Offtop

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Wchodisz do pokoju i widzisz Toma Hanksa myjącego zęby Twoją łyżką. Co robisz?

Wytrącam się z równowagi i upadam na dywan
12
13%
Dzwonię do Gabryśki, bo nie mam w domu orzechów
15
16%
Biorę szklankę i uderzam nią mojego kota
3
3%
Wypluwam Domestos, który chciałem wypić
9
10%
Budyń
54
58%
 
Liczba głosów: 93

Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Fromasz1899 »

kiedyś na podobnej liście widziałem też Aerosmith ale Bon Jovi w sumie nigdy :P , Damned ma rację samo "Something To Belive In" wystarczy żeby Bon Jovi było zespołem skreślonym xd
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Brand New EVENo

Re: Offtop

Post autor: Brand New EVENo »

Najlepsza Eurowizja ever moi drodzy. I pomyśleć, że Margaret mogła ją wygrać. Więcej wkrótce.
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Fromasz1899 »

Brand New EVENo pisze:Najlepsza Eurowizja ever moi drodzy. I pomyśleć, że Margaret mogła ją wygrać. Więcej wkrótce.
cooo? xd nie czaje :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Offtop

Post autor: Miracle-BJ »

To ja za jakieś 40 lat :o

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Brand New EVENo

Re: Offtop

Post autor: Brand New EVENo »

Z serii EVENo ocenia komercję.

Calvin Harris feat. Rihanna - This is What You Came For 1/10
Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless 8/10

Dziękuję i pozdrawiam.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Offtop

Post autor: Miracle-BJ »

Bob Dylan otrzymał literacką nagrodą Nobla!
Został nagrodzony za "stworzenie nowej poetyckiej ekspresji, która wpisała się w wielką tradycję amerykańskiej pieśni". :))
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Offtop

Post autor: prezes1 »

Miracle-BJ pisze:Bob Dylan otrzymał literacką nagrodą Nobla!
Został nagrodzony za "stworzenie nowej poetyckiej ekspresji, która wpisała się w wielką tradycję amerykańskiej pieśni". :))
Właśnie, Bob Dylan. Kiedyś naiwnie myślałem że Jon będzie zmierzał tą drogą jak Dylan, Bruce czy Petty. Teksty z These Days i Destination są wspaniałe, w ogóle okres tekstowy panów Jon-Richie w latach 1990-98 był na najwyższym poziomie. A potem tylko pojedyncze przypadki...Ostatnio na Aftermath Richie miał kilka świetnych tekstów.
Teraz mamy tylko 'live forever' i 'stand your ground' cały czas, czyli cofanie się do lat 80tych(i w rozwoju też).
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: monjovi »

Nawet w offtopie, gdzie radujemy się Nobelem Dylana musi być Jon Bon Jovi i jego stan krytyczny :D Niedługo mi z lodówki wyskoczy.
W każdym razie, bardzo cieszę z tej informacji, Dylan to geniusz drugiego takiego talentu długo nie będzie, co prawda większość jego utworów najlepiej brzmi gdy coveruje je odpowiedni artysta, ale to nieistotne. W pełni zasłużona nagroda i nobilitacja, oby tworzył jak najdłużej :-)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Offtop

Post autor: prezes1 »

Sorry za offtop w offtopie... ;)
Przestanę już truć bo i tak to nic nie zmieni ale pomarzyć(żeby cała płyta tekstowo była jak Teardrop czy Fingerprints) zawsze można!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

To może ja... :D

W odtwarzaniu mam właśnie nowy album Kings Of Leon, którym bym się nie zainteresował, gdyby nie mój kumpel. Śledziłem nowe single, teraz słucham nowej płyty, ale nic poza tym nie znam jeśli chodzi o twórczość zespołu (oprócz tego nieszczęsnego Use Somebody). Brzmienie trochę jak Kensington, tylko jakby bardziej pomysłowe. Fajne, podoba mi się.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: monjovi »

EVENo pisze:To może ja... :D

W odtwarzaniu mam właśnie nowy album Kings Of Leon, którym bym się nie zainteresował, gdyby nie mój kumpel. Śledziłem nowe single, teraz słucham nowej płyty, ale nic poza tym nie znam jeśli chodzi o twórczość zespołu (oprócz tego nieszczęsnego Use Somebody). Brzmienie trochę jak Kensington, tylko jakby bardziej pomysłowe. Fajne, podoba mi się.
O ! Ja też od wczoraj mam ich nowy album na tapecie, od niedawna bardzo podeszła mi ich muzyka, mimo że wspomniane Use Somebody czy Sex On Fire na fali swojej świetności niesamowicie mnie irytowało, a teraz z biegiem czasu przyjemnie mi się tego słucha. Z nowej płyty najbardziej odpowiada mi Around The World, Over i Waste A Moment.

Ze starych kawałków polecam Temple, Last Mile Home, Pyro czy Immortals ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Fromasz1899 »

ja polecam Manhattan!
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: EVENo »

EVENo pisze:Od razoOo zaznacHam=P $che temat n!e I!e$t $chadną proffokacI!ą – a to cHy podeI!dz!ec!e do tego z p$ChymroOo$chen!em oka=P cHy te$ch na poffa$chn!e to I!oOo$ch Wa$Ch ffybuUr=)=]

No ff!enc ff trakc!e rozmoffy z Bartk!em padło ha$ło Bon Jov! – B!eber=)=] Pomyślc!e $am! ff$Chy$cy ma$Chymy o ff!elk!m h!c!e z oOodz!ałem Bon Jov! -> B!eber to gffarancI!a $oOokce$oOo=P naI!gorent$Che men$k!e nazff!$ko od k!lkoOo m!e$!ency=)=] I tak chłopacy n!e graI!ą tego cIoO chce ff!enk$Chość z na$ ! peffn!e I!oOo$ch n!e zagraI!ą=)=]=)=]=)=] $koro !dą ff pop to n!ech to zrob!ą ff ff!elk!m $tyloOo=)=] Ponadto oboOo PanuUff ff!ele łącHy:

Jon latał po ffytffuUrn!ach ! ffypromoffał $!en p$Chez rad!o=P dz!ś mamy doben InternetoOo ff!enc B!eber ffypromoffał $!en za pomocą YooOo ToOobe=P - obaI! maI!ą $łodk!e boOoźk!=P cIoOfn!I!c!e $!en k!lka lat ff$tecH=P ta fryzoOora np=)=] z ery BooOonce cHy HAND -> Jon ffyglądał I!ak $tar$Chy brat B!ebera=)=] Kap!talny pomy$ł na teledy$k=P a naffet 2=)=] Zale$chn!e od $tyl!zacI!! ! popraffek na Jon!e:

oOon!ffer$alny pocHątek Jon ! JoOo$t!n p$Chyb!I!aI!ą $ob!e p!ątken ! roOo$ChaI!ą na m!a$to / !mprezen=P a na$tenpn!e zale$chn!e od ffer$I!!: a) Jon gra $tar$Chego brata -> rffą pary młod$Cha + $tar$Cha $!o$tra=P b) Jon gra oI!ca -> rffą matk! z cuUrkam! :D

- B!eber to poOop!lek U$hera=P ktuUry z kole! dob$Che zna Samboren=P ktuUry grał oOo n!ego $oluUffken na I!ednym ffy$tenp!e :D Taka ff$puUłpraca to ko$Chyśc! dla oboOo $tron=)=] Jon by $!en p$Chypomn!ał młodym dz!ec!akom=P a p$Chec!e$ch to głuUffn!e młodz!e$ch gło$oOoI!e na l!$tach p$CheboI!uUff -> poffruUt na $alony :D JoOo$t!n by $!en po raz koleI!ny pokazał z k!mś $tar$Chym=P a kto ff!e mo$che otffo$Chyłoby moOo to drogen to poprockoOo bo ff końcIoOOo n!e bendz!e ff!ecHn!e $łodk!m dz!ec!acHk!em=P muUgłby $!en p$Chek$Chtałc!ć ff $ł!taśnego boOontoffn!ka z g!tarą ! poffalcHyć o elektorat z Jona$ Brother$ :D
Minęło sześć lat, a ja nadal uważam, że to mój najlepszy post w historii forum. Ktoś pamięta? :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: Offtop

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

H4H4, aLe za3avvny z3!eg 0k0L!cHn0śc!, Rze psHyp0mn!aueś teN p0$t akoorAt dz!$!Ay :D LOL p$chypAdeck ? :D
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Offtop

Post autor: Ricky Skywalker »

EVENo, to nie Twój post. To był jakiś inny EVENo, który skasował potem konto. Potem jeszcze był jakiś Brand New EVENo, ale nie wiem, co on ma z tym wspólnego, i już go nie spytam, bo też skasował konto. A Ciebie witamy na forum ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”