Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: kondzik »

madm pisze:Media też pozytywnie o koncercie. Na onecie jest długi artykuł. Podsumować go można: co Jon nie dociągnie głosem, nadrobi charyzmą z nawiązką. I to w sumie jest prawda ;)
Miałem to właśnie pisać.
Gość potwierdził że mimo tylu lat i koncertów na koncie jest genialnym frontmanem, GENIALNYM.
Awatar użytkownika
Mystery
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Mystery »

Hej:) Dla mnie najlepszy koncert ever, setlista cudowna, co utwór to większa ekscytacja. Bawiłam się jak nigdy, emocje ogromne. Ja byłam zaskoczona ilością ludzi jaka zgromadziła się przy bramie nr 4, gdzieś koło 13:00, niespodziewałam się takich tłumów :0 a chciałam być blisko, jak zwykle :) Pomogłam też trochę przy rozdawaniu czerwonych kartek, ludzie brali je chętnie, nawet z zagranicy, tylko ja wyszłam z nimi całkiem na drogę wokół stadionu i to był trafiony pomysł :D
Odnośnie zlotu, super było spotkać Was wszystkich na żywo, porozmawiać przez chwilę lub dłużej (yanni, Bon Jovi, Agata, Adrian, PePe). Jak kiedyś powiedziała monjovi: byłam pozytywnie Wami zaskoczona.. A i jeszcze latałam po koncercie, żeby zrobić zakupy w oficjalnym sklepiku (był albo go nie było xD) mam piękny album ze zdjęciami :))
Adrian pisze: Dostać szczere podziękowania od Damneda, Prezesa, Tomkera, Pivek, BonJovi, KM, Mystery, Alniac.. i wielu wielu innych jest dla mnie ròwnież niezwykle poruszające.
Wow, dziękuję za pamięć, bardzo mi miło :)
I got something to believe in...
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: 99-in-the-shade »

FraterMajor, świetna relacja i zdjęcia! :) Gratuluję wytrwałości i "zdobyczy" :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: madm »

Tak w ogóle to...

Co do cholery na telebimach przed koncertem robiła reklama sosu pomidorowego? :lol:
A niektórzy śmiali się z Richiego, kiedy reklamował ciuchy... :D
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2019, o 20:09 przez madm, łącznie zmieniany 1 raz.
It's my life!
Kinga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2018, o 21:54
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Kinga »

To teraz ja dodam swoje trzy grosze. Nie moglam byc na koncercie w Gdansku i do tej pory nie moge tego odzalowac, natomiast Warszawa byla spelnieniem moich marzen. I udalo sie, zabralam ze soba mame, ktora mozna powiedziec ze wychowala sie na ich muzyce. I jej reakcja po koncercie to byla: "corcia dziekuje Ci" . Mialam miejsce na trybunach i niestety tak jak wiele osob mowilo o akustyce - nie byla ona najlepsza, jednak mialam na tyle fajny sektor ze przez caly koncert malo kto siedzial a wiekszosc stala, skakala i spiewala. Cos pieknego. Na I'll be there for you sama sie poplakalam, do samego konca w myslach powtarzalam- blagam jeszcze ta piosenka i to bedzie wszsytko o czym marzylam. Ogromne brawa dla ekipy z forum za akcje z koszulka- zobaczyc Jona na bisie w niej, po prostu petarda!
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: 99-in-the-shade »

madm pisze:Tak w ogóle to...

Co do cholery na telebimach przed koncertem robiła reklama sosu pomidorowego? :lol:
Osobiście jak na nią patrzyłam, robiłam się jeszcze bardziej głodna :lol:
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Mystery
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Mystery »

madm pisze:Tak w ogóle to...
Co do cholery na telebimach przed koncertem robiła reklama sosu pomidorowego? :lol:
Hahaha
Ale to nie był zwykły sos pomidorowy tylko bondżowiasty :D :D :D
I got something to believe in...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Smolek »

Damned, miałeś rację, że Belgia dostanie słabą setlistę, bo to festiwal. I dostali tylko 18 piosenek. 4 piosenki mniej niż w Warszawie.
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2019, o 22:01 przez Smolek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: jovizna »

StefanA pisze:
jovizna pisze:
StefanA pisze:Te dwa dni były dla mnie emocjonalny rollercoaster. Zaczęło się od bezowocnego czekania pod hotelem następnie kłótnie z włoszkami i niemkami w kolejce, ich chore groźby, szczerze bałam się
Jakie groźby?! Może powinniśmy zawiadomić prokuraturę?

Let the battle begin :D :D

pytały czy chcemy się bić, bo one bardzo chętnie i załatwią nas latami doświadczenia :cfaniak: zapraszam do pomocy
PAMIĘTAJ : tam gdzie pojawia się JON BON JOVI kończą się sentymenty.
Z hasła "Love, peace & rock n roll " pozostaje tylko to ostatnie.
To jest walka o przetrwanie. Za pięknymi uśmiechami jovi girls kryją się prawdziwe zołzy :D

Pivek - piękny post. Cieszę się bardzo Twoim szczęściem :ok:
Mimo, że bezpardonowo pozbawiles mnie jakichkolwiek złudzeń, że może ki3dys wyjdę na scenę. Kryteria bardzo zaostrzone. :D :D :D

I odchodząc trochę od głównego tematu (off topy zawsze były moja mocna strona :D ) a nawiązując trochę do postu Pivka... wstydem jest to, że jest nas tu tyle osób połączonych wspólną pasją a Artur musi prosić się o wsparcie na utrzymanie serwera,żebyśmy my mogli dzielić się w tym miejscu swoimi wrażeniami.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Ewelina_78
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 21 marca 2019, o 13:27
Ulubiona płyta: New Jersey

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Ewelina_78 »

Bon Jovi pisze: Spotkanie na After Party + DJ który grał utwory Bon Jovi, dało taki super klimat do fajnych dyskusji.
Tam nie było DJ-a tylko ja z koleżanką :PPP, nie mogłam tak po prostu siedzieć i słuchać muzyki BON JOVI. Najpierw barman puścił zamówione dwa kawałki z telefonu a potem dał nam laptopa i tak się zaczęła jazda. Przyszliśmy jak w końcu po 1,5 godziny szukania znaleźliśmy port na Wisłą i rozkręciliśmy tanecznie imprezę. Było magicznie, fajnie było poszaleć z Wami.
A koncert, brak mi słów żeby opisać to co się tam działo, i to co dzieje się teraz w mojej głowie. Jon jest niesamowity!!! Kręci mi się w głowie jak czytam te wszystkie komentarze i nie jestem w stanie nic dołożyć, bo po prostu brak mi słów.
Awatar użytkownika
Mystery
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: Mystery »

A ja się zastanawiam, czy nie powinnam żądać od LN zwrotu tych 200zł za EEGA (taaak, wiem, że to raczej niemożliwe) no bo czy to nie jest tak, że jak kupuje to wcześniejsze wejście to powinnam mieć 1 rząd zagwarantowany? Nie ma pierwszego rzędu, nie ma dopłaty +200 za bilet. Czy oni nie sprzedali za dużo tych EE? :zniesmaczony: Jak ja przyszłam na płytę to już ciężko było z tym pierwszym rzędem :zniesmaczony:

Pivek, Twoja relacja to tylko dowód na to, że można wszystko, tylko trzeba bardzo chcieć. Gratuluję determinacji i odwagi :)

No i przepraszam, że we wcześniejszym poście pominęłam inne osoby, które spotkałam na zlocie, teraz mi się przypomniało :p a więc : 99-in-the-shade, Ricky, prezes, Tomker, sdms i jeszcze Frankie (przy bramie nr 4 :p) Pozdrawiam wszystkich :D
I got something to believe in...
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: LarysaBlanka »

FraterMajor pisze:Jon co prawda zszedł, ale na drugą stronę... Cóż za niesprawiedliwość zaszyta w różnicach w cenie biletu... :) Pomyślałem, że po drugiej stronie są prawdziwi szczęściarze, i to nie tylko w kwestii akurat tego koncertu, ale trasy w ogóle. Przecież często się już zdarza, że Jon nie schodzi do ludzi.
Właśnie zdziwiłyśmy z koleżanką jak się nagle wyłonił i stanął na tej barierce :o Bo przecież on podchodził do sektora VIP, jeżeli dobrze kojarzę. Kurcze, parę fotek strzeliłam ale już się nie dopchałyśmy. Szkoda, że Tobie nie udało się z tym autografem :(
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: aneeeczka »

Wczoraj wrocilam do domu, dzis rano pierwszy raz od koncertu puscilam glosno w aucie moja koncertowa setliste. I tak mi gardlo sciskalo ze masakra. Kiedy to minie?????Chyba musze kilka dni nie sluchac Bon Jovi- bo sie ogarnąć po koncercie nie mogę :)
Właśnie obejrzałam ten dokument „When we were beautiful” . Wstyd sie przyznac ale nie widzialam go wczesniej

W pracy dzis wszyscy pytali jak koncert? A ja moge powiedziec im tylko jedno- emocje nie do opisania :) kto tego nie przeżył- nie zrozumie
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: kikusia28 »

Co to była za piątek?! Co to był za weekend?! Mało snu, dużo śmiechu i najpiękniejsze chwile z love of my life.
Kilka dni przed koncertem naszła mnie pewna myśl. Gdybym miała wybrać jeden najważniejszy moment w moim życiu, związany z BJ, wybrałabym nie Always, nie These Days, nie Livin z Gdańska, tylko Runaway z Berlina. To było tak niesamowite przeżycie, że byłam pewna, że nic tej chwili nie przebije. A jednak I'll Be There z Wawy przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze nigdy w życiu na żadnej piosence nie czułam takiego wzruszenia. Coś wspaniałego.
Nie wierzyłam własnym oczom, gdy zobaczyłam Jona w TEJ koszulce! Swój zachwyt nad tym pomysłem wyraziłam już wielokrotnie, więc napiszę tylko, że piękniejszej nagrody za miłość i lojalność do zespołu, Adrian nie mógł sobie wymarzyć.

Właściwie gdyby po LYHOM zeszli ze sceny, nie miałabym nic przeciwko, ponieważ ja swoje marzenie w tym momencie już spełniłam. Od pierwszej chwili, gdy zobaczyłam układ sceny, miałam w głowie tylko jedną myśl. Na szczęście Jon tym razem mnie nie zawiódł. Po tym zdarzeniu ciężko było mi się znów skupić i potrzebowałam dłuższej chwili na ochłonięcie :lol:
Koncertu z Holandii do tego w PL, nawet nie będę porównywać. Nie od dziś wiadomo, że mam bzika na punkcie publiczności. Dla mnie nie tylko zespół musi dawać z siebie wszystko, ale również ludzie. I cóż z tego, że BJ w Nijmegen byli świetni, skoro ludzie sztywni. Jeśli działa jedno i drugie, koncert uważam za idealny i 12/07 tak właśnie było.

Ale nie samym koncertem człowiek żył przez te 4 dni . To był również super czas, spędzony z ciekawymi ludźmi. Miło było poznać tych, którzy trochę przez lata napsuli mi krwi ;) bo w rzeczywistości to jednak bardzo przyjemne osoby. I oczywiście miło było zobaczyć tych, których znam, ale na co dzień nie widuję :))
Dzięki za wszystko i mam nadzieję do zobaczenia!
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Warszawa 2019 - wrażenia po koncercie

Post autor: JonetteBJ »

Puściłam sobie dzisiaj I'll be there z piątku na YT. Powiem jedno - czego nie zrobiłam na koncercie to stało się przed monitorem - poryczałam się. Dlaczego nie poryczałam się na koncercie? Nie wiem. Może dlatego, że na tym pierwszym koncercie ever czułam się, jakbym się urżnęła? Nie wiem, jak to jest się upić, ale pewnie podobnie jak pójść na ten pierwszy raz z ukochanym zespołem. Wtedy po prostu nie docierało do mnie, gdzie jestem. Nie docierało, że naprawdę jestem tu, a oni tylko te kilkadziesiąt metrów ode mnie. Dlatego z koncertu pamiętam mniej niż bym przypuszczała. A że to właśnie I'll be there było tym najbardziej epickim momentem wieczoru dotarło do mnie dopiero 1-2h po koncercie. To samo I'll be there, które tak bardzo mnie irytowało, kiedy ludzie wskazywali je na tę najlepszą balladę BJ. Więc dzisiaj zdecydowałam się przypomnieć sobie ten moment. Włączam wideo i od początku dreszcze. Ale kiedy publika zaczęła śpiewać ło-o-o, łzy zaczęły napływać do oczu. Osobie, która wcale tak łatwo się nie wzrusza. I co z tego, że głos Jona już nie ten?! Dopóki publiczność będzie ich kochać, a oni będą kochać publiczność i Jon będzie chciał dać z siebie wszystko na koncercie, to na taki koncert będzie warto iść. Bo to jest Bon Jovi. Tam idzie się, aby przeżyć magię. Magię, w którą uwierzyłam 12.07.2019.
...And I guess I'd rather die than fade away!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”