Eks żonka Rycha wstawiona i naćpana czy to możliwe!!!!!

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Eks żonka Rycha wstawiona i naćpana czy to możliwe!!!!!

Post autor: Justyna_1084 »

Wczoraj pojawiła się informacja na temat Heather Locklear. Ponoć była żona Rycha prowadziła samochód pod wpływem alkoholu i prochów. Informację te znajdują się na plotkarskich stronach co prawda, ale czy zostały oficjalnie potwierdzone czy to całkowity wymysł brukowców? Co o tym myślicie?
Swoją drogą jeśli jest to prawda to kobieta się całkiem pogubiła. Zupełnie nieodpowiedzialnie z jej strony
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Miałęm dać o tym newsa, ale to nie zwiazane z Bon Jovi wiec sobie darowałem.
Oboje się pogubili i szkoda mi ich córki. Rysiek uzależniony od alkoholu i środków przeciwbólowych i widać żona to samo.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Ja czytałam o tym na Pudelku i na jakimś innym i wiedziałam że skądś znam to nazwisko i nie byłam pewna czy to właśnie była Richiego

Powiem tylko że trzeba byc dobrze stukniętym żeby takie rzeczy robić jak to zaprezentowała Heather ;/
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Skasowała 3 auta i wjechała w słup wysokiego napięcia. Na koniec próbowała zbiec z miejsca wypadku, ale nie dała rady. Podobno przyznała się na policji, że wypiła 2 butelki szmpana i wciagała kokainę. Biedno dziecko. Starzy fundują jej traume na całe zycie :beksa:

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Wg mnie te zdjęcia nie powinny trafić do netu chociażby ze względu na Ave

ObrazekObrazek
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Obrazek
Widać, ze do siebie pasują :/
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Słuchajcie to ostatnie zestawienie zdjęć Rycha i jego żonki poprostu rozwaliło mnie !! Z własnego doświadczenia wiem co Ave teraz przeżywa. Sama mam porombanego ojca, ale mam przynajmiej wsparcie w mamie. Gdyby tak nie było to nie wiem co bym zrobiła. Tylko współczuć. Myślałam że ona jest bardziej rozsądna, ale cóż kasa przewraca ludziom w głowie. To naprawdę przygnębiający obrazek :( ?AL mi dziecka
Wygłądają tu jak menel z menelką. Mam nadzieje że się wstydzą teraz za to że fundują dziecku takie emocjonalne rozrywki.
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Takie są niestety zgubne efekty ,alkoholowego i narkotykowego nałogu.
Miejmy nadzieję że Richie i jego eks żona się opamiętają.Chociażby ze względu na dobro dziecka.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

O dżizas, od razu spisujecie to dziecko na straty. Owszem , jej rodzice mają problemy ale Rysiek chyba wychodzi na prostą droge. Zreszta, oni ani swojej coreczki nie torturuja, ani sie nad nią nie znęcają. Ave ma zapewne wszystko czego zapragnie , łącznie z miłościa. Każdy miewa problemy, mniejsze lub większe.
Sex, drugs & rock'n'roll :peace:
Obrazek
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Adrian jak zwykle przesadzasz...
Fani są po to by wspierać ... i wg mnie dlatego Rysiek śpiewał wiele razy these days.
Każdy jest tylko człowiekiem, każdy ma swoje problemy i wg mnie to ich prywatna sprawa czy rozwiazują je czy popadają w większe.
Nie wiem czego się tak czepiłeś Richa ... koncert w Puerto Rico 2007 pokazał jak ubogie jest Bon Jovi bez Sambory. Więc wiecej szacunku dla jednego z lepszych gitarzystów i dla jego eks bo wg mnie on i tak ją bedzie wspierał we wszystkim.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Tylko nie kosztem niewinnego dziecka które patrzy na ''rodziców'' i myśli ''o a dziś co wiśniówka czy inny Pan Tadeusz??'' No bez przesady takiemu dziecku życie może zbrzydnąć za 5-7 lat ;/ ;/ żal
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

ewaika789 pisze:Tylko nie kosztem niewinnego dziecka które patrzy na ''rodziców'' i myśli ''o a dziś co wiśniówka czy inny Pan Tadeusz??''
Bez przesady. Zarowno ojciec jak i matka kochaja dzieciaka i wcale tak żle nie ma. To , ze rodzice po razie zostali złapani przez policje nie czyni od razu życia tego dziecka okropnym i beznadziejnym.
Obrazek
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Dandi pisze:Bez przesady. Zarowno ojciec jak i matka kochaja dzieciaka i wcale tak żle nie ma. To , ze rodzice po razie zostali złapani przez policje nie czyni od razu życia tego dziecka okropnym i beznadziejnym.
Właśnie od pierwszego razu się zaczyna no to poczekamy zobaczymy ile razy jeszcze będą złapani
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Najnowsze wieści mówią ze wszystko prawdopodobnie było ustawione przez pracownicę jakiegos szmatławca która jeździła za Heather cały dzień. To ona zgłosiła, że Heather pijana prowadzi samochód i ona zadzwoniła po paparazzi. Jak się okazało Heather była trzeźwa

http://www.celebritybabyscoop.com/?p=15002
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Bonjova pisze: Jak się okazało Heather była trzeźwa
HA ! A juz zrobiliscie z życia małej Ave niesamowita tragedie a z jej rodziców nieodpowiedzialnych narkomanów...
Nie wszystko jest dokładnie takie same jak przekazuje prasa.
Obrazek
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Całe szczęście że to jednak był tylko i wyłącznie wymysł brukowców.
A tak na marginesie nikt nie robi z niej degeneratki, poprostu tak potoczyła się rozmowa. To wszystko i wyłącznie z troski. Perypetiom rodziny Sambora ciąg dalszy....myślę że to nie koniec prawdziwych czy wyssanych z palca historii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”