rich i heather

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Czy tylko ja nie wiem jak wygląda ta wredna baba :?: Prosiłabym o zdjęcie
Z tym mailem to racja.Skąd on się wziął w gazecie :?: czyzby zemsta wyrzuconej z pracy przez Heather asystentki :?: Może to ona udostępniła Heather ten mail, może Richie jest niewinny :!:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Nessie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2006, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nessie »

A oto Stephanie Heaton:
przynajmniej tak twierdzi magazyn "Star".

Dodatkowa informacja pochodzi z New York Daily News:

Star magazine claims Sambora's former assistant, Stephanie Heaton, 39, sent Sambora one photo showing her wearing only fishnets and boots and another of her "wearing a baby-doll nightie in a provocative pose."
"She's devastated," a friend of Locklear's tells People magazine. "Richie's saying nothing ever happened, that he never asked for the pictures."
A Sambora ally adds that "it's absolutely not true that they had an affair."
Sambora's defenders say Heather wasn't exactly an innocent during their years together. Regardless of what they're telling their friends, the divorce should move quickly - thanks to a prenup and their desire to protect their 8-year-old daughter, Ava.

Hmmmmm...czyli mamy dwa obozy....życie to nie bajka - niestety :-| Naprawdę cięzko poznać co jest prawdą....może Heather wymyśliła to...bo przecież Aniołek Hollywood nie może być winny, a może....coś w tym jest...?Pewnie czeka nas parę tygodni przeróżnych "kosmicznych" historii.
Nie mnie ich osądzać. Trzymam kciuki za Rich'a i Avę!
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Khem, świat jest już tak dziwacznie urządzony, że w takich (i zresztą innych często również ^-^) konfliktach z reguły wina leży po obu stronach :mrgreen: . I trudno nam to osądzać, kto tu zawinił :jezor: .
Znając prasę, dowiemy się więcej już w następnych dniach :jezor: :jezor: - just stay tuned i niedługo okaże się, że Heather okazała się być transseksualistką, a Ryszard Marsjaninem, stąd też małżeńskie niesnaski :mrgreen: . A jeśli faktycznie zwlekali z rozwodem- cóż, ładnie z ich strony... widać, że tak czy siak kochają Avę 8) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Trinity
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 6 lutego 2006, o 18:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Trinity »

No muszą ja kochać, ale jeżeli wysłuchiwała jak się kłucą to też jej na dobre nie wyszło. Tak czy owak jeżeli rozwód to najbardziej ucierpi dziecko. Tak już jest i zawsze było. ?al mi tej małej... i wiem co mówię:(
You better hold on to your honey
Honeys, don’t forget to breathe
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A wracając do owej sensacyjnej wiadomości z mailowymi załącznikami w roli głównej ;) ;) -żona, która sprawdza pocztę elektroniczną męża, chyba też nie za bardzo mu ufa :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Tak jak mówiłam wcześniej moze ktos podkopał jej zaufane do Rycha np. telefonem uprzejmie donoszę....Bo po jakiego grzyb sprawdzała by jego poczte :?: A tak na marginesie, ale ta była asystentka okropna.Byłby ostatnim debilem gdyby zdradził Heather z nią :evil:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Nessie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2006, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Nessie »

Witajcie!
Czy naprawdę 11 lat zostało zmarnowane przez jeden email...???
No nie, chyba nie myślą, że ludzie w to uwierzą :D ??? I co ma znaczyć grzebanie w mailach męża...? Nudziło się jej?????
Myślę, że ktoś palnął bzdurę, żeby odwrócić uwagę od prawdziwego powodu....
Smutne jest to, że w Stanach gazety prowadzą sądaże i gierki...kto jest biedniejszy Rich czy "Amanda"???...chwilowo prowadzi Blondyna...
Przypomniało mi się właśnie, jak Pamela wychodziła za Tommy'ego i Heather na łamach prasy "wołała" "Pamelo jestem z Tobą, nie poddaj się"....OH GEEZ!!!! Może teraz Tommy powinien "zawołać"..."Richie, chłopie nie daj się!"...
Anyway...może to kobieca intuicja...może po prostu lata "fanowania" Ryszardowi, ale jestem po Jego stronie....
Miłego dnia! ;)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Ale sie zywicie tym co prasa napisze ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

?oj tam, zaraz żywimy :jezor: . W końcu to forum BJ, a więc i o chłopakach czasem pogadać się przyda, a nie tylko tematy zawarte w Hyde Parku poruszać :mrgreen: . A poważnie-to żałosne, jak wielką 'sensacją medialną' staje się rozwód Ryszarda i Heather, ale cóż-osoby publiczne muszą się do tego przyzwyczaić :| . I właśnie, jak już pisałam, coś wcześniej musiało być między nimi nie tak, że Heather zaczęła sprawdzać maile męża-to znaczy, że zaufania kompletne zero :jezor: .
Nah, może i się Sambora powinien z Lee sprzymierzyć, w końcu Tommy to Ryszarda dobry kumpel ;) ;) .
A w końcu, nawet jeśli Richie zdradzał Heather i to on 'spowodował' rozwód XD-w końcu od tego ma się fanów, żeby bronić idola, no nie :mrgreen: ?
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Przykre jest to,w jaki sposób Heather potraktowała Richiego.Zachowała sie jak...typowa smarkula,a nie dojrzała kobieta będąca żoną i matką.Jeśli oczywiście jest to prawda,bo równie dobrze może się okzać,że wina leży też po stronie pana Sambory...Jedno jest pewne-najbardziej na tym wszystkim ucierpi Ava.Zawsze tak jest,nie doswiadczyłam tego na sobie,ale wszyscy wiemy,że nie jest to zbyt przyjemne uczucie.
Miejmy nadzieje,że ta sprawa jakoś się rozwiąze...moze jeszcze wszystko sie ułozy,a jeśli nie-to oby to załatwili szybko i sprawnie i nie stresowali dziecka.
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Witajcie!!!
Jestem bardzo zdziwiona, że małżeństwo naszego ulubionego gitarzysty się rozpada. Sądziłam, że łączy ich prawdziwe uczucie. Nie mogę też zrozumieć tak szybkiej decyzji Heather o rozwodzie. Jeśli jest prawdą, iż Richie ją zdradzał to ma prawo być na niego zła ale nawet nie próbowała tego z nim wyjaśnić, bo może się okazać, że jej mąż był jej cały czas wierny. Poza tym jak twierdzi, że go kocha to przynajmniej mogłaby spróbować mu wybaczyć, bo na tym też polega miłość ( bynajmniej mi się tak wydaje). Mogłaby też to zrobić z myślą o własnej córce.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Cóż, najwyraźniej dla niektórych rozwód nie jest ostatecznością... widać, że Heather nie potrafi z własnym mężem nawet porozmawiać, a to już bardzo źle świadczy o ich związku :jezor: .
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2006, o 13:16 przez Twisted Sister, łącznie zmieniany 1 raz.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Cos mi się wydaję ,że niedługo Panna Stephanie Heaton znajdzie się na naszej czarnej liście.Albo już jest :evil:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Twisted Sister pisze:Przy okazji witamy nową użytkowniczkę :mrgreen: .
Klaudula nie jest nowa uzytkowniczka ;] Po prostu zalozyla sobie nowe konto :P

Co do Richa i Heather.
Now his guitar lies bleeding in his arms.
Byc moze Heather postawila na wlasna kariere a nie na rodzine. Moim zdaniem powinna wziasc przyklad np z Jona, ktory godzi wszystko ze soba, chociaz nie jest najlepszym ojcem na swiecie, ale jego zwiazek sie trzyma.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Eh nie bede tu puszczac cytatow pewnych wypowiedzi bo po co ;]
Nie zachowujcie sie tak jakbyscie wszystrko wiedzieli o ich sprawie i rozwodzie bo jakas glupia amerykanska czy jaka tam gazeta tak napisała :)
Mlodzi jestescie i piekne bajki o cudownej milosci wspanialym ksieciu mozecie odlozyc na półke :)
zycie jest zupelnie inne
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”