock) dla mas i za to im chwała. Fajnie że nadal grają i mimo uplywu lat potrafią jeszcze cos w miare swiezego wymyślić w przeciwienstwie do takich potworkow jak np. Def Leppard czy pseudo niekomercyjna Metallica.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Smolek »

Zdjęcie ze wczoraj w Electric Lady Studios. Na zdjęciu znajduje się Jon, Tico, Shanks i Michael Brauer. Wydawało się, że album został ukończony, ale pewnie chodziło o nagranie albumu, a teraz robią mix. Na to wskazuje jeden z hasztagów, którym jest #mix, a także obecność Michaela Brauera, który jest znany jako 'mix engineer'. Co ciekawe, Michael Brauer jest 7-krotnym zdobywcą nagrody Grammy.
@john_shanks: @bonjovi #ticotorres #bonjovi @electricladystudios #michaelbrauer #music #faith #record #studio #mix #friends #guitar
Obrazek
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: monjovi »

Fotka raczej nie jest z wczoraj, wnioskuje po stroju Shanksa, że została zrobiona wtedy co fotka całego zespołu. Jon też ma tę samą koszulkę, ale pewnie teraz jako pokutę nie zdejmie jej przez kolejny rok :D

Shanks lubi wstawić od czasu do czasu starszą fotkę z Jonem, żeby rozruszać swój profil na Instagramie xD
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Adrian »

Zdjęcie ewidentnie z tego samego dnia co to w całym składzie. Pewnie wtedy odbyło się "listening party" dla całego zespołu + Bauer.

Album już jest po mixie o którym pisali już jakiś czas temu.

Bardzo mi się podoba to że Jon mocno angażuje się w ten album. Nagrywali go w porządnych studiach, Jon mówił że bardzo skupiał się na tekstach, panowie jeżdzili po targach muzycznych szukając nowinek technicznych i do tego powrócili do nagrywania demówek w pełnym składzie. Nie wiem co z tego wyniknie ale włożyli w to dużo serca i pracy. I co ważniejsze nie śpieszyli się.
No i ten Pan od miksów daje nadzieje na dobrej jakości dźwięk na płycie.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Fromasz1899 »

pozostało tylko trzymać kciuki żeby album był dobry :P wiadomo że niektórym fanom ciężko dogodzić :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Smolek »

Według Phila X, "God Bless This Mess" nie będzie jednak pierwszym singlem z nowego albumu BJ. Z jego twittera:

@owensbonjovi1: @TheRealPhilX Phil X is the new single out , God bless this mess ?
‏@TheRealPhilX: @owensbonjovi1 not to my knowledge but I know that's not the 1st single.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Smolek »

Info od Matta. Wygląda na to, że został już nagrany teledysk pierwszego singla. Pamiętam, że były jakieś wpisy na JT, że Phil X brał udział w nagrywaniu teledysku do pierwszego singla. Po tym wpisie Matta, możliwe, że to prawda.

@TheMattBongiovi: Don't have exact releases but the Album is fantastic!! Video is awesome and really well done. You all will be very happy!!!
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Fromasz1899 »

"fantastic" ciekawe o której grupie fanów mówi, bo są fani którzy lubią wszystkie krążki, a są fani którzy lubią tylko starsze krążki :P i weź tu człowieku bądź mądry :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Lodynapatyku

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Lodynapatyku »

A co w takim razie z wielbicielami nowszych dokonań grupy?

Zresztą... Czas pokaże
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Fromasz1899 pisze:"fantastic" ciekawe o której grupie fanów mówi, bo są fani którzy lubią wszystkie krążki, a są fani którzy lubią tylko starsze krążki :P i weź tu człowieku bądź mądry :D
@TheMattBongiovi: the Album is between Lost Highway and What About Now and after few drinks sounds pretty cool!! Many fans and I prefer New Jersey or These days, but it won't happen again, okay?
Video is in two dimensions but colorful so most of you will be satisfied, Jon looks good as always!!! :)"


Fromasz, czy Matt tak miał napisać? ;D Bon Jovi przez 30 lat nagrało tyle piosenek, że do wielu można się przyczepić i wiele pokochać. Jeśli komukolwiek podobają się wszystkie to tylko pozazdrościć
Ja słucham ich już około 30 lat i jakoś nie sądzę, żeby kiedykolwiek marketingowy wyświechtany slogan Matta - typu fantastic-bombastic - miał mnie zachęcić, albo zniechęcić :D I chociaż preferuję starsze płyty od których zaczęła się moja przygoda z BJ, to nigdy nie skreślam nowych i ich wypuszczenie zawsze jest dla mnie małym świętem :)
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: michael »

Kurcze jak nowy album BJ będzie taki dla BJ jak nowy Def Leppard to płyta będzie zajebista !! Życzę z całego serducha... ale bez Sambory ehhhhhh
Let's get rocked!
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi (2016)

Post autor: Fromasz1899 »

Tomker pisze:
Fromasz1899 pisze:"fantastic" ciekawe o której grupie fanów mówi, bo są fani którzy lubią wszystkie krążki, a są fani którzy lubią tylko starsze krążki :P i weź tu człowieku bądź mądry :D
@TheMattBongiovi: the Album is between Lost Highway and What About Now and after few drinks sounds pretty cool!! Many fans and I prefer New Jersey or These days, but it won't happen again, okay?
Video is in two dimensions but colorful so most of you will be satisfied, Jon looks good as always!!! :)"


Fromasz, czy Matt tak miał napisać? ;D Bon Jovi przez 30 lat nagrało tyle piosenek, że do wielu można się przyczepić i wiele pokochać. Jeśli komukolwiek podobają się wszystkie to tylko pozazdrościć
Ja słucham ich już około 30 lat i jakoś nie sądzę, żeby kiedykolwiek marketingowy wyświechtany slogan Matta - typu fantastic-bombastic - miał mnie zachęcić, albo zniechęcić :D I chociaż preferuję starsze płyty od których zaczęła się moja przygoda z BJ, to nigdy nie skreślam nowych i ich wypuszczenie zawsze jest dla mnie małym świętem :)

mi się podobają wszystkie, jedne kocham nad życie jedne mniej ale nadal mi się podobają :) nie mam takiej piosenki której bym nie lubił i myślał "co to za gniot", nie wiem co dadzą nam Bon Jovi ale ja czekam z niecierpliwością :) jedna osoba zasugerowała mi kiedyś że przynajmniej od The Circle to nie Bon Jovi i jeśli ktoś tego słucha nie jest fanem. nie rozumiem postrzegania fanów przez pryzmat płyty. jeśli jestem fanem płyty The Circle to znaczy że albo nie słuchałem innych płyt albo jestem trollem? bo pamiętam że to mi zasugerowano jak się pojawiłem ponad 2 lata temu na forum :P mam wszystkie podstawowe płyty Bon Jovi w wersji japońskiej mam kilka B-sideów i singli, reszte mam w necie. nadal mam zdanie że moja ulubiona płyta to The Circe i w każdej płycie jest coś pięknego! od samego początku do końca każdy znajdzie coś dla siebie, może się wam to nie podobać wiadomo:) ale proszę nie kategoryzujcie ludzi że ktoś jest fanem bo lubi Bon Jovi tylko do 2000 roku a potem to nie fan, taką muzykę dostajemy i taką musimy słuchać :P lub przestać być fanami, ale myślę że fan pozostanie fanem mimo wszystko!
Tomker pisze:wypuszczenie zawsze jest dla mnie małym świętem :)
Piona! u mnie podobnie :D

na nową płytę czekam i czuje że się nie zawiodę :D mam nadzieję że nie jestem w błędzie :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”