Rodzinka w komplecie :)

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Rodzinka w komplecie :)

Post autor: Frankie »

Chcecie wiedzieć co King of Swing robił 6 stycznia 2009 roku?
Otóż odpowiadam - kibicował swojej córce Avie, która brała udział w meczu piłki nożnej w View Point School, Calabasas. Jeśli jesteście ciekawi kto mu towarzyszył, zerknijcie na zdjęcia pod poniższym linkiem:

http://www.fadedyouthblog.com/74930/hea ... -the-kids/

Nieprawdaż, że ta Pani wygląda znajomo?
Podobno cała trójka przyjechała razem...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Kapitalny sweterek... taki męski ;]


No i fajnie, ze dziewczyna sie wzięła za piłkę. Dobry sport.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Adrian pisze:Kapitalny sweterek...
Przesadził troche. Ja nie wiem jak facet może róż czy tam fiolet zakładać.
No i widać spory brzuszek pod sweterkiem :P

Dobrze jednak ,że nawet jeśli nie są razem to potrafią żyć w przyjaznych stosunkach.
Obrazek
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Ja od samego początku twierdziłam że tych dwoje jeszcze się zejdzie i to wcale nie dla dobra dziecka. Przypomnijcie sobie tylko wywiady z Ryśkiem. Przecież on przy każdej możliwej okazji podkreślał jaką ma piękną i cudowną żonę. Heather wcale nie była gorsza. Zobaczcie tylko ten filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=M8zHMqrAvC4

Jeżeli dwoje ludzi jest ze sobą tak blisko jak oni to nie ma bata żeby jakaś Denise była w stanie to zepsuć. Pani Locklear chyba trochę za bardzo przygrzało kalifornijskie słońce, że postanowiła się rozwieść. Poza tym co dobrego wynikło z tego ich rozwodu? Heather wpędziła się w depresję; Richie w problemy alkoholowe, a Ava też pewnie nie była szczęśliwa w tym wszystkim.

Gdybym ja była Heather to po tej całej aferze ze zdradą najpierw porozmawiałabym sobie z taką pseudo-przyjaciółką i powiedziała jej co o niej myślę a potem jak już by mi złość minęła to zaciągnęłabym Richiego do sypialni i stosując odpowiednie argumenty udowodniłabym, że Denise do pięt mi nie dosięga.

Kończąc wątek: nie wiem czy oni znowu są razem czy nie ale mam nadzieję, że tak się stanie. W końcu lepiej tworzy się piosenki jeśli ma się swoją muzę a Richie nie raz powtarzał, że jego żona świetnie spisuje się w tej roli.

P.S. Mam wątpliwości czy ten sweterek jest męski. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że jako 10-letnia dziewczynka miałam identyczny. :lol:
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Obrazek

JAsne, że oni będa razem. Przecież nikt inny nie wygląda ładniej na rodzinnych zdjęciach (fot wyżej) niż oni. Nawet patrząc na nich widać, ze do siebie idealnie pasują.

A tak swoją drogą... Narkotyki, Alkoholizm, Zdrady itp a w tym filmiku cały ten zwiazek przedstawiony jak z bajki ;]

Osobiście życzę im, aby wrócili do siebie chociażby dla dobra córki...
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Adrian teraz to już naprawdę jesteś złośliwy. Heather to piękna kobieta i w całej swojej karierze zrobili jej JEDNO beznadziejne zdjęcie a ty akurat tym zdjęciem musiałeś się posłużyć.
Co do filmu: faktycznie przedstawia związek tych dwoje jako idealny ale czego im wtedy brakowało? On piękny utalentowany i bogaty; ona jeszcze lepsza, dlaczego ich życie miało by nie być jak bajka?
Natomiast jeśli chodzi o powroty "dla dobra dziecka" to z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to się absolutnie nigdy nie sprawdza.
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Czas leczy rany..
Tak naprawdę nie wiemy co się między nimi wydarzyło, co spowodowało wniesienie pozwu o rozwód. Możemy się tylko domyśłać.
Gdzieś słyszałem, że najgorsza jest w związku obojętność. Jeśli między nimi są jeszcze jakiekolwiek emocje, to dobrze - także dla Avy.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Gdyby na miejscu Richiego i Heather byl Jon i jego panna to Adrian inaczej by śpiewał ;)
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Adrian pisze:Przecież nikt inny nie wygląda ładniej na rodzinnych zdjęciach (fot wyżej) niż oni. Nawet patrząc na nich widać, ze do siebie idealnie pasują.
Co prawda to prawda. Na tych zdjęciach bardzo do siebie pasują :P

A tak na marginesie sweterek jest już dość stary.
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Frankie pisze:Kapitalny sweterek... taki męski ;]


No i fajnie, ze dziewczyna sie wzięła za piłkę. Dobry sport.


CO DO SWETERKA TO SIE ZGADZAM ALE SIATKóWKA TO LEPSZY SPORT :P :P
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Adrian ciekawe co byś napisał gdyby ten temat był o Jonie i Dorothei....

Nie rozumiem Twojego podejścia do jego prywatnego życia.

Radość że po wszystki zakrętach potrafią usiąść wspólnie ... może i tym jest odrobina prawdy że oni pewnego dnia się zejdą ...

Nie rozumiem Twojego chamstwa w stosunku do człowieka który stworzył taki wielki kawałek muzyki .... i jesli naprawdę nie wiesz co napisać to nie pisz takich bzdur bo mnie krew zalewa.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Gdyby na miejscu Richiego i Heather byl Jon i jego panna to Adrian inaczej by śpiewał ;)
Nie rozumiem Twojego chamstwa w stosunku do człowieka który stworzył taki wielki kawałek muzyki .... i jesli naprawdę nie wiesz co napisać to nie pisz takich bzdur bo mnie krew zalewa.
Ale to nie jest w formie "chamskich odzywek", tylko raczej drobnej ironii ;P

W pewnym momencie nabawiłem się przez społeczność forumowa nazwijmy to urazu do "WTEDY" Genialnego, nieskazitelnego, idealnego, przewspaniałego, perfekcyjnego itd gitarzysty jakim był Richie.

Po prostu parę osób kiedyś przesadzało z heroizacją Pana Richiego a przy tym obrażając Pana Jona Joviego, że teraz pozwalam sobie na drobne uszczypliwości. Wybaczcie, ale czasami nie mogę się powstrzymać .

Radość że po wszystki zakrętach potrafią usiąść wspólnie ... może i tym jest odrobina prawdy że oni pewnego dnia się zejdą ...
A teraz tak na poważnie.
Może tego nie widać po moich postach, ale ja się ciesze, ze są (albo zaraz) będą razem, bo sa udana parą. Wystarczy oglądnąc pare filmików z wywiadami w któych mówią o sobie, aby wiedzieć, zę sie kochali.

Sambora jest dla mnie Bogiem w kwestii muzycznej, (nie uważam go za najlepszego gitarzystę, ale jednego z najlepszych) a Heather lubię jako aktorkę. W dzieciństwie kilka filmów z nią widziałem i nie mam nic do niej.

Czasami nie warto brać wszystkiego tak na poważnie. PO prostu w stosunku do Richiego uważam, że kiedy jeździ po pijanemu z dziećmi trzeba go waląc w łeb i powiedzieć co robisz ....., a jak pogodzi się z Heater to trzeba go jeszcze mocniej uderzyć w główkę i powiedzieć mu, że niech spróbuje jeszcze raz jakiś numer wywinąć Heather to dostanie .... A na koniec dodać, ze idole się tak nie zachowują więc niech się weźmie w garść i niech lepiej zacznie nagrywać dłuższe solówki ;P
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Adrian pisze:niech się weźmie w garść i niech lepiej zacznie nagrywać dłuższe solówki ;P
Całkiem niedawno powiedział w jakimś wywiadzie, że nie będzie dłuższych solówek, bo nie ma takiej potrzeby...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Całkiem niedawno mówił też, ze ma już ochotę na dłuższe solówki. Przez ten alkohol stracił rozum chłopina ;P

Solówki długie mają być, bo jak nie to wiadomo co.
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Adrian pisze:W pewnym momencie nabawiłem się przez społeczność forumowa nazwijmy to urazu do "WTEDY" Genialnego, nieskazitelnego, idealnego, przewspaniałego, perfekcyjnego itd gitarzysty jakim był Richie.

Po prostu parę osób kiedyś przesadzało z heroizacją Pana Richiego a przy tym obrażając Pana Jona Joviego, że teraz pozwalam sobie na drobne uszczypliwości. Wybaczcie, ale czasami nie mogę się powstrzymać .
W pewnym momencie forumowa spolecznosc mogla nabawic sie urazy do Jona... i to własnie przez Ciebie. Gdyby Jbj mial tego typu problemy to sklasyfikowalbys to jako tragedie. Watpie, zebys stawial sprawie w ten sposob jak robisz to z Richiem. Jeszcze moze wymyslilbys, ze jest to kolejny zabieg artystyczny... przezycia... nowa muzyka... wszystko bylo zamierzone i wogole...

[ Dodano: 2009-01-07, 22:27 ]
Adrian pisze:Sambora jest dla mnie Bogiem w kwestii muzycznej
<piwo>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”