rich i heather

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

O jejku jejku :D Ja nie wiem, ale jakoś mi się nie chce wierzyć w to co piszą czasem :P Tak naprawdę nie wiemy jaka jest prawda, kto z kim i dlaczego romansuje :P To wiedzą tylko oni sami, a świat szołbiiiznesu zawsze jest w centrum uwagi mediów, więc i one mogą coś zmyślać :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Tak podobno spotyka się z aktorem Davidem Spadem.Jak dla mnie to taki mały paskudny karaczan.Jako facet nie przemawia do mnie :jezor:

Obrazek

Gdzie Locklear ma oczy :( Zamienic Ryszarda na cos takiego :placze:

czy któras z was zamieniła by pana Samborę na tego tam wyżej na zdjęciu :?: Bo ja za żadne skarby świata ( no chyba ,że Jaśka by proponowali) ;)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

?o Dżizys, ja nie tylko nie wybrałabym Spade'a, ja zdecydowanie odrzuciłabym Jona, przynajmniej teraźniejszego *-*.
Co do oczu Heather-luuuudzie, przecież ona przez siedem lat była żoną.... *tu chwila na głęboki oddech* taaaaaak. Tomasza Lee *-*. Zamieniłby ktoś Samborę na, khem, Tomasza XD?....

A poważnie-fuckt, nie wiemy wiele ani o jednym "związku", ani drugim :P :P . A poza tym, jeśli Heather fuckietycznie spotyka się ze Spade'em-kto broni Ryszardowi szukać sobie kogoś nowego ;) ;) ?
A poza tym to o rzekomym romansie Heather było głośne wcześniej :mruga: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Jakby ktos chciał poczytac to w dzisiejszym Fakcie jest wzmianka o Denise i Richiem. Gazeta martwi się ,że Rychu może okazac się taki sam jego przyjaciel czyt. Charlie Sheen. Nieźle Richie sobie poczyna.Sypia zarazem z najlepszą przyjaciółką żony i żoną kumpla. Jakaś sodomia się tam tworzy czy co :P :?:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova pisze:Jakby ktos chciał poczytac to w dzisiejszym Fakcie jest wzmianka o Denise i Richiem. Gazeta martwi się ,że Rychu może okazac się taki sam jego przyjaciel czyt. Charlie Sheen. Nieźle Richie sobie poczyna.Sypia zarazem z najlepszą przyjaciółką żony i żoną kumpla. Jakaś sodomia się tam tworzy czy co :P :?:
Tego to akurat nie wiem ^-^.
Ale taki sam-to jest: będzie groził żonie i córce śmiercią XD? A to ciekawe XD.
Poza tym oba związki się już chyba rozpadły ;) ;) .
A sroł-biznes to zawsze była sodomia.... and that's why it's so magic XD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Wydaję mi się,że raczej nie chodziło o bicie żony i grożenie córce. Raczej chodzi o to ,że śą lub byli najlepszymi kumplami ( czyli muszą miec podobe zainteresowania) (chyba). A jak wiadomo jeden i drugi do abstynentów nie należy.A jak z prochami to ja już tego nie wiem :-|

Najnowszy news
http://muzyka.wp.pl/g,0,id,22464,w,wi,niusy.html
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmmm, ciekawa oferta, gdyby go trochę odchudzić i nauczyć ubierania porządnego XD. A, i kudły mu zapuścić do KTF-owych rozmiarów XD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Artykuł zamieszczony w najnowszej Vivie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie wiem co jest ale nie mogę tego zmniejszyć.

O rozwodzie piszą również w Twoim Imperium i ?yciu na gorąco
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

;]

Post autor: BonJovianka »

prawdopodobnie piszą też w "Swiecie seriali" :P ehehe ... ale aż szkoda gadać co odstawiła Denise ... a Rysiek nie lepszy :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”