RS-day

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Genialne Justysiu!! Są lepsi niż Ani Mru Mru :lol:
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Pamiętam ten weekend z Bon Jovi - nagrywałem go na video :). Stare dzieje, na każdy teledysk czekałem jak teraz na zimne piwo po pracy hehe.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Trochę mnie tu nie było (gwoli ścisłości, całe wieki) i raczej nie zanosi się na wielki come-back, aczkolwiek zaglądam tu czasami... cóż, ci z Was, którzy znają mnie dobrze, wiedzą, że tego tematu nie mogłam po prostu minąć bez słowa :]

Na sam początek - pogratulować pomysłu!! Na forum nieoficjalnego fanklubu Rycha Samboraly Yours trwa już akcja w związku z półwieczem Króla Swingu, także świetnie, że i tu ktoś o czymś takim pomyślał. Widać też po Waszych postach - dokładnie tak, jak ujął to ZB - ile Sambora dla nas znaczy. Zamieściliście tu cudowne wykonania znanych piosenek, utwory solowe, wersje na żywo... Magiczne chwile utrwalone w muzyce, które w jakiś sposób zmieniły życie nas wszystkich.

Rychu - emocjonalne, pełne pasji granie, ciepły, bluesujący głos, radość grania bijąca z każdego centrymetra brązowych ślepków, entuzjazm godny dzieciaka pierwszy raz wychodzącego na scenę. Do tego wspaniałe, poruszające teksty, kompozycje takie jak choćby "Father Time" czy "Stranger In This Town" od pierwszego usłyszenia zapadające w serce. Oddanie fanom, niesamowite poczucie humoru. Do tego ogromny wkład w Bon Jovi, z którym nagrywając spędził w tej chwili równą połowę swojego życia. Dla mnie osobiście od dziewięciu lat zawsze stanowił tak naprawdę serce i duszę tego zespołu. A przede wszystkim - stanowi najważniejszą część mojego muzycznego świata. Bez tego faceta nie zaczęłabym słuchać rock'n'rolla, a w końcu także i nim żyć.

Ciężko dorzucić coś do Waszej puli - większość rewelacyjnych rzeczy jak choćby We All Sleep Alone (zwłaszcza wersja akustyczna wraz z SITT, którą dodał ZB) czy When A Blind Man Cries ze Stuartem Smithem (zdecydowanie przebijająca Purplowy oryginał, choć sam Stuart uparcie temu zaprzecza xD) już w tym temacie są. Niemniej jednak...


"The Answer". Jedna z piosenek mojego życia, bodaj moja ulubiona. Najpiękniejszy, najbardziej uduchowiony tekst na cudownym skądinąd Strangerze. Tu wykonanie na żywo z trasy SITT tour, zresztą opłacanej przez Rycha z własnej kieszeni.
http://www.youtube.com/watch?v=TtK3MMrV1go

Teraz nieco Beatlesowskich klimatów, które - jak wiemy - miały na Ryśka ogromny wpływ już od dzieciństwa. "I've Just Seen A Face", jeden z najoryginalniejszych utworów Beatlesów, w Rychowym wykonaniu. Bilbao, Spain, 1998.
http://www.youtube.com/watch?v=NUd-kRjL-Qo

Pozostajemy jeszcze przy Beatlesach - Harrisonowe "Here Comes The Sun" w wykonaniu Rycha. Wspaniała ballada - tylko akustyczna gitara i TEN ciepły, delikatny tutaj głos.
http://www.youtube.com/watch?v=kIj8KULo8yg

Jeszcze raz wielki szacun za ten temat! Wybaczcie, że się rozpisałam. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Niechaj miłościwie panujący Król Swingu panuje także przez kolejne półwiecze, kariery solowej łaskawie nie zaniedbując ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
KondZik

Post autor: KondZik »

Wszystkiego najlepszego dla Rycha !! :jupi: !!
Prosimy o następne płyty solowe :PPP
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Oby następne 50 lat było równie udane jak poprzednie 50. Najlepszego !!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

uwielbiam jego solówki. widać że robi to co kocha ;)

Wszystkiego naj Rysiu! :P
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

No i nadszedł RS - day. Bardzo się cieszę, że zareagowaliście na utworzony przeze mnie temat i podaliście naprawdę ciekawe linki.
Z okazji urodzin przypomnienie wywiadu z Japonii lata 80te. Richie mówi o swojej ulubionej piosence Bon Jovi, pierwszej kupionej płycie, pierwszym obejrzanym koncercie itp.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-vvQHnD0c

Ciekawe zdjęcia z przeszłości pod poniższym linkiem
http://freenet-homepage.de/breakout-jov ... S_1980.htm
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Skądinąd wywiad bardzo sympatyczny :)
Podobnych 'zdjęć z przeszłości' mam całkiem sporo w swojej kolekcji. Niemniej jednak - wspaniała ciekawostka.

I przede wszystkim - bo po to tu jestem - NAJLEPSZEGO!! Long live King of Swing, Long Live Rock'n'Roll.
:)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
EVENo

Post autor: EVENo »

Wszystkiego najlepszego Richie. Mało na tym świecie staruszków z taką formą xD Mam nadzieję, że jej nie stracisz bo ucierpi na tym wizerunek całego zespołu. Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego :zdrowie:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”