CHCIA?(A)BYM...

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

99-in-the-shade toż to cud mieć takiego wykładowcę, który nie bardzo przepada za manifestami czyjejś osobowości, a jednak chce się go słuchać. No musi mieć człowiek charyzmę.

Jeszcze sobie zachciejmy do motocyklowego obrazka wielkie wiatraki, żeby było patetycznie i niech nam coś powiewa. O właśnie, po obronie bierz pracę pod pachę i wydzieramy strony w slow motion. Ewentualnie na confetti do "... Crusha" się nada.
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Karcia, coś Ty, jakie wydzieranie stron! Ja sobie tą pracę w ramki oprawię, nie mówiąc o tym, że będę knuć, jak ją wydać :D
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
KondZik

Post autor: KondZik »

Dotyczące BJ to...
- Chciałbym, żeby Bounce odniósł większy sukces.
- Chciałbym, żeby zespół nagrał płyte akustyczną (którą nagrać chcieli) bo po TLFR widać jaki mają potencjał instrumentalny + Jon który potrafi świetnie z serduchem śpiewać w innych klimatach. To nie była wybitna płyta ale widać ile potrafią instrumentalnie, czego nie słychać przy tych nowych produkcjach. Akustycznie widać klase muzyków, a Tico, Dave i Richie to świetnie instrumentaliści. Nie wirtuozi ale mają świetne wyczucie.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Chciałbym, żeby zespół nagrał płyte akustyczną (którą nagrać chcieli)
Ale z premierowym materiałem czy z nowymi wersjami znanych piosenek. Jeżeli chodzi o instrumenty akustyczne, to czy w Bon Jovi dobrze byłyby widziane instrumenty dęte, które są ewidentnie nierockowe. Bo dęciaki są rzadkością w rocku.
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

To ja bym chciała przeczytać pracę 99-in-the-shade, bo już jakoś moja podświadomość reaguje na ten elaborat.

I jeszcze bym chciała, żeby mi się spodnie nie rozciągnęły (trywialne, wiem...)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Z racji tego że przed chwilą zwolniłam się z racy i dostałam nową bardzo bym chciała by mi się poukładał wszystko. Mam dośc zmian dość nadambitnych pracdawców...
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Z racji tego że przed chwilą zwolniłam się z racy i dostałam nową bardzo bym chciała by mi się poukładał wszystko. Mam dośc zmian dość nadambitnych pracdawców...
Mam nadzieję, że wszystko lada chwila będzie ok i nowa praca okaże się 1000x lepsza od poprzedniej ;)
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Też życzę paniom owocnych prac....

Chciałbym:
- dostać stypendium...
- przebrnąć sesję zimową (bo później nie będzie już niczego trudnego)
- żeby forum się nie wieszało...
- stworzyć nowy tomik poetycki, żeby był lepszy od wszystkiego, co napisałem dotą i żeby imprezy promocyjne się udały.. :whoeva:
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Chciałabym, żeby moja siostra wyszła już ze szpitala
Awatar użytkownika
Fantaghiro7
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 524
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 13:30
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Fantaghiro7 »

koala555 :glaszcze:

Chciałabym ukończyć HARPAGAN
19.06.2013r. - Gdańsk
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Chciałbym żeby do stałej ramówki TVP2 powróciła lista przebojów 30 TON.
KondZik

Post autor: KondZik »

Chciałbym podziękować całemu forum.
Przez ostatnie lata zaglądam tutaj praktycznie codziennie, a na pewno zawsze kiedy "przeglądam internety". :)
Jesteście dla mnie w pewien sposób jak rodzina. :)
Nawet kiedy dochodzi do kłótni. Chciałem podziękować że tworzycie miejsce w sieci, gdzie z wielką przyjemnością piszę co mi leży na sercu itd. :P Dość tej wazeliny hehe :P

Znikam na nie wiadomo i tak po prostu, po ludzku chciałem podziękować :)
Do następnego posta ;) Pozdrowienia
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Kondzik to jakieś pożegnanie? Gdzie znikasz?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Agata BJ pisze:
Geminiman019 pisze:
Yana pisze: Tylko że zmieniając sytuacje, których żałujemy, siłą rzeczy uległyby zmianie też te dobre rzeczy, które chcielibyśmy pamiętać... Nie raz wynika coś naprawdę dobrego z tych gorszych przeżyć w życiu.
No tak. Ale przez to nasze życie przypomina starożytny automat z grą arcade. Nie można zapisać gry i trzeba wrzucać nowe monety.
Powiedzmy, że chciałabym móc cofać czas bez tracenia tych dobrych przeżyć i wspomnień, a jedynie w celu zmiany niektórych swoich posunięć i decyzji.
Przykro mi, ale tak się nie da. Czas płynie dokładnie tak samo jak w grze komputerowej. Gdyby istniał jakiś magiczny klawisz F9, który pozwoliłby nam wrócić, do jakiegoś momentu w przeszłości, to rzeczy jakie wydarzyłyby się potem, jeszcze nie powstałyby. Pokierowanie życiem w inny sposób od tego momentu powrotu, całkowicie zmieniłoby naszą przyszłość.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

KondZik pisze: Znikam na nie wiadomo i tak po prostu, po ludzku chciałem podziękować :)
KondZik, nie szokuj! :o
Mam nadzieję, że to nie jakieś trudne "personal matters" :(
Nie znikaj na więcej niż tydzień/dwa. :nonono:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”