Krytycy a Ryszard ;)

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Krytycy a Ryszard ;)

Post autor: Twisted Sister »

Jako że wybitny bajzel zrobił się już w temacie o recenzjach KTF-proszę, jest temat, można się wypowiadać :mrgreen: .
Czy jako fani Ryszarda czujecie niedosyt, że ten utalentowany facet ciągle nie doczekał się należnego mu statusu? Czy brak Wam jego nazwiska w pierwszych dziesiątkach zestawień 'best guitarists of the world' i książkowych bądź internetowych kompendiach wiedzy o najlepszych wirtuozach sześciu strun? A może uważacie, że Richie jest wręcz przeceniany przez krytykę, świat jak długi i szeroki zna jego nazwisko, a patrząc na jego opinię u krytyków Slash, Joe Perry i Steve Vai popadają w kompleksy?
Bo że większość z Was jako słuchaczy i fanów BJ, wraz i ze mną oczywiście, uważa iż Ryszard jest świetny i opiniami krytyków w doborze muzyki się nie kieruje, to wiem i o to nawet nie pytam ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Wg mnie Riche ma taką a nie inna reputacje dlatego bo caly zespol jest uwazany przez wiekszosc krytykow na swiecie ,a szczegolnie w polsce za trochce "obciachowy"-z czym ja sie calkowice nie zgadzam, a sadze ze jest to spowodowane ostatnim hicorem Its my life.Znam duzo osob co nie lubia BJ bo slyszeli tylko 1 piosenke ktora sie jush troche ludziom "przejadla".BJ maja trochce reputacje zespolu dla dziweczynek , co jest pewnie spowodowane zewnetrzna strona tego zespoly, wiec jaka zespol ma opinie taka bedzie mial RIche. NIe cieszy mnie to co przed chwila napisalem ale to jest jednaq fakt chodz BJ ma takze mnostwo prawdziwych fanow ktorzy napewno doceniaja solownki na Dry Country czy These days!!!HAVE A NICE DAY!!!:D
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Tak jak już pisałam w poprzednim temacie uwielbiam Ryśka za jego muzykę i nie przejmuje się recenzjami krytyków.Co zadziwiające cały czas obsmarowują kolejne albumy BJ a co z tym idzie w parze obsmarowują solowe abumy Ryśka ( jakoś niedawno wpadła mi w łapki recenzja US).Najlepsze jest to, że ludziom się te piosenki podobają :D

Jasne ,że chciałabym zobaczyć w jakimś rankingu na najlepszego gitarzystę chociaż w pierwszej 10 nazwisko Sambora 8) Może kiedys mu się to uda
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Jaka jest moja opinia częśc wie, ale i tak się wypowiem - Rychu dobry jest, ale tylko tyle, wirtuozem nawet jakby mi spluwę do skroni przyłożyli bym go nie nazwał. Fani czy nie, ale trzeba zauważyć, że brakuje mu sporo do Slasha, Vai'a i wielu innych. A co do opinii krytyków - owszem większość wśród nich to ludzie, którzy wychwalają lub obsmarowują jakąś kapelę dla zasady, ale mimo to jest też sporo osób, których opinii można zaufać (ale niekoniecznie się zgadzać). A tak poza tym - nie wystarcza niektórym z was, że i tak ten gościu jest w pierwszej setce najlepszych? Koniecznie musi być pierwszy?
Co zadziwiające cały czas obsmarowują kolejne albumy BJ a co z tym idzie w parze obsmarowują solowe abumy Ryśka ( jakoś niedawno wpadła mi w łapki recenzja US).Najlepsze jest to, że ludziom się te piosenki podobają
Już kiedyś pisałem, że popularność NIE jest wyznacznikiem dobrego poziomu kapeli, filmu czy czegokolwiek.... hip hop jest lepszy od klasycznego rocka? Tokio Hotel jest lepszy od Gotthard? 'Harry Potter' jest lepszy od choćby 'Hobbita'?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Kto powiedział, że ma być number one.Wystarczy aby był blizej podium a nie w środku lub jeszcze gorzej na szarym końcu :P
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Bonjova pisze:Kto powiedział, że ma być number one.Wystarczy aby był blizej podium a nie w środku lub jeszcze gorzej na szarym końcu :P
Okrooooooooooopne, Sambora jest 'dopiero' na setnym miejscu w ranking najlepszych gitarzystów!! Krzyk, płacz i zgrzytanie zębów :placze: :placze: :placze:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rattie pisze: Okrooooooooooopne, Sambora jest 'dopiero' na setnym miejscu w ranking najlepszych gitarzystów!! Krzyk, płacz i zgrzytanie zębów :placze: :placze: :placze:
Ktoś płacze? Nie zauważyłam coś... ;]

Nie znam się tak na prawdę rewelacyjnie na gitarzystach, więc nie mogę raczej porównywać Rycha do nikogo bo jakoś nie przyglądam się innym gitarzystom z takim zainteresowaniem. No, ale jeśli mam wyrazić swoją opinie na temat gry Ryśka, to uważam, że jest raczej dobrym gitarzystą. I wcale nie ubolewam (z resztą nie zauważyłam, żeby ktokolwiek tutaj to robił :P) nad tym, że nie jest w pierwszej 10tce, 5tce czy coś tam jeszcze innego. Z tego co wiem wcale tez nisko nie jest, więc trzeba się cieszyć tym co jest. Poza tym, mamy własne zdanie o jego wyczynach gitarowych i żaden ranking wcale nie musi go odzwierciedlać ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Czy Harry Potter jest lepszy od Hobbita? Chyba raczej nie, ale od jednego i drugiego napewno lepszy jest 'Miecz Prawdy' Goodkinda :D
Ujmę to najogólniej - bardzo by było milo zobaczyć Richiego gdzieś na wysokiej pozycji w rankingu gitarzystów...wg mnie jest rewelacyjny, ale jako fanka zespołu mam na to bardzo subiektywne spojrzenie :)
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Sczerze powiedziawszy ja nie zwracam uwagi na jakiekolwiek rankingi bo one dla mnie nie mają żadnego znaczenia. Richie był zawsze dla mnie najlepszym gitarzystą i nawet jeśli ktoś mi poda ze sto argumentów, że tak nie jest to i tak mnie nie przekona bo ja mam swój gust i nie zmienię go za żadne skarby świata :D
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

klaudula pisze:Sczerze powiedziawszy ja nie zwracam uwagi na jakiekolwiek rankingi bo one dla mnie nie mają żadnego znaczenia. Richie był zawsze dla mnie najlepszym gitarzystą i nawet jeśli ktoś mi poda ze sto argumentów, że tak nie jest to i tak mnie nie przekona bo ja mam swój gust i nie zmienię go za żadne skarby świata :D
Co prawda, moim konkretnym celem przy zakładaniu tematu było, abyście się wypowiedzieli, jak Waszym zdaniem Richiego oceniają krytycy, z jakimi ich wypowiedziami na temat Sambory się spotkaliście i czy nie uważacie, że chłop trochę pokrzywdzony jest :P :P . To, że my (w większości ^^) na rankingi nie patrzymy i całym sercem kochamy gitarowe wyczyny Ryszarda, to jest do pewnego stopnia logiczne :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
JeannyRose
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:38
Lokalizacja: Varszava
Kontakt:

Post autor: JeannyRose »

Richie jest świetnym gitarzystą =) i chyba ma tego świadomośc =) w końcu ma tylu fanów =D Rankingi nie mają znaczenia. Każdy ma swoje zdanie na jego temat a różne są gusta i różnie ludzie go oceniają. ja akurat mam gdzies to, czy on będzie na pierwszym, czy na ostatnim miejscu w jakimś tam zestawieniu najlepszych gitarzystów. Uwielbiam jego solówki i dla mnie zawsze będzie jednym z najlepszych =) Myślę, że on raczej tez nie zważa na to =)
Wszyscy potrzebują miłości
Wiesz, że to prawda
Kiedyś znajdziesz kogoś, kto zakocha się w tobie
Lecz trochę to trwa, gdy jesteś całkiem sama
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Skoro mowa o wypowiedziach krytyków na temat Sambory, wspomne o pewnej która mnie "ruszyła" :-| :

Hołdys kiedyś powiedział że Richie Sambora marnuje się w Bon Jovi.

i jak??? co sądzicie o tym??
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Daroo pisze:Skoro mowa o wypowiedziach krytyków na temat Sambory, wspomne o pewnej która mnie "ruszyła" :-| :

Hołdys kiedyś powiedział że Richie Sambora marnuje się w Bon Jovi.

i jak??? co sądzicie o tym??
Zdecydowanie. Głównie teraz. Prawdę mowiąc.... nie wyobrażam sobie BJ bez niego, ale bez zespołu mógłby zrobić coś o wiele ambitniejszego, gitarowego i eksploatującego maksymalnie jego talent, niż ostatnie płyty zespołu *-*.
Co ja mówię... Zrobił to XD.
Stranger... najlepszy przykład ^-^.

[/fade]
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

To trochę smutne i może strasznie brzmi dla uszu fana, ale Hołdys miał jednak trochę racji w tym. Tzn może kiedyś, gdy BJ grało bardziej rockowo, Richie mógł rozwijać skrzydła i dawać czadu pokazując swój niepodważalny talent. Jednak teraz, gdy chłopaki znacznie zmienili swój styl...Richie stanął w miejscu.
Jednak nie wyobrażam sobie BJ bez Ryśka, dlatego nie chciałabym żeby go tam zabrakło. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest dla niego nagrywanie płyt solowych i dobrze, że i tego się łapie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Zgadzam się z Agatą, mam takie samo zdanie na ten temat 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”